gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak VV nie ma fenomenalnych interwencji to ja nie wiem...
0
aras
Dla niego to pewnie dobre tłumaczenie bo sam pisze łamanym polskim
0
weniu5
Jaki chilijski Hernandez ostatnio wybuchł bo nie kojarzę ?
0
Kurwa dzisiaj nie da się nikogo kupić za w miarę rozsądną cenę. 25 mln za Sancheza to aż świat a im mało.
0
Komentatorzy katalońscy czytają tak jak jest napisane czyli "Deulofeu"
0
Zajebisty jest tylko czy musi tak pajacować na boisku ?
0
A ić pan w uj z Hazardem
0
Pyrzo_Barca
Chyba przespałeś ostatni sezon skoro twierdzisz że ligi włoskiej nie da się oglądać.
0
Gorzej sformułowanego tekstu po angielsku nie widziałem
0
Mi się zajebiście podoba jak ta piłka się tak turla powoli po odegraniu Sergio i Messi ją przejmuje i gna do przodu. Czegoś takiego w naszej tiki-tace nie widzieliśmy.
0
Kurwa Hernandez wśród najlepszych piłkarzy świata ?! Ktoś tu sobie chyba niemiłosierne jaja robi. On nie jest i nigdy nie będzie w czołówce najlepszych piłkarzy świata bo piłkarz od dostawiania nogi i strzelania w sytuacjach 1 na 1 nie może takim być (tak jak Inzaghi).Rooney lepszy od Iniesty ? Widzę, że to jakiś Manchesterzak pisał ten komentarz.
Dla mnie Messi, Iniesta, Ronaldo w takiej kolejności. Sory ale jeśli chodzi o Ronaldo to piłkarz z przeciętnym dryblingiem nie może być ani pierwszym ani drugim najlepszym piłkarzem na świecie. Kiedyś przeczytałem komentarz, że Ronaldo spokojnie mieści się w 20 najlepszych piłkarzy ever. Do 50 by się go wcisnęło ale do 20 nie. Messi w jednym meczu mija więcej rywali (biegnąć do przodu, nie w bok jak to niektórzy mu zarzucają) niż Ronaldo w ciągu 5 meczów. Strzelił 40 goli ? Gratulacje. Ustawmy Messiego na środku ataku w meczach z ogórami gdy już o nic nie walczymy, grajmy na niego i jeśli tak by było to skończył by ten sezon z więcej niż 31 golami w lidze. Ronaldo snajper zajebisty ale snajper kochani madridistas nie oznacza, że jest genialnym PIŁKARZEM jeśli chodzi o OGÓŁ.
0
Haha pozamiatałeś Culé a muerte. Muszę to sobie gdzieś zapisać ;]
0
avembarcam
Genialne! Cesk jako wysunięty napastnik. Messi i Villa dogrywający do niego piłki, Xavi i Iniesta jako defensywni pomocnicy! Zaiste genialne!
0
Marzyłem o takim meczu
0
Super, tylko prosze Pep, nie wystawiaj go na bokach obrony, to jest STOPER!
0
HUNTERM
Nie zazdroszczę twoim wnukom. Potem będą opowiadać, że Piquenbauer wzięło się z tego, że przeprowadzał piękne rajdy lewą stroną.
0
Geble
To samo miałem właśnie napisać.
0
Argentyna też już jest ustawiona pod niego. Widzieliśmy już w meczu z USA jak Messi zaczyna grać w reprezentacji, jak się tam wszyscy zgrają to z takim Messim spokojnie wygrają Copa America.
0
maras1989
Fajnie tylko, że Campions jest po katalońsku.
0
szefu91
W jakiej części Polski mieszkasz że masz ładną pogodę ? U mnie w Łodzkiem o to ciężko :D
sebaldinho
W podstawowych bordowo-granatowych.
0
Rossi to (bardzo) dobry transfer.
0
Już sam nie wiem kogo bym chciał najbardziej. W grę wchodzą tylko Rossi, Sanchez i Aguero(i najlepiej w takiej kolejności jak podałem).
0
Nawet go nie przeczytałeś...
0
No to faktycznie wczoraj nastąpił koniec świata...
0
Niby wszystko fajnie ale zapomniał o jednym - to my mamy UEFA Protection, nie Manchester.
A tak na serio to w najważniejszych meczach które graliśmy od lutego wyglądaliśmy bardzo dobrze. Ze słabszymi zespołami za to graliśmy słabiej tak więc się nie martwię o naszą formę na Wembley.
0
http://www.shakira-argentina.com.ar/2011/05/pique-llego-lodz-polonia-para-estar.html
Z tego co widać to prawda.
0
Ronaldo to jakieś nieporozumienie, za Villę Forlan lub Milito. No i gdzie jest Sneijder do ********* ?
0
Ale czemu ma grać Muniesa skoro ledwo co Fontas jest wprowadzany, nie mniejszy talent ma Bartra który jeszcze mniej szans dostaje a Muniesa chyba tylko kilka razy TRENOWAŁ z zespołem nie mówiąc już o byciu na ławce rezerwowych. Był na ławce w finale LM 2008/2009 i to tyle
0
Pewnie po angielsku.
0
beniula
catalończyk19
Muniesa to lewy obrońca. Wystarczyło obejrzeć jeden mecz rezerw w tym sezonie żeby to wiedzieć.