gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno Cesc 3 lata temu, 2 lata temu, rok temu i w tym roku kupował mieszkanie w Katalonii. Widzimy jak kupił...
0
Abidal i Masche nie mogą mieć takich samych ocen. To jest niedopuszczalne. Jak widziałem Abiego to drżałem, przy Mascherano tego nie miałem bo miał też dobre interwencje a Eric nie za bardzo. Albo ocena Masche wyżej albo ocena Abidala niżej. Bardziej to drugie bo Eric zasłużył na ocenę od 1 do 3.
0
#10
Jakiego artykułu? News przedmeczowy pojawia się zawsze w dniu meczu albo około 24 godziny przed meczem.
0
Pyrzo_Barca
Madryle i tak będą twierdzić, że mają lepszą tak więc spokojnie.
0
nickowy
Ja też w to na razie nie wierzę. Cała ta saga tak mnie zahartowała, że póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia to za chuja nie uwierzę.
0
Thiago nic nie pokazał jakby się kto pytał. Parę głupich strat, parę podań do tyłu i to wszystko. Ale to w końcu debiut.
0
"W końcu" Ale mi się chce śmiać z tych którzy tak pomyśleli. Takich newsów było przynajmniej 20 w ciągu całej tej szopki a Cesc nie jest naszym piłkarzem więc dalej sobie wierzcie w te dziennikarskie bzdury.
0
Przyszedłeś tu trollować i jeszcze mnie pouczasz? Żałosne
0
Arab89
Ale gości porządne trofea które się świecą nowością a nie jakieś zakurzone puchary LM czy czyściutki ale gówno warty Puchar Króla. Tak więc zamlicz trollu madrycki.
0
Nie ma sensu oglądać tego meczu na żywo w słabej jakości skoro i tak nie mogę rozpoznać kto jest przy piłce. Oglądnę tak jak mecz z Gironą czyli jutro go pobiorę w dobrej jakości i chociaż będę wiedział jak kto zagrał.
0
Piękny jest hymn Katalonii, co nie? Mi się bardzo podoba.
0
Super. Lubię go.
0
LEO19
Za to przyszedł Deulofeu, Rafa Alcantara i Espinosa. Typuję miejsce 2-5 w przyszłym sezonie. Dziękuję za uwagę.
0
Dzisiaj jednak wymagałbym żeby gracze z pierwszej 11 pograli trochę dłużej i najlepiej razem ze sobą. Potem można ich pozmieniać.
0
"Z radością natomiast powitałby w drużynie Ceska Fŕbregasa. "Konkurencja w ekipie zawsze jest korzystna" - zakończył swoją wypowiedź."
Haha, konkurencja. Keita i konkurencja ? On jest naznaczony przez Pepa i o miejsce w składzie to się nie musi martwić więc łatwo mu tak mówić.
0
5 mln za niego?! Fenomenalna kwota. Świetny transfer z naszego punktu widzenia.
0
Bingoo
Płacą ci za idiotyczne komentarze czy robisz to dla rozrywki ? Thiago i Deulofeu odbija sodówka? Kiedyś faktycznie Thiago był trochę nieutemperowany ale od roku/2 lat już się nie można do czego przyczepić. Z Deulofeu to już zupełnie nie wiem o co ci chodzi. To, że gra czasem samolubnie to nie oznacza, że mu odbija sodówka. A teraz raz na wikipedie i zobacz co to słowo w ogóle oznacza bo chyba nie wiesz.
0
krajana
Skończ się już ośmieszać.
0
Hura! Będzie na kolorowy tusz :D
0
Sprzedać natychmiast! Nic z niego już nie będzie.
0
Byłem za Bayernem bo wtedy będzie nasz mecz na ZDFie ;]
0
Ale ich zmiażdżyli na początku. Oglądałem trochę przed naszym meczem z Hajdukiem.
SEBA1899
To był mecz z Sociedad, prawdopodobnie by wtedy wszedł gdyby nie kontuzja Milito...
0
Nie widzieć, że Cesc jest zajebistym piłkarzem i ustępuje tylko Xaviemu to trzeba być ślepym. Kieruję to też do niektórych kretynów tutaj i na fioletowej.
0
Po co taki Armando albo Carmona jadą, oni są za słabi nawet na Barçę B.
Maxwell też, za nim przemawia tylko to, że jakimś cudem znalazł się w pierwszym zespole :lol:
Pinto - Dalmau Rosell Fontas Balliu - Jonathan Thiago Riverola (Keity nie dałem ale to oczywiste, że on wyjdzie w pierwszym składzie, DMa żadnego też nie dałem bo po co w meczu towarzyskim, już tak graliśmy w meczach towarzyskich, w drugiej połowie koniecznie Gustavo chociaż na parę minut, zajebiste wrażenie na mnie zrobił)) - Jeffren Soriano Afellay
0
U nas nie ma szans zagrać przy Masche i Busquetsie. Jedyna szansa jaką mógłby dostać nadażyłaby się wtedy gdyby Masche musiał zagrać w obronie a Busquets był kontuzjowany.
0
H U R A ! ! !
0
kubekjurek
A ja twojego wpisu nie skomentuję bo nie warto. Katalonia to po jakiemu napisałeś ?
0
Arab89
A czy ja mówię, że za chorobę ma dostać nagrodę ? Każdy widział, że Abidal rozgrywał najlepszy sezon w karierze(no, oprócz śmietankowych), wrócił jeszcze na końcowe mecze ligowe, opuścił parę meczów i ma nie dostać nagrody mimo to, że Alves i Marcelo w żadnym momencie nie zbliżyli się do jego poziomu który prezentował w okresie od luty/marzec?
0
Najlepszy napastnik Ronaldo, w końcu ustanowił wspaniały rekord i tego nie można mu odebrać. Najlepszy piłkarz bezapelacyjnie Messi. Poza tym Valdes(Trofeo Zamora mówi samo za siebie), Abidal(chyba nikt nie wymiatał tak jak on przed chorobą w tym sezonie), Xavi, Ozil(a niech ma, dobrze grał), Griezmann, o Muniainie już wcześniej było głośno.
0
Przedłuży. A Cesc do nas nie przejdzie w tym okienku, takie małe proroctwo :]