gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
robokochambarce
Masz piwo ;]
0
Caughtoffside
BUAHAHAHAHAHA, ta strona powinna mieć zakaz na wydawanie jakichkolwiek newsów. Bzdura, bzdura, bzdura, na tej stronie nie ma prawdziwych informacji. Sport czy MD wymyślają newsy ale czasem mają jakieś podstawy do tego a ci idioci wymyślają sobie jakieś nazwisko i jakiś klub i tak powstają newsy.
0
Brawo Uszaty!
0
31 lat... Jeszcze ze 2 lata trzeba wytrzymać... Jeśli Pep rzeczywiście by odszedł(oby to przez długi czas nie nastąpiło) to Keita pewnie też i to byłby jedyny ale jakże wielki plus z tej sytuacji
0
Wy to byście chcieli każdego odkupywać. Za 2 lata to już kolejny 19/20 latek będzie wbijał do pierwszego składu, do tego będziemy mieli Thiago i pewnie Cesca. Jakby 4 mln dali za Jonathana to spokojnie sprzedawać. Zawodnik który ile meczów rozegrał w Primera? 5 się naliczy?
0
damian12345x
Nie ma takich graczy jak JorGi Alba i Didac ViLLa
0
DinaczClue
Polish please
0
Niech idzie. Nie przepadam za nim a do tego na boisku mnie niczym nie przekonuje.
0
"Además Wenger powiedział:"
Komuś się nie chciało słówka przetłumaczyć. Zabawnie to wygląda :D
0
"Młody rozgrywający portugalskiego zespołu"
WTF ? On jest skrzydłowym
0
Nie banujcie go! Niezłe jaja.
0
Niektórym się już w dupach przewraca jak trochę kasy zobaczą. To samo w Madrycie i City
0
Po co mu odpowiadacie ? Jeszcze tak denna prowokacja.
0
Gratuluję braku mózgu. Porównywać DMa do rozgrywającego. Szacun !
0
Wow, ile pozytywnych akapitów na jego temat w tym artykule. Z pisoletem przy głowie bym tylu nie wymyślił patrząc na jego grę u nas.
0
Tylko nie kolegi
0
justFCB
Wybacz mu. Z rozpędu jest analfabetą.
0
Żałuje i to bardzo ale wiadomo, że się do tego nie przyzna.
0
Super, rezygnujemy z jednego obrońcy byle tylko Cesc mógł grać...
0
Przyda się. 4 lewych obrońców w dzisiejszym futbolu to podstawa.
0
http://supergigant.blox.pl/resource/brawl.jpg
Mi to wystarczy żeby go poznać.
0
Najpierw fryzura, teraz by go kupił a niedługo się okaże, że mają dziecko. Ja pierdolę... Dani, ogarnij się.
0
Nie ma Botii i Montoyi...
0
Zupełnie niepotrzebny, w rezerwach jest Espinosa który jest bardzo podobny do niego.
0
szefu91
No dobra niech ci będzie. W końcu każdy wie, że Valdes jest z natury napastnikiem tylko, że akurat gra na bramce, Messi to prawy obrońca tylko tak wyszło, że gra na środku ataku a Puyol to defensywny pomocnik ale jakiś debil postanowił go ustawiać na środku obrony. Dobrze, że jesteś w pogotowiu i pomożesz poustawiać Pepowi graczy na swoich pozycjach ;]
0
szefu91
Ty się ogarnij skoro nie widzisz, że Thiago wszędzie gra na pozycji rozgrywającego a nie na pozycji Iniesty, dzieciaku.
0
Dokładnie, na uefa.com za darmo
0
Jeśli Messi kiedyś spuści z tonu to ma WIELKĄ szansę być numerem 1.
0
Maradona nie strzelił więcej goli od Pele a jest od niego lepszy więc gdzie tu logika ?
0
Jak faktycznie gdzieś odejdzie to nie łudźcie się, że wróci. Tutaj z wypożyczeń się nie wraca.