gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdaję sobie sprawę z tego, że Marcelo w tym sezonie gra dobrze/bardzo dobrze w obronie ale porównywanie go do Abidala wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Jeszcze za wcześnie na takie porównania.
0
Iker jest najlepszy. VV w Top 5. Ale nie drugi ani trzeci. Za to imponuje formą. Odkąd 2-3 lata temu zaczał bronić świetnie tak nie miał żadnego poważnego spadku formy. A błędów niewiele można naliczyć. A typowych szmat to w ogóle nie pamiętam.
0
O kurde, faktycznie, ale to zdjęcie wyszło :lol:
0
Akurat w tej sprawie popieram królewskiego. Catalonia is not Spain a jak przychodzi co do czego to Catalonia is Spain...
0
Real na farcie ? Levante ich odprawi z kwitkiem
0
No teraz prawie idealne oceny
0
Abidal bez formy ? Chyba jakiś inny i w jakimś innym klubie.
0
Si si si
0
Jestem w stanie stwierdzić, że lepszej piosenki niż "Rumba de Barcelona" nie można było dobrać do tego filmiku. Genialny.
0
Busquets jest ostatnio w przeciętnej formie, przytrafiają mu się głupie błędy, Masche gra świetnie w każdym meczu a siedzi na ławce, do tego te jego podania. Wychowanek choćby nie wiem jak grał i tak zawsze będzie przed "obcym"
0
Carmona 1:0 ! ! !
0
Oier - Montoya - Muniesa - Sergi Gomez - Planas - Oriol Romeu - Jonathan - Carmona - Benja - Soriano - Nolito
0
Pewnie kazali mu zagwizdać tak jak na meczu ;p
0
Nie wierzę w ani jedno słowo Sportom/Mundom/Radiom Catalunyom odnośnie transferów.
0
Cules1987
Piłkarze Barcelony i Barcelony B dostali by statki kosmiczne oraz marsjanki.
0
A moim zdaniem to dobrze, że Thiago nie dostaje zbyt dużo szans w pierwszym zespole. Jeszcze mu sodówa do głowy uderzy :p
Pewnie zdarzy mi się napisać pod wpływem gniewu coś w stylu" czemu nie wpuścił Thiago tylko xxx (zapewne Keitę :P)" ale to raczej dobrze. Niech powoli wchodzi do zespołu.
0
Ramossss
To ty znasz takie pojęcie jak "wychowanek" :O ? Myślałem, że w Madrycie to gatunek wymarły. I tutaj mam problem. Bo tylko ktoś mający już trochę lat na karku może w Madrycie wiedzieć co oznacza wychowanek. Kiedyś pewnie taki gatunek w Madrycie istniał. Ale z drugiej strony czy ktoś mający trochę lat na karku wchodziłby na stronę rywala i prowokował ? Wyglądasz mi na beznadziejny przypadek.
0
I już poprawione. To się nazywa szybkie działanie ;p
0
Powinno być: Nie mam wątpliwości, że będzie z niego wielki zawodnik.
0
Ale to rozegrali :D Szkoda tej Ceuty. Niech grają ładnie ale niech marnują sytuacje i niech się skonczy na 2:0 lub 3:0 ;p
0
Haa Nolito !
0
Alineación del FCB: Pinto, Adriano, Bartra, Milito, Maxwell, Mascherano, Keita, Thiago, Bojan, Pedro y Nolito
Ławka: Valdés, Messi, Abidal, Sergi Roberto i Jonathan dos Santos
0
Soriano ? Po co ? On nie jest przyszłością naszego klubu i nie ma sensu ogrywanie go w pierwszej drużynie.
0
No, bo Cesc to w reprezentacji nie gra i nie jest zastępstwem Xaviego
0
Zapraszamy. Ciekawe jaką pozycję Guardiola ci wylosuje. Ja obstawiam prawego obrońcę.
0
No ostatnio to nie za bardzo
0
No to zobaczymy czy uda mu się zdziałać coś w pierwszej drużynie. Jak nie to powinien odchodzić jak najszybciej bo szkoda żeby się marnował w drugiej lidze.
0
Ale Pique to zajebiście wykombinował. Pogratulować
0
No, może coś się teraz ruszy bo jak na razie nudniejszego meczu za Guardioli nie widziałem.
0
Kto gra ładnie ?!