0

Zdaję sobie sprawę z tego, że Marcelo w tym sezonie gra dobrze/bardzo dobrze w obronie ale porównywanie go do Abidala wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Jeszcze za wcześnie na takie porównania.

0

Iker jest najlepszy. VV w Top 5. Ale nie drugi ani trzeci. Za to imponuje formą. Odkąd 2-3 lata temu zaczał bronić świetnie tak nie miał żadnego poważnego spadku formy. A błędów niewiele można naliczyć. A typowych szmat to w ogóle nie pamiętam.

0

O kurde, faktycznie, ale to zdjęcie wyszło :lol:

0

Akurat w tej sprawie popieram królewskiego. Catalonia is not Spain a jak przychodzi co do czego to Catalonia is Spain...

0

Real na farcie ? Levante ich odprawi z kwitkiem

0

No teraz prawie idealne oceny

0

Abidal bez formy ? Chyba jakiś inny i w jakimś innym klubie.

0

Si si si

0

Jestem w stanie stwierdzić, że lepszej piosenki niż "Rumba de Barcelona" nie można było dobrać do tego filmiku. Genialny.

0

Busquets jest ostatnio w przeciętnej formie, przytrafiają mu się głupie błędy, Masche gra świetnie w każdym meczu a siedzi na ławce, do tego te jego podania. Wychowanek choćby nie wiem jak grał i tak zawsze będzie przed "obcym"

0

Carmona 1:0 ! ! !

0

Oier - Montoya - Muniesa - Sergi Gomez - Planas - Oriol Romeu - Jonathan - Carmona - Benja - Soriano - Nolito

0

Pewnie kazali mu zagwizdać tak jak na meczu ;p

0

Nie wierzę w ani jedno słowo Sportom/Mundom/Radiom Catalunyom odnośnie transferów.

0

Cules1987

Piłkarze Barcelony i Barcelony B dostali by statki kosmiczne oraz marsjanki.

0

A moim zdaniem to dobrze, że Thiago nie dostaje zbyt dużo szans w pierwszym zespole. Jeszcze mu sodówa do głowy uderzy :p

Pewnie zdarzy mi się napisać pod wpływem gniewu coś w stylu" czemu nie wpuścił Thiago tylko xxx (zapewne Keitę :P)" ale to raczej dobrze. Niech powoli wchodzi do zespołu.

0

Ramossss

To ty znasz takie pojęcie jak "wychowanek" :O ? Myślałem, że w Madrycie to gatunek wymarły. I tutaj mam problem. Bo tylko ktoś mający już trochę lat na karku może w Madrycie wiedzieć co oznacza wychowanek. Kiedyś pewnie taki gatunek w Madrycie istniał. Ale z drugiej strony czy ktoś mający trochę lat na karku wchodziłby na stronę rywala i prowokował ? Wyglądasz mi na beznadziejny przypadek.

0

I już poprawione. To się nazywa szybkie działanie ;p

0

Powinno być: Nie mam wątpliwości, że będzie z niego wielki zawodnik.

0

Ale to rozegrali :D Szkoda tej Ceuty. Niech grają ładnie ale niech marnują sytuacje i niech się skonczy na 2:0 lub 3:0 ;p

0

Haa Nolito !

0

Alineación del FCB: Pinto, Adriano, Bartra, Milito, Maxwell, Mascherano, Keita, Thiago, Bojan, Pedro y Nolito

Ławka: Valdés, Messi, Abidal, Sergi Roberto i Jonathan dos Santos

0

Soriano ? Po co ? On nie jest przyszłością naszego klubu i nie ma sensu ogrywanie go w pierwszej drużynie.

0

No, bo Cesc to w reprezentacji nie gra i nie jest zastępstwem Xaviego

0

Zapraszamy. Ciekawe jaką pozycję Guardiola ci wylosuje. Ja obstawiam prawego obrońcę.

0

No ostatnio to nie za bardzo

0

No to zobaczymy czy uda mu się zdziałać coś w pierwszej drużynie. Jak nie to powinien odchodzić jak najszybciej bo szkoda żeby się marnował w drugiej lidze.

0

Ale Pique to zajebiście wykombinował. Pogratulować

0

No, może coś się teraz ruszy bo jak na razie nudniejszego meczu za Guardioli nie widziałem.

0

Kto gra ładnie ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?