0

Nie no kurwa jak można taką setkę zmarnować ?!

0

stecu666

No fucking comment...

0

I tak zawsze jest podany w komentarzach a poza tym czy to taki wielki problem wejść na stronę Sportu i sobie sprawdzić ?

0

Djar

No i bardzo dobrze. Patrząc na ostatnią formę Busquetsa to i Keita byłby lepszym wyborem na DMie.

0

Nie rozumiem o co mu chodzi. Może mi ktoś wytłumaczyć ?

0

Tak, wiem, że grywał w obronie. Można go tam ustawiać ale po co marnować jego potencjał. Teraz gra na lewej pomocy i "wymiata". Cofanie go z powrotem do obrony nie byłoby zbyt mądre.

0

Villa19

Nie ma drugiego takiego zawodnika, który by tak bardzo do nas nie pasował. Obrońcą nie jest, więc Abidala nie zastąpi. W Tottenhamie gra na lewej obronie Assou-Ekotto i dopiero przed nim Bale więc Redknapp nie ufa jego umiejętnościom obronnym. Do tego to w ostatnich meczach pokazuje to co najlepsze gdy gra jako lewy pomocnik a jak wiemy taka pozycja u nas nie występuje. On się musi rozpędzić z piłką z głębi pola i wtedy pokazuje to co najlepsze.

0

Jak wygramy oba El Clasico to mistrza też wygramy.

0

A ja ostatnio słyszałem, że jednak nie mają obowiązku go odkupić tylko opcję

0

Zamknie się ten debil (filemon ) ? Śpiewać mu się zachciało...

0

4-1 z rezerwami Villarrealu :D Przepiękny wynik

0

Kurna Nolito...ty geniuszu ;d

0

2-1 !!

0

No i 1-1 ....

0

Ale urwał ! 1-0

0

Dajcie link do jakiejś porządnej transmisji ale nie na Bwinach czy Unibetach. Na rojadirecta i myp2p 2 linki. Taki hirt i transmisji nie ma... A z jakimiś badziewiakami pełno transmisji.

0

fcbslawek13

Tak, już to widzę jak jedziesz na mecz Realu do Madrytu z ich kibicami, może jeszcze szalik i koszulkę Realu se kup...

0

Ja piernicze na takie coś pojechać. Może kiedyś...

0

Tak, bardzo dobry transfer.. W Manchesterze, Realu czy Chelsea owszem. Świetny transfer. Do nas w ogóle nie pasuje. To nie jest ani obrońca ani napastnik ale typowy pomocnik. On ma zastąpić Abidala ? Nie, bo nie jest obrońcą. On ma grać na lewej stronie ataku? Nie bo on się musi rozpędzić z głębi pola i wtedy pokazuje to co najlepsze. Ja bym nie zaryzykował tego transferu.

0

mumin

Od razu widać, że jest to wielki talent ;p

0

Wolę Quan Zhanga z ligi chińskiej. Wielki talent. W razie gdyby Fabregas nie przyszedł...

0

Nick elback

Czemu żartujesz ? Skoro Hercules jest lepszy od Barçy bo z nami wygrał a z Realem przegrał to Alcorcon jest lepszy od Realu a od Barçy B gorszy.

0

Jeśli twoje DVD czyta tylko pliki VOB czyli zwykłe DVD Video to użyj ConvertXtoDVD

0

raddy

Może powycinam jakieś ciekawe fragmenty i wrzucę. Może. Ale to później. Albo po prostu ściągnij sobie cały mecz i obejrzyj jeszcze raz bo jest co :) Przy okazji zobaczysz te sztuczki. Chyba, że net za wolny na cały mecz ?

0

Nie, Ronaldo ma 12 bramek wg Marki która przyznaje nagrodę Pichichi i LFP nie ma tutaj nic do gadania. Czyli: Ronaldo 12 Messi 7

0

I Połowa:

http://www.fileserve.com/file/r6JSAFu

II Połowa:

http://www.fileserve.com/file/5WPHnDg

Zgrywane przez ElKoyote z Canal+Sport (PL)

0

Oż fuck ! ! Oby sie odblokował !

0

O, i okazuje się, że pierdolnięcie piłki na pałę w stronę bramki i odbicie się jej akurat pod nogi Di Marii to nie jest fuks.

0

klaudysxd

Nie. Po co ? Włącze se Kubusia Puchatka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?