gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no kurwa jak można taką setkę zmarnować ?!
0
stecu666
No fucking comment...
0
I tak zawsze jest podany w komentarzach a poza tym czy to taki wielki problem wejść na stronę Sportu i sobie sprawdzić ?
0
Djar
No i bardzo dobrze. Patrząc na ostatnią formę Busquetsa to i Keita byłby lepszym wyborem na DMie.
0
Nie rozumiem o co mu chodzi. Może mi ktoś wytłumaczyć ?
0
Tak, wiem, że grywał w obronie. Można go tam ustawiać ale po co marnować jego potencjał. Teraz gra na lewej pomocy i "wymiata". Cofanie go z powrotem do obrony nie byłoby zbyt mądre.
0
Villa19
Nie ma drugiego takiego zawodnika, który by tak bardzo do nas nie pasował. Obrońcą nie jest, więc Abidala nie zastąpi. W Tottenhamie gra na lewej obronie Assou-Ekotto i dopiero przed nim Bale więc Redknapp nie ufa jego umiejętnościom obronnym. Do tego to w ostatnich meczach pokazuje to co najlepsze gdy gra jako lewy pomocnik a jak wiemy taka pozycja u nas nie występuje. On się musi rozpędzić z piłką z głębi pola i wtedy pokazuje to co najlepsze.
0
Jak wygramy oba El Clasico to mistrza też wygramy.
0
A ja ostatnio słyszałem, że jednak nie mają obowiązku go odkupić tylko opcję
0
Zamknie się ten debil (filemon ) ? Śpiewać mu się zachciało...
0
4-1 z rezerwami Villarrealu :D Przepiękny wynik
0
Kurna Nolito...ty geniuszu ;d
0
2-1 !!
0
No i 1-1 ....
0
Ale urwał ! 1-0
0
Dajcie link do jakiejś porządnej transmisji ale nie na Bwinach czy Unibetach. Na rojadirecta i myp2p 2 linki. Taki hirt i transmisji nie ma... A z jakimiś badziewiakami pełno transmisji.
0
fcbslawek13
Tak, już to widzę jak jedziesz na mecz Realu do Madrytu z ich kibicami, może jeszcze szalik i koszulkę Realu se kup...
0
Ja piernicze na takie coś pojechać. Może kiedyś...
0
http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846/Liga_Mistrzow_UEFA,283602/index.html
0
Tak, bardzo dobry transfer.. W Manchesterze, Realu czy Chelsea owszem. Świetny transfer. Do nas w ogóle nie pasuje. To nie jest ani obrońca ani napastnik ale typowy pomocnik. On ma zastąpić Abidala ? Nie, bo nie jest obrońcą. On ma grać na lewej stronie ataku? Nie bo on się musi rozpędzić z głębi pola i wtedy pokazuje to co najlepsze. Ja bym nie zaryzykował tego transferu.
0
mumin
Od razu widać, że jest to wielki talent ;p
0
Wolę Quan Zhanga z ligi chińskiej. Wielki talent. W razie gdyby Fabregas nie przyszedł...
0
Nick elback
Czemu żartujesz ? Skoro Hercules jest lepszy od Barçy bo z nami wygrał a z Realem przegrał to Alcorcon jest lepszy od Realu a od Barçy B gorszy.
0
Jeśli twoje DVD czyta tylko pliki VOB czyli zwykłe DVD Video to użyj ConvertXtoDVD
0
raddy
Może powycinam jakieś ciekawe fragmenty i wrzucę. Może. Ale to później. Albo po prostu ściągnij sobie cały mecz i obejrzyj jeszcze raz bo jest co :) Przy okazji zobaczysz te sztuczki. Chyba, że net za wolny na cały mecz ?
0
Nie, Ronaldo ma 12 bramek wg Marki która przyznaje nagrodę Pichichi i LFP nie ma tutaj nic do gadania. Czyli: Ronaldo 12 Messi 7
0
I Połowa:
http://www.fileserve.com/file/r6JSAFu
II Połowa:
http://www.fileserve.com/file/5WPHnDg
Zgrywane przez ElKoyote z Canal+Sport (PL)
0
Oż fuck ! ! Oby sie odblokował !
0
O, i okazuje się, że pierdolnięcie piłki na pałę w stronę bramki i odbicie się jej akurat pod nogi Di Marii to nie jest fuks.
0
klaudysxd
Nie. Po co ? Włącze se Kubusia Puchatka