gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeffren decyzją trenera na trybunach, z Milito chyba wolą jeszcze nie ryzykować bo był kontuzjowany (chyba dobrze zrozumiałem).
0
Valencia
César, Mathieu, David Navarro, Ricardo Costa, Bruno, Banega, Albelda, Fernandes, Jordi Alba, Pablo Hernández y Soldado
0
Gra ! Przecież masz składy podane.
Ławka:
Pinto, Adriano, Abidal, Mascherano, Bojan, Pedro y Thiago
0
Poprawili
0
Na El Mundo nieźle. Na głównej "Bez Xaviego" a w newsie "Xavi gra" :D
0
Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Maxwell, Busquets, Xavi, Keita, Iniesta, Messi y Villa
0
Dzięki
0
O, 1-1 ...
0
Jak Nolito strzelił ? Mniej więcej (;p )
0
Który zostanie po tym sezonie odkupiony przez Milan za 20 ileś mln bo tak jest w umowie. Czyli do nas nie wróci. Czyli co mnie obchodzi ta człowieczyna.
0
Co kogo obchodzą gole Pato i asysty Ibrahimovica tutaj ? Hę ?
0
sad
A to, że Manchester wygrał fuksiarsko się nie liczy ?
0
Guma20_RM
No, bo dzisiaj gramy na Mestalla... Aleś bzdury napisał
0
Canal + Sport 2
0
mlody messi10
Ręce opadają...
0
Czyli wszyscy zdrowi ? Chyba się nie mylę ?
0
Oficjalna ma nowy wygląd ;p
0
"kolokacje:
(1.1) zimą/w zimie"
0
Ibrahimovic za to potrafi kopać kolegów w plecy.
0
Czy to oznacza, że Thiago już na stałe zagościł w pierwszym składzie ? Bo jak nie teraz to kiedy ? Oby tak.
0
Wyobrażacie sobie Davida w kopalni ? :D
0
vamosbarcaaa
Zapewniam cię, że nie przeglądam tylko jednej strony internetowej i nie widziałem żeby ktoś wątpił w Xaviego (w ogóle w jakim sensie, o co chodzi? ).
"że wiele osób zaczęło podważać pozycję Xaviego w zespole" że co, że Xavi nie ma miejsca w pierwszym składzie czy co ? ...
0
"Z dobrej strony pokazał się Bojan" Ludzie z oficjalnej chyba w stanie wskazującym ten mecz oglądali
0
Miło
0
Ale to byłby dzisiaj piłkarz gdyby u nas został.
0
ekwi
Szybki jesteś. Jakie gorące newsy nam jeszcze zaserwujesz ?
0
Jak zaczną wpadać to na pewno będę cicho. Nie mogę przeboleć tego co wyprawiają nasi napastnicy.
0
A tam uff. Widzicie jakąś różnicę pomiędzy zmarnowaną setką przez Villę a zmarnowaną setką przez Jeffrena czy innego zawodnika który by go zastąpił?
0
Bez przesady. Najlepszy nie jest ale zdanie "Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, Víctor Valdés" jest jak najbardziej prawdziwe.
0
Ale jest irytujący na boisku. Mam nadzieję, że u nas nie będzie mu brakować kilku bramek do jakiegoś rekordu bo wtedy słowo drużyna już nie będzie u niego funkcjonować tak jak teraz w przypadku reprezentacji.