0

Jeffren decyzją trenera na trybunach, z Milito chyba wolą jeszcze nie ryzykować bo był kontuzjowany (chyba dobrze zrozumiałem).

0

Valencia

César, Mathieu, David Navarro, Ricardo Costa, Bruno, Banega, Albelda, Fernandes, Jordi Alba, Pablo Hernández y Soldado

0

Gra ! Przecież masz składy podane.

Ławka:

Pinto, Adriano, Abidal, Mascherano, Bojan, Pedro y Thiago

0

Poprawili

0

Na El Mundo nieźle. Na głównej "Bez Xaviego" a w newsie "Xavi gra" :D

0

Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Maxwell, Busquets, Xavi, Keita, Iniesta, Messi y Villa

0

Dzięki

0

O, 1-1 ...

0

Jak Nolito strzelił ? Mniej więcej (;p )

0

Który zostanie po tym sezonie odkupiony przez Milan za 20 ileś mln bo tak jest w umowie. Czyli do nas nie wróci. Czyli co mnie obchodzi ta człowieczyna.

0

Co kogo obchodzą gole Pato i asysty Ibrahimovica tutaj ? Hę ?

0

sad

A to, że Manchester wygrał fuksiarsko się nie liczy ?

0

Guma20_RM

No, bo dzisiaj gramy na Mestalla... Aleś bzdury napisał

0

Canal + Sport 2

0

mlody messi10

Ręce opadają...

0

Czyli wszyscy zdrowi ? Chyba się nie mylę ?

0

Oficjalna ma nowy wygląd ;p

0

"kolokacje:

(1.1) zimą/w zimie"

0

Ibrahimovic za to potrafi kopać kolegów w plecy.

0

Czy to oznacza, że Thiago już na stałe zagościł w pierwszym składzie ? Bo jak nie teraz to kiedy ? Oby tak.

0

Wyobrażacie sobie Davida w kopalni ? :D

0

vamosbarcaaa

Zapewniam cię, że nie przeglądam tylko jednej strony internetowej i nie widziałem żeby ktoś wątpił w Xaviego (w ogóle w jakim sensie, o co chodzi? ).

"że wiele osób zaczęło podważać pozycję Xaviego w zespole" że co, że Xavi nie ma miejsca w pierwszym składzie czy co ? ...

0

"Z dobrej strony pokazał się Bojan" Ludzie z oficjalnej chyba w stanie wskazującym ten mecz oglądali

0

Miło

0

Ale to byłby dzisiaj piłkarz gdyby u nas został.

0

ekwi

Szybki jesteś. Jakie gorące newsy nam jeszcze zaserwujesz ?

0

Jak zaczną wpadać to na pewno będę cicho. Nie mogę przeboleć tego co wyprawiają nasi napastnicy.

0

A tam uff. Widzicie jakąś różnicę pomiędzy zmarnowaną setką przez Villę a zmarnowaną setką przez Jeffrena czy innego zawodnika który by go zastąpił?

0

Bez przesady. Najlepszy nie jest ale zdanie "Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, Víctor Valdés" jest jak najbardziej prawdziwe.

0

Ale jest irytujący na boisku. Mam nadzieję, że u nas nie będzie mu brakować kilku bramek do jakiegoś rekordu bo wtedy słowo drużyna już nie będzie u niego funkcjonować tak jak teraz w przypadku reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?