gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem tak sfrustrowany tym meczem że mam ochotę wyłączyć ale chyba wytrzymam do konca...
0
To wygląda mniej więcej tak jak z Xerez...
0
danielalves wylewaj swoje mądrości na onecie bo tylko tam będą słuchać takie głupoty
0
Nie pamiętam kiedy Messi ostatnio setkę trafił ;/ ;/
0
Kurcze no ale zdarza się... Nie najeżdżajcie na Valdesa. I tak wygramy
0
GOOOOOOOOOLLLLLL Mesjasz !!!!! Vamos !!!!!!!!!!1111
0
Ale przewrota
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/6002 łapcie linka, po chinsku ale dobra jakośc i bufor na 100 cały czas
0
Na razie całkiem dobrze to wygląda. Tylko gola strzelić
0
Ja tam wole ogladać na CCTV5 na Sopcascie i chociaż mam pewnośc że mi sie nie zatnie. Ten Tomcio jest bardzo niepewny
0
Za co czerwona ? Wyszedłem na chwile i nie widziałem
0
Wesol03
Ja tu na pewno nie najeżdżam na Sergio. Widzę że gra świetnie i nie popełnia błędów. Naprawdę mi się podoba jego gra ale mimo wszystko wole oglądać Yaya bo jest to najlepszy zawodnik na tej pozycji.
0
Pozamiatane
0
W morde 3:2
0
Kurde karny ;/
0
Real w ostatniej minucie strzeli gola i wygra. Tradycja
0
2:2 ;/
0
Trzeba wierzyć Pepowi. Przecież gdyby wiedział że Toure jest bliski odejścia nie sadzał by go na ławce. Więc musi być pewno tego że Yaya zostanie.
A tymczasem Almeria wybija piłkę z linii bramkowej ;p
0
Pep mówił w ostatnim wywiadze że z Yayą wszystko wyjaśnił. Może wytłumaczył mu że chce żeby teraz Sergio się rozgrywał bo będzie przez cały styczeń musiał grać a po powrocie z PNA to Yaya będzie już podstawowym DMem. Chciałbym żeby tak było.
0
Nawet przegrana Realu nie poprawi mi humoru bo wszystko zmierza do tego że stracimy niedługo najlepszego DMa świata ;/
0
1:2 dla Almerii ! ! ! ! !
0
Ładne Yaya ;/
0
A tymczasem gol Almerii na 1:1 ! W sumie się nie dziwie bo grają całkiem dobrze.
0
Yaya nie gra... To już jest żałosne. Przecież on jest 3 razy lepszy od Sergio. Sergio gra dobrze ale to nie ta klasa ;/
0
Dla mnie Torres jest najlepszym napastnikiem świata. Potem Villa a potem Ibra. Albo Ibra a potem Villa. Sam nie wiem :P
0
Ja tam dałem wszystko na Barcę i oprócz tego Ronaldo i Diego :P
0
Chyba jednak Eto'o. Ale gdyby nie Eto'o to oczywiście Yaya
0
Świetnie że nagrywasz i wrzucasz ;] Ale to jest tylko dla tych którzy będą oglądać pierwszy raz ten mecz bo tak naprawdę można by zrobić skrót z początku i konca drugiej połowy i to byłby obraz całego meczu.
0
Najgorsze: Sytuacja Bojana.
Było wiele więcej gorszych sytuacji a szczególnie beznadziejny mecz w wykonaniu Barcy. Ledwo wygrali z Xerez
0
Może w końcu wprowadzą kamery czy dodatkowych sędziów. Ale patrząc na wypowiedzi najwyższych i ich stanowcze nie... Stare dziadki się boją nowych technologii