0

Jestem tak sfrustrowany tym meczem że mam ochotę wyłączyć ale chyba wytrzymam do konca...

0

To wygląda mniej więcej tak jak z Xerez...

0

danielalves wylewaj swoje mądrości na onecie bo tylko tam będą słuchać takie głupoty

0

Nie pamiętam kiedy Messi ostatnio setkę trafił ;/ ;/

0

Kurcze no ale zdarza się... Nie najeżdżajcie na Valdesa. I tak wygramy

0

GOOOOOOOOOLLLLLL Mesjasz !!!!! Vamos !!!!!!!!!!1111

0

Ale przewrota

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/6002 łapcie linka, po chinsku ale dobra jakośc i bufor na 100 cały czas

0

Na razie całkiem dobrze to wygląda. Tylko gola strzelić

0

Ja tam wole ogladać na CCTV5 na Sopcascie i chociaż mam pewnośc że mi sie nie zatnie. Ten Tomcio jest bardzo niepewny

0

Za co czerwona ? Wyszedłem na chwile i nie widziałem

0

Wesol03

Ja tu na pewno nie najeżdżam na Sergio. Widzę że gra świetnie i nie popełnia błędów. Naprawdę mi się podoba jego gra ale mimo wszystko wole oglądać Yaya bo jest to najlepszy zawodnik na tej pozycji.

0

Pozamiatane

0

W morde 3:2

0

Kurde karny ;/

0

Real w ostatniej minucie strzeli gola i wygra. Tradycja

0

2:2 ;/

0

Trzeba wierzyć Pepowi. Przecież gdyby wiedział że Toure jest bliski odejścia nie sadzał by go na ławce. Więc musi być pewno tego że Yaya zostanie.

A tymczasem Almeria wybija piłkę z linii bramkowej ;p

0

Pep mówił w ostatnim wywiadze że z Yayą wszystko wyjaśnił. Może wytłumaczył mu że chce żeby teraz Sergio się rozgrywał bo będzie przez cały styczeń musiał grać a po powrocie z PNA to Yaya będzie już podstawowym DMem. Chciałbym żeby tak było.

0

Nawet przegrana Realu nie poprawi mi humoru bo wszystko zmierza do tego że stracimy niedługo najlepszego DMa świata ;/

0

1:2 dla Almerii ! ! ! ! !

0

Ładne Yaya ;/

0

A tymczasem gol Almerii na 1:1 ! W sumie się nie dziwie bo grają całkiem dobrze.

0

Yaya nie gra... To już jest żałosne. Przecież on jest 3 razy lepszy od Sergio. Sergio gra dobrze ale to nie ta klasa ;/

0

Dla mnie Torres jest najlepszym napastnikiem świata. Potem Villa a potem Ibra. Albo Ibra a potem Villa. Sam nie wiem :P

0

Ja tam dałem wszystko na Barcę i oprócz tego Ronaldo i Diego :P

0

Chyba jednak Eto'o. Ale gdyby nie Eto'o to oczywiście Yaya

0

Świetnie że nagrywasz i wrzucasz ;] Ale to jest tylko dla tych którzy będą oglądać pierwszy raz ten mecz bo tak naprawdę można by zrobić skrót z początku i konca drugiej połowy i to byłby obraz całego meczu.

0

Najgorsze: Sytuacja Bojana.

Było wiele więcej gorszych sytuacji a szczególnie beznadziejny mecz w wykonaniu Barcy. Ledwo wygrali z Xerez

0

Może w końcu wprowadzą kamery czy dodatkowych sędziów. Ale patrząc na wypowiedzi najwyższych i ich stanowcze nie... Stare dziadki się boją nowych technologii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?