gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka odpowiedź świadczy o braku argumentów. Dziękuje ;]
0
straszne ! jesteśmy na drugim miejscu bo Real ma jedną bramke więcej i już ich nie dogonimy, Real jest za mocny
^^
0
patryk a tak konkretniej ostatnio na C+ komentator tak powiedział gdy Pique wbiegł z piłką na połowe boiska i dopiero rozegrał
0
Tai-Sho jesteś uchodźcem z Katalonii ? W Katalonii to jest coś poważnego, a tutaj się ośmieszasz takimi tekstami. Co ma Polak do sporu między Katalończykami a Hiszpanią ?
0
I tak nigdzie nie odejdzie
0
Real wygra z Xerex 7:0 na 100 % bo Barca wygrała 5:2 z Atletico a Xerez jest 100 razy gorsze od Atletico...
Komentarz kibica Realu, z nicka można wywnioskować, że jego rok urodzenia to 1995
0
Piękny mecz Barcy. Messi grał świetnie. Henry również bardzo dobrze, nie odsyłajcie go na emeryture. Visca el Barca !
0
Gol GOl GOl GOl
0
Ich najlepszy transfer to Xabi Alonso. Nie żadne Kaki i CRy
0
Ciekawe że nie uważa CR za najlepszego, w końcu są w tej samej drużynie.
0
Te wyjazdowe są super. Domowe również
0
Ale co z tego, że chciał uniknąć jak rękę miał wystawioną i piłka w nią trafiła. Jakby miał ręke na klacie i by go trafiła to nie byłoby wątpliwości że 11stki nie ma.
0
karci0
nic dodać, nic ująć
0
szumino, może już wcześniej gdzieś widzial ta bramkę
0
WOW
0
A właśnie przypomniała mi się coś. Pod koniec pierwszej połowy gdy Ibra wychodził sam na sam i odgwizdali spalonego to tam spalonego przecież nie było...
0
Na początku pomyślalem "ale ten ojciec Messiego do Maradony podobny" :D Po chwili mnie olśniło że to Maradona na zdjęciu :D
0
No właśnie, ktoś miał możliwość obejrzeć mecz bez zacinek i móglby ocenic jakoś poszczególnie piłkarzy ? Bo ja troche przycinek mialem i skupiałem sie na szukaniu kanałów ;/
0
Nie ma co liczyć na porażkę Realu. Lepiej się nie nastawiać że przegra i od razu zakodować że ma 6 pkt a gdy przegra to dopiero będzie heca :D
0
Mersi
0
Moyart
Raczej potwierdza się że z Getafe nam zawsze ciężko. Z np. Mallorcą byśmy wygrali bez Messiego i Iniesty a z Getafe to niestety niemożliwe.
0
kurde a mi transmisje zaczeło zcinac, szukałem nowej i akurat gol
jak padł ?
0
Brawo Ibra !!!!!! Utrzymać ten wynik i bedzie super !
0
bajzi ja też sledze jak gra Barca ale trudno o sledzenie podczas gdy jest przerwa...
mnie też denerwuje to narzekanie ;p z getafe było ciężko zawsze w ostatnich sezonach a później graliśmy normalnie ale tutaj się niektórym tego nie przetłumaczy, a to że gramy bez 3 podstawowych graczy też jest przecież nieważne
0
Masz racje czendo. Nic nie wygraliśmy w zeszłym sezonie i przegraliśmy 6:2 w GD. Ale jesteśmy słabi. WOW
0
bajzi
kibic Barcy powinien już wiedzieć że to nie jest Pepe tylko Pep^^
0
Odpalić opere, zmienić proxy i oglądać na kanale kayfan1, sam oglądam na tej konfiguracji i wszystko smiga. Na firefoxie i IE też jakoś sie zmienia proxy ale nie wiem jak. Zresztą poszukaj. Tu masz do opery:
Narzędzia--> Preferencje--> Zaawansowane--> Sieć wybieramy po lewej--> Klikamy serwer proxy--> Zaznaczamy HTTP lub HTTPS i OK.
Tu masz(przykładowe) adresy proxy :
174.142.24.201 port 3128
202.62.86.38 port 8080
118.98.16.2 port 8080
118.98.160.102 port 8080
124.81.224.174 port 8080
Jeśli przestanie działac,to musisz znalezć "świeższe" proxy.
Po wpisaniu proxy odśwież stronkę i możesz oglądać.
0
Niech zostanie 0-0 to będę szczęśliwy ;]
0
Abidal zagrał swietny mecz w SE wiec moze dzisiaj również zagra dobrze
0
To tak jakby wczoraj Błaszczykowski miał grać bardzo dobrze nie mając ani jednego zawodnika do pomocy tylko same cioty.