0

Taka odpowiedź świadczy o braku argumentów. Dziękuje ;]

0

straszne ! jesteśmy na drugim miejscu bo Real ma jedną bramke więcej i już ich nie dogonimy, Real jest za mocny

^^

0

patryk a tak konkretniej ostatnio na C+ komentator tak powiedział gdy Pique wbiegł z piłką na połowe boiska i dopiero rozegrał

0

Tai-Sho jesteś uchodźcem z Katalonii ? W Katalonii to jest coś poważnego, a tutaj się ośmieszasz takimi tekstami. Co ma Polak do sporu między Katalończykami a Hiszpanią ?

0

I tak nigdzie nie odejdzie

0

Real wygra z Xerex 7:0 na 100 % bo Barca wygrała 5:2 z Atletico a Xerez jest 100 razy gorsze od Atletico...

Komentarz kibica Realu, z nicka można wywnioskować, że jego rok urodzenia to 1995

0

Piękny mecz Barcy. Messi grał świetnie. Henry również bardzo dobrze, nie odsyłajcie go na emeryture. Visca el Barca !

0

Gol GOl GOl GOl

0

Ich najlepszy transfer to Xabi Alonso. Nie żadne Kaki i CRy

0

Ciekawe że nie uważa CR za najlepszego, w końcu są w tej samej drużynie.

0

Te wyjazdowe są super. Domowe również

0

Ale co z tego, że chciał uniknąć jak rękę miał wystawioną i piłka w nią trafiła. Jakby miał ręke na klacie i by go trafiła to nie byłoby wątpliwości że 11stki nie ma.

0

karci0

nic dodać, nic ująć

0

szumino, może już wcześniej gdzieś widzial ta bramkę

0

WOW

0

A właśnie przypomniała mi się coś. Pod koniec pierwszej połowy gdy Ibra wychodził sam na sam i odgwizdali spalonego to tam spalonego przecież nie było...

0

Na początku pomyślalem "ale ten ojciec Messiego do Maradony podobny" :D Po chwili mnie olśniło że to Maradona na zdjęciu :D

0

No właśnie, ktoś miał możliwość obejrzeć mecz bez zacinek i móglby ocenic jakoś poszczególnie piłkarzy ? Bo ja troche przycinek mialem i skupiałem sie na szukaniu kanałów ;/

0

Nie ma co liczyć na porażkę Realu. Lepiej się nie nastawiać że przegra i od razu zakodować że ma 6 pkt a gdy przegra to dopiero będzie heca :D

0

Mersi

0

Moyart

Raczej potwierdza się że z Getafe nam zawsze ciężko. Z np. Mallorcą byśmy wygrali bez Messiego i Iniesty a z Getafe to niestety niemożliwe.

0

kurde a mi transmisje zaczeło zcinac, szukałem nowej i akurat gol

jak padł ?

0

Brawo Ibra !!!!!! Utrzymać ten wynik i bedzie super !

0

bajzi ja też sledze jak gra Barca ale trudno o sledzenie podczas gdy jest przerwa...

mnie też denerwuje to narzekanie ;p z getafe było ciężko zawsze w ostatnich sezonach a później graliśmy normalnie ale tutaj się niektórym tego nie przetłumaczy, a to że gramy bez 3 podstawowych graczy też jest przecież nieważne

0

Masz racje czendo. Nic nie wygraliśmy w zeszłym sezonie i przegraliśmy 6:2 w GD. Ale jesteśmy słabi. WOW

0

bajzi

kibic Barcy powinien już wiedzieć że to nie jest Pepe tylko Pep^^

0

Odpalić opere, zmienić proxy i oglądać na kanale kayfan1, sam oglądam na tej konfiguracji i wszystko smiga. Na firefoxie i IE też jakoś sie zmienia proxy ale nie wiem jak. Zresztą poszukaj. Tu masz do opery:

Narzędzia--> Preferencje--> Zaawansowane--> Sieć wybieramy po lewej--> Klikamy serwer proxy--> Zaznaczamy HTTP lub HTTPS i OK.

Tu masz(przykładowe) adresy proxy :

174.142.24.201 port 3128

202.62.86.38 port 8080

118.98.16.2 port 8080

118.98.160.102 port 8080

124.81.224.174 port 8080

Jeśli przestanie działac,to musisz znalezć "świeższe" proxy.

Po wpisaniu proxy odśwież stronkę i możesz oglądać.

0

Niech zostanie 0-0 to będę szczęśliwy ;]

0

Abidal zagrał swietny mecz w SE wiec moze dzisiaj również zagra dobrze

0

To tak jakby wczoraj Błaszczykowski miał grać bardzo dobrze nie mając ani jednego zawodnika do pomocy tylko same cioty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?