0

Bramka Eto'o cudowna :P Ale się darł ten gościu w filmiku z Ronaldinho haha

0

Ten wywiad z nim oglądałem w Eurogoals Flesh na Eurosporcie.

Co do Arsenalu to ich nie lubie, nie podoba mi się ich styl gry (jak patrzyłem na Bendtnera to mi się śmiać chciało, drewniak). Najbardziej lubie Liverpool. Grają najładniej ale jak mają najlepszego napastnika świata, świetnie wyszkolonego technicznie i Gerrarda, jednego z najlepszych na swojej pozycji to ich gra musi mi się podobać.

0

Ładnie sobie dorobi na emeryture :P Ale zasługuje bo jest dobrym piłkarzem. Niejeden w jego wieku padlby w 60 minucie meczu na murawe a on wytrwał cały mecz (finał LM). I do tego grał dobrze. Powodzenia ;]

0

Jak mam się nie czepiać skoro 30. raz widzę dzisiaj to samo pytanie ? ;/ Ja w przeciwieństwie do was czytam komentarze i jest to denerwujące. Google nie gryzą.

0

Bardzo dobrze, że ty Lemos nie zarządzasz transferami w Barcy.

0

Tak, na Polsacie. Ile jeszcze osób nie czyta komentarzy pod newsami ? (Pod każdym jest chociaż jedno pytanie o to gdzie będzie ten mecz) ;/ Wejdźcie se na telemagazyn.pl i poszukajcie. Takie trudne ? ;/

0

kibol

naprawde mało prawdopodobny typ bo Liverpool nie może być z nami w grupie a Celticu raczej nawet nie będze w LM

0

Super ! ;] Oby to była prawda.

0

A mi najbardziej zapadł w pamięci jego gol z Sewillą w 2 min. meczu :]

0

Nigdy nie widziałem go w akcji. Ba, nawet o nim nie słyszałem ale skoro się nadaje to niech przychodzi :P Więc Cziki rusz zadek i ściągnij tego Czyhrynskiego...

0

Mam takie pytanko. Nie pamięta ktoś z jakim numerem grał Thiago w meczu z City ? Ściągałem bramke i ostatnie 4 min meczu ale nie był pokazany tył koszulki. Może ktoś ma cały mecz na dysku i mógłby spojrzeć ;]

0

Świetny mecz. Pomiędzy 30-45 min to była magia. Jak widziałem niektóre akcje to mnie zatkało po prostu :P Czy można grać jeszcze lepiej niż w sezonie w którym zdobyło się 3 puchary ? Wydaje mi się, że można.

Visca el Barca

0

patrysss, jesteś boski, cudowny i niezastąpiony ! Visca el patrysss ;d

Pierwszej połowy nie oglądałem bo nie znalazłem żadnego kanału ;/ Drugą troche oglądałem ale miałem dziwny kanał bo bufor 90 a z 1 klatka na sekundę i sie zacinało ;/ Na szczęście sobie dzisiaj obejrze w całości ;]

0

Przecież mecz będzie za 4 godziny. Skąd my ci mamy wytrzasnąc link do SopCasta teraz. Oczywiście w necie jest pełno linków do SopCasta ale i tak tylko na 50 % linków będzie mecz Barcy więc jaka jest szansa że akurat dostaniesz dobry link ? O 21.50 wejdź sobie na strony z linkami, znajdź na SopCasta, zaczekaj aż się załaduje i zobacz czy leci Barca. Jak nie leci to znajdź następny i na któryms będzie lecieć ;]

0

Kurde czemu nie doszło do kompromisu Eto'o z Barcą i czemu nie został. Ibra może i jest lepszym graczem ale nikt lepiej nie zastąpi Eto'o w Barcy.

0

30 to kosztował Alves a ich klasa jest nieporównywalna. 20 mln max

0

No faktycznie jak można było zapomnieć o Sergio Ramosie... ^^ haha

*Ironia

0

Powinien być najlepiej zarabiającym piłkarzem zaraz po Messim ;]

0

Bez tego "chyba" byłoby poprawnie ;]

0

POLSAT pokaże mecz o Superpuchar Europy!! Piątek 28.08; 20.45

0

chomikblaugrana

nie, to strona chomikuj.pl ^^

0

Wtedy nie mieliśmy kompletnej drużyny. Obrona dziurawa, pomoc dobra ale nie perfekcyjna. Tylko Ronnie ciągnął tą drużynę. Teraz mamy zespół kompletny.

0

Podoba mi się polityka transferowa Barcy. Wszystkich sprzedać i liczyć na to, że nie będzie kontuzji...

0

Ten mecz był piękny. Jestem dumny z naszej młodzieży bo zagrali pięknie. To był jeden z ładniejszych meczów od początku poprzedniego sezonu. Mam w dupie wynik. Zagrali świetnie mimo że pierwsza połowa to sama młodzież a druga to 1/4 młodzieży. Szkoda, że Giovani od nas odszedł bo teraz już mógł być bardzo dobrym rezerwowym przypuszczam że za Iniestę lub Henryka. Jego brat ma ogromny talent. Oby od nas nie odszedł. Toure i Jeffren w pierwszej połowie najlepsi. Pedro również pokazał się z niezłej strony. Ale te jego wolne pozostawie bez komentarza... W drugiej połowie podobała mi się gra Gaia i nie rozumiem tych którzy piszą, że jest za młody na pierwszy skład. Co do Ibry, nie lubie go ale jak czytam wasze komentarze to mi niedobrze. To był jego pierwszy mecz, na pewno odczuwał tremę a zagrał nieźle wg mnie.

0

Kurde a mnie taki skład nie odstrasza bo przemyśleniu. Mam ochote popatrzeć na młodzież a szczególnie Pedro :P

0

Ja widziałem te składy na oficjalnej ale jakos nie uwierzyłem... Teraz niestety musze uwierzyć

0

Nie chce mi sie tego czytać... ;d mógłby mi ktoś powiedzieć o czym to jest tak ogólnie żeby mnie zachęcić :P ?

0

Haha pamiętam jak zawsze na Oleguera wszyscy najeżdżali :D

0

lulinho a ja uważam że na tę chwilę Pedro jest lepszy :) Ale talent większy ma chyba Jeffren.

0

Kontuzja to najlepsza wymówka.

Co do newsa to wole Pedro :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?