0

Mi to nie przeszkadza że tak powiedział. Ma prawo tak myśleć i nam nic do tego ;]

0

Zawsze broniłem Valdesa i go lubie ale mówić że to 2 najlepszych bramkarzy świata to przesada. Casillas i Buffon to tak. 1. Casillas 2. Buffon 3. VdS 4. Cech(umiejętności, nie ostatnia forma) 5. VV

bardzo dobry bramkarz ale do najlepszych mu brakuje co nie oznacza że chciałbym kogoś z pierwszej 4 bo tak nie jest

0

co do E2 to nigdy nie rozumiałem czemu taki skrót ale wiem że chodzi o Eto'o, no bo E to od Eto'o ale 2 czyli po angielsku fonetycznie TU, więc wychodzi Etu :D

0

A co powiecie na to żeby zagrał na środku obrony z Pique? :P A Yaya DMF. Lewa Sylvinho, prawa Puyol

0

Pamiętam bardzo dobrze pierwszy mecz z Osasuną w tym sezonie. Ale były emocje. I ta bomba Messiego i zwycięstwo :D

0

Już mnie wkurzają te newsy o City a jeszcze bardziej mnie wkurza aboutreka ;]

0

fajnie bedzie pojutrze zobaczyć graczy w nowych koszulkach ;]

0

arcadio bo Guardiola to Pep a nie Pepe ! Jak jesteś kibicem to naucz sie w koncu dobrze pisać jego imie ! Chyba ze jestes sezonowcem...

0

to było do janek_centrum

0

nie przejmuj sie, widać że jakiś kibic od wczoraj

0

Henio wróci, Eto'o być może złapie forme a Messi, Xavi i Iniesta - klasa.To oczywiste że mamy do zaoferowania znacznie więcej.

0

Gdybyśmy grali z każdym oprócz ManUtd w finale to owszem mało by to znaczyło dla mnie gdybyśmy przegrali. Ale z nimi musimy wygrać bo nie przełknę tego że 2 razy z rzędu wygrali LM ;/

0

To na koncu meczu był karny ? :o mi sie transmisja wyłączyła w 92 min a tam jeszcze karny był, kurcze mógł być remis

0

moze ci twoj Real mózg zafunduje ?

0

Ten gest widać wtedy kiedy kamera z głównej zmienia sie na tą co jest koło rożnego i Bojan jest przy Yaya.

0

Valdes czasem popełnia głupie błędy ale tak poza tym jest bardzo dobrym bramkarzem wg mnie. Ostatnio miał więcej okazji żeby sie wykazać i nie puszczał szmat. W dwumeczu z Chelsea 2 razy nas uratował albo i więcej w sytuacjach sam na sam.

0

Widac jaki liga hiszpanska liga ma poziom skoro składem bez kilku podstawowych graczy rozibijamy Bilbao 4:1

0

Kurna nie wyjeżdżajcie już że nie mamy szans z Manchesterem ! Na finał bedzie gotowy Henry i Iniesta i bedziemy grać tak pieknie jak zawsze. Co z was za kibice ? ;/

0

A ja sie pytam gdzie Sylvinho ? ! Chociaż to tylko nieoficjalne składy.

0

Mój skład: Pinto - Alves - Pique - Puyol - Sylvinho Sergi - Xavi - Keita Hleb - Bojan - Eto'o i w czasie meczu Bojan ---> Eto'o ---> Bojan żeby sie pozycjami wymieniali. W końcu jakiś klasowy gracz musi w ataku zagrać(Eto'o)

0

A ja nie traktuje Bilbao w CdR jako prostego przeciwnika. Dla mnie tytułu jeszcze nie mamy i ani przez chwile tak nie pomyślałem bo bedzie bardzo trudno z nimi.

0

Ja tam o 22 opdpalam Ustream i oglądam nie bede czekal na laske od TVP

0

Messiemu 7 ! Miał pare udanych dryblingow

0

Ja po prostu sie modle o to żeby skład wyglądał tak

Puyol Pique Caceres Sylvinho Toure Xavi Iniesta Messi Eto'o Henry i sie nie boje ManUtd bo bedziemy grali najmocniejszym składem w ataku a obrona nie najgorsza oprócz Caceresa.

0

Nie anulowano kartek ani Fletcherowi ani Abidalowi i Alesowi w LM ! Oficjalnie

0

po prostu zwykle frajerstwo :P ale nic sie nie stalo, za tydzien zapewnimy sobie mistrza ;p

0

W koncu sie przełamał !!

0

paws własnie miałem podać ten link ;p

0

Nawet strzały po spalonych wygarnia :D

0

to Keita czy Iniesta ? nie pomyliły mu sie rajdy? :D Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?