gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi to nie przeszkadza że tak powiedział. Ma prawo tak myśleć i nam nic do tego ;]
0
Zawsze broniłem Valdesa i go lubie ale mówić że to 2 najlepszych bramkarzy świata to przesada. Casillas i Buffon to tak. 1. Casillas 2. Buffon 3. VdS 4. Cech(umiejętności, nie ostatnia forma) 5. VV
bardzo dobry bramkarz ale do najlepszych mu brakuje co nie oznacza że chciałbym kogoś z pierwszej 4 bo tak nie jest
0
co do E2 to nigdy nie rozumiałem czemu taki skrót ale wiem że chodzi o Eto'o, no bo E to od Eto'o ale 2 czyli po angielsku fonetycznie TU, więc wychodzi Etu :D
0
A co powiecie na to żeby zagrał na środku obrony z Pique? :P A Yaya DMF. Lewa Sylvinho, prawa Puyol
0
Pamiętam bardzo dobrze pierwszy mecz z Osasuną w tym sezonie. Ale były emocje. I ta bomba Messiego i zwycięstwo :D
0
Już mnie wkurzają te newsy o City a jeszcze bardziej mnie wkurza aboutreka ;]
0
fajnie bedzie pojutrze zobaczyć graczy w nowych koszulkach ;]
0
arcadio bo Guardiola to Pep a nie Pepe ! Jak jesteś kibicem to naucz sie w koncu dobrze pisać jego imie ! Chyba ze jestes sezonowcem...
0
to było do janek_centrum
0
nie przejmuj sie, widać że jakiś kibic od wczoraj
0
Henio wróci, Eto'o być może złapie forme a Messi, Xavi i Iniesta - klasa.To oczywiste że mamy do zaoferowania znacznie więcej.
0
Gdybyśmy grali z każdym oprócz ManUtd w finale to owszem mało by to znaczyło dla mnie gdybyśmy przegrali. Ale z nimi musimy wygrać bo nie przełknę tego że 2 razy z rzędu wygrali LM ;/
0
To na koncu meczu był karny ? :o mi sie transmisja wyłączyła w 92 min a tam jeszcze karny był, kurcze mógł być remis
0
moze ci twoj Real mózg zafunduje ?
0
Ten gest widać wtedy kiedy kamera z głównej zmienia sie na tą co jest koło rożnego i Bojan jest przy Yaya.
0
Valdes czasem popełnia głupie błędy ale tak poza tym jest bardzo dobrym bramkarzem wg mnie. Ostatnio miał więcej okazji żeby sie wykazać i nie puszczał szmat. W dwumeczu z Chelsea 2 razy nas uratował albo i więcej w sytuacjach sam na sam.
0
Widac jaki liga hiszpanska liga ma poziom skoro składem bez kilku podstawowych graczy rozibijamy Bilbao 4:1
0
Kurna nie wyjeżdżajcie już że nie mamy szans z Manchesterem ! Na finał bedzie gotowy Henry i Iniesta i bedziemy grać tak pieknie jak zawsze. Co z was za kibice ? ;/
0
A ja sie pytam gdzie Sylvinho ? ! Chociaż to tylko nieoficjalne składy.
0
Mój skład: Pinto - Alves - Pique - Puyol - Sylvinho Sergi - Xavi - Keita Hleb - Bojan - Eto'o i w czasie meczu Bojan ---> Eto'o ---> Bojan żeby sie pozycjami wymieniali. W końcu jakiś klasowy gracz musi w ataku zagrać(Eto'o)
0
A ja nie traktuje Bilbao w CdR jako prostego przeciwnika. Dla mnie tytułu jeszcze nie mamy i ani przez chwile tak nie pomyślałem bo bedzie bardzo trudno z nimi.
0
Ja tam o 22 opdpalam Ustream i oglądam nie bede czekal na laske od TVP
0
Messiemu 7 ! Miał pare udanych dryblingow
0
Ja po prostu sie modle o to żeby skład wyglądał tak
Puyol Pique Caceres Sylvinho Toure Xavi Iniesta Messi Eto'o Henry i sie nie boje ManUtd bo bedziemy grali najmocniejszym składem w ataku a obrona nie najgorsza oprócz Caceresa.
0
Nie anulowano kartek ani Fletcherowi ani Abidalowi i Alesowi w LM ! Oficjalnie
0
po prostu zwykle frajerstwo :P ale nic sie nie stalo, za tydzien zapewnimy sobie mistrza ;p
0
W koncu sie przełamał !!
0
paws własnie miałem podać ten link ;p
0
Nawet strzały po spalonych wygarnia :D
0
to Keita czy Iniesta ? nie pomyliły mu sie rajdy? :D Brawo !