0

"Robimy swoje ze spokojem, bez pośpiechu, nie pozostajemy w tyle z żadnymi operacjami, ale mamy jeszcze dwa tygodnie, i jak w poprzednich latach wszystko się może zdarzyć", zakończył Macua.

Jakbym słyszał Txikiego :D

0

Cumpleańos feliz,Thierry :)

0

Van der Sar; Vidić; Iniesta(51%-49% Xavi); Messi

Moim zdaniem zasłużył VV ale nie dostanie dzięki stereotypom...

0

w internecie

0

No to brawo panie Txiki ;/ Ale trzeba powiedzieć że lewą strone wzmocniliśmy bo Maxwell dobrze się zaprezentował w przedsezonie. Ale to za mało bo nie mamy ławki. Koniecznie trzeba kupic jednego pomocnika choćby trzeba było przepłacić! Ibrahomivić to wymiana bardzo dobrego zawodnika na bardzo dobrego tak więc żadne wzmocnienie.

0

mnie najbardziej zdenerwowała 100% Xaviego w pierwszej połowie, stracona bramka bo sie łatwo dali ograc i dosrodkowania Alvesa z połowy bpiska czy co to miało byc ;/ ;/

dzięki patryss :) polecam

0

On jeszcze nie potrafi zastąpić Messiego. To jest coś jak Bojan w zeszłym roku. Niby super talent ale jeszcze mu czegoś brakuje. Tylko jak dla mnie Bojan w tym roku już jest bardzo dobrym zmiennikiem i może zastąpić Ibre więc nie mam nic przeciwko żeby Pedro za rok mógł zastąpić Messiego.

0

xardas1899 ja ci wyśle wynik :)

0

Ja mam TVP Sport ale nieopłacony xD :D To w necie transmisje z TVP Sport znajde a jak nie to nie bedzie zadnego problemu. Co mi tam po polsku czy po arabsku ;d

0

"Stary" numer Busquetsa przejmie teraz Jonathan dos Santos, który grał z nim na plecach podczas meczów przygotowawczych w Stanach Zjednoczonych.

Stary numer to 28 a Dos Santos grał z 20. Może przez słabą jakośc przez internet 28 mi sie wydawało że to 20 ale raczej nie.

0

FlyEmirates to tak jakby nam zabrać Xaviego, 40 % jakości drużyny by się rozsypało. A w Arsenalu Cesc to jeden z niewielu świetnych piłkarzy w drużynie więc tam to jakieś 60 % drużyny.

0

spoko formacja wajcher TYLKO GDZIE JEST ALVES I CO ROBI ABIDAL NA DEFIE ?!!!! te pierwsze 2 słowa to była ironia jakbyś jeszcze nie zauważył ^^

0

Jeśli Cesc odejdzie z Arsenalu to już raczej nie będzie siły która zatrzyma Wengera w Arsenalu. Dziwie się, że jeszcze go nie wyrzucili.

0

na stronce RM pełno tych wierszyków, pozapisywałem sobie wszystkie, chyba z 5 ich jest :P

0

Ło mój Boże ^^ Nie, dzięki nie kupie...

0

Pep i Valdes jakby z mafii byli :D

Co do rysunku to ja Espanyolu nie darze nienawiścią. Nie przeszkadza mi.

0

Ta organizacja to FIFA

0

A newsmani śpią :D

0

na TVU super transmisja

0

Mecz z Chivas gramy w niedziele o 5 rano wg fcb.cat. Tutaj pisze że w poniedziałek.

0

Coś mi sie wydaje że jeszcze dzisiaj bedzie potwierdzenie zakupu Felipe do nas :D

0

Muniesy ? A czemu nie Jeffrena który jest lepszy od Muniesy ?

0

Tak bo Pedro pokazuje się o wiele lepiej w tych meczach. I nie mówię tego na podstawie bramek.

0

Oglądałem cały mecz ale Ljunberga ani razu nie widziałem :d

0

Wg oficjalnej strony następny mecz gramy 9.08 a nie 10.08 jak jest podane na stronie :P

0

No faktycznie Real w całej historii jest lepszy ale teraz my jesteśmy na szczycie. Żyjmy teraźniejszością. Mnie to nie obchodzi ile tytułów ma Real a ile Barca.

0

"Podobnie jak my, Barça ma świetnych piłkarzy,..."

Ribery, Toni i Lahm to chyba troche za mało żeby mówić o świetnych piłkarzach ;p

0

zlatan-fcb po twoim nicku widze ze kibicujesz Barcy max 2 tygodnie od czasu gdy Ibra do nas przeszedł

0

nie widze nic fajnego w oglądaniu rzeczy Jacksona...

0

dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?