gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Robimy swoje ze spokojem, bez pośpiechu, nie pozostajemy w tyle z żadnymi operacjami, ale mamy jeszcze dwa tygodnie, i jak w poprzednich latach wszystko się może zdarzyć", zakończył Macua.
Jakbym słyszał Txikiego :D
0
Cumpleańos feliz,Thierry :)
0
Van der Sar; Vidić; Iniesta(51%-49% Xavi); Messi
Moim zdaniem zasłużył VV ale nie dostanie dzięki stereotypom...
0
w internecie
0
No to brawo panie Txiki ;/ Ale trzeba powiedzieć że lewą strone wzmocniliśmy bo Maxwell dobrze się zaprezentował w przedsezonie. Ale to za mało bo nie mamy ławki. Koniecznie trzeba kupic jednego pomocnika choćby trzeba było przepłacić! Ibrahomivić to wymiana bardzo dobrego zawodnika na bardzo dobrego tak więc żadne wzmocnienie.
0
mnie najbardziej zdenerwowała 100% Xaviego w pierwszej połowie, stracona bramka bo sie łatwo dali ograc i dosrodkowania Alvesa z połowy bpiska czy co to miało byc ;/ ;/
dzięki patryss :) polecam
0
On jeszcze nie potrafi zastąpić Messiego. To jest coś jak Bojan w zeszłym roku. Niby super talent ale jeszcze mu czegoś brakuje. Tylko jak dla mnie Bojan w tym roku już jest bardzo dobrym zmiennikiem i może zastąpić Ibre więc nie mam nic przeciwko żeby Pedro za rok mógł zastąpić Messiego.
0
xardas1899 ja ci wyśle wynik :)
0
Ja mam TVP Sport ale nieopłacony xD :D To w necie transmisje z TVP Sport znajde a jak nie to nie bedzie zadnego problemu. Co mi tam po polsku czy po arabsku ;d
0
"Stary" numer Busquetsa przejmie teraz Jonathan dos Santos, który grał z nim na plecach podczas meczów przygotowawczych w Stanach Zjednoczonych.
Stary numer to 28 a Dos Santos grał z 20. Może przez słabą jakośc przez internet 28 mi sie wydawało że to 20 ale raczej nie.
0
FlyEmirates to tak jakby nam zabrać Xaviego, 40 % jakości drużyny by się rozsypało. A w Arsenalu Cesc to jeden z niewielu świetnych piłkarzy w drużynie więc tam to jakieś 60 % drużyny.
0
spoko formacja wajcher TYLKO GDZIE JEST ALVES I CO ROBI ABIDAL NA DEFIE ?!!!! te pierwsze 2 słowa to była ironia jakbyś jeszcze nie zauważył ^^
0
Jeśli Cesc odejdzie z Arsenalu to już raczej nie będzie siły która zatrzyma Wengera w Arsenalu. Dziwie się, że jeszcze go nie wyrzucili.
0
na stronce RM pełno tych wierszyków, pozapisywałem sobie wszystkie, chyba z 5 ich jest :P
0
Ło mój Boże ^^ Nie, dzięki nie kupie...
0
Pep i Valdes jakby z mafii byli :D
Co do rysunku to ja Espanyolu nie darze nienawiścią. Nie przeszkadza mi.
0
Ta organizacja to FIFA
0
A newsmani śpią :D
0
na TVU super transmisja
0
Mecz z Chivas gramy w niedziele o 5 rano wg fcb.cat. Tutaj pisze że w poniedziałek.
0
Coś mi sie wydaje że jeszcze dzisiaj bedzie potwierdzenie zakupu Felipe do nas :D
0
Muniesy ? A czemu nie Jeffrena który jest lepszy od Muniesy ?
0
Tak bo Pedro pokazuje się o wiele lepiej w tych meczach. I nie mówię tego na podstawie bramek.
0
Oglądałem cały mecz ale Ljunberga ani razu nie widziałem :d
0
Wg oficjalnej strony następny mecz gramy 9.08 a nie 10.08 jak jest podane na stronie :P
0
No faktycznie Real w całej historii jest lepszy ale teraz my jesteśmy na szczycie. Żyjmy teraźniejszością. Mnie to nie obchodzi ile tytułów ma Real a ile Barca.
0
"Podobnie jak my, Barça ma świetnych piłkarzy,..."
Ribery, Toni i Lahm to chyba troche za mało żeby mówić o świetnych piłkarzach ;p
0
zlatan-fcb po twoim nicku widze ze kibicujesz Barcy max 2 tygodnie od czasu gdy Ibra do nas przeszedł
0
nie widze nic fajnego w oglądaniu rzeczy Jacksona...
0
dzięki