0

Radson jak nie możesz rozpoznać ironii to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj. Przecież wiadomo, ze żaden normalny czlowiek nie napisze o nim młody na poważnie, a nawet jak tam nie ma znaków swiadczących o ironii to nie znaczy że to nie jest ironia

0

hehe ciekawy news ;d

0

Przeczytałem tytuł ale newsa nie czytam. Szkoda czasu. Sam tytuł mnie na łopatki rozłożył

0

A hala dzieciom i tak sie nie przetłumaczy że Pique to dobry obrońca. A do tego strzela bramki

0

nigdy go nie ceniłem i nigdy dla mnie nie był dobrym piłkarzem, a odkąd przeszedł do Realu go nienawidze,do tej pory sie zastanawiam za co dostał Złotą Piłkę

0

lukasoon dla mnie to też nie jest za mądre ale ja ostatnio postawiłem na 6:1 dla Barcy z Szachtarem (wiem, że było zupełnie inaczej) bo wiem że Barca to najlepsza drużyna Europy i takie wyniki są możliwe. Przeciwników szanuje ale to im umiejętności nie dodaje. Ale z Getafe zawsze było bardzo cięzko. Tutaj wyniki 4:0 to już brak rozsądku. Chociaż każdy wynik możliwy.

0

Ja nigdy nic do niego nie miałem. Zawsze był to dla mnie pewny zmiennik.

0

nita

miałem to samo pisać ;d

0

A mi pokazywało że nie mam uprawnień

0

http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=6 zarejestrujcie się i tu już leci relacja z C+, na razie słaba jakość ale podobno ma być w HD, chociaż się nie zacina

0

Boże, co z Leo ?...

Widać kto czyta newsy

0

Wiedziałem że bedzie grał z 21, nie wiem skąd ale wiedziałem ;p

0

I ładne pewnie bo Hiszpanki. Jak byłem w Hiszpanii w tym roku to myślałem że nie wytrzymam. Pełno lasek ;d Może jakieś foty się znajdą z zawodniczkami Barcy ? ;p

0

No ale kiedy w koncu wraca bo bez daty powrotu nie wiem na co zagłosować. Żadnych konkretów

0

cytat miesiąca :D "Ibra ma słabszą technike od Eto'o" ^^

0

marcin zauwżyłem już w poprzednim meczu, a miał grać z 27

0

Nie rozumiem tej żółtej kartki dla Pedro niby za symulowanie. 2 piłkarza Doniecka go otoczylo, jeden lekko dotknąl a on nie ma takiej masy ciala jak Yaya i sie przewrócił. Faulu nie było ale dotknął go pilkarz Szachtara i nie powinno być kartki za symulowanie.

0

Mi się podobała gra Henryka. Pedro zaliczył świetne wejście. Bardzo ożywił grę i w koncu strzelił bramkę. Bojan coś ostatnio bez formy ;/

0

A tak poza tym to musimy się cieszyć bo w ostatnich latach Superpuchar często trafiał do zwycięzców PU więc o styl tutaj za bardzo nie chodziło. Jakieś fatum czy co :P

A no i jeszcze jeden komentarz odnośnie meczu. Bardzo wolno były rozgrywane akcje. I nie tylko w dogrywce bo to można zrozumieć, że zmęczenie, ale podczas całego meczu. Ale tak jak napisałem niżej, Xavi zagrał średnio a Barca gra tak jak dyrygent zagra.

0

Koniecznie Dani Alves na ławe w następnym meczu. Celnośc jego wrzutek wczoraj jak i w kilku poprzednich meczach przeraża. Puyol na prawą z Gijon a kto wie, może będzie okazja wyprobować Czyhrynskiego... Wszyscy najeżdżali na Abidala a gdyby go wybrano graczem meczu bym przyklasnął. Wg mnie zagrał fenomenalne spotkanie. Puyol również świetnie. Yaya Toure jak już jesteśmy przyzwyczajeni nie ma słabych meczów. Myślę, że od tego gościa zawsze trzeba zaczynać ustawianie formacji na mecz. To jest najlepszy DM na świecie i nikt mu nawet do pięt nie dorasta. Xavi dość średniawo, czasem mu się coś udało ale to nie to. Messi widac że nie jest w najwyższej formie, ale mimo to ciągnął grę Barcy i to sie ceni. Ibrahimović bardzo słabo. No ale zaczekajmy jeszcze miesiąc, jak się nie poprawi to wtedy będzie się można zastanawiać czy to był dobry transfer. Henry chyba zapomniał, że ma juz ponad 30 lat. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Francuza.

0

patrysss liczę że mecz się jutro pojawi nagrany z Polsatu albo N ze studiem :P fajnie by było ;]

0

etir jest niżej w komentarzach

0

Dzięki justFCB ;] Tak się składa, że mam premium i mi najlepiej pobierać z RS ale na free userze też najbardziej lubie z rapida.

0

A i dobrze, że po angielsku bo po hiszpańsku ni w ząb nie rozumiem :P

0

Co tam party. Nic do was nie mam ale hotfile to aktualnie jeden z najgorszych hostingów. Co by nie mówić Rapid jest najlepszy. Jakoś się pobierze.

0

Ja jeszcze Barcy nie kibicowałem jak odchodził ale zawsze go nienawidziłem. Może w genach już miałem miłość do Barcy ? :D

0

gawron wyjdź

tyle razy było powtarzane, że nie mogą być 2 kluby z tego samego kraju w grupie

0

Nie wiem jak wy uważacie ale wg mnie jesteśmy w najsilniejszej grupie

0

Co ten Figo tam szuka ;/

0

Xavi najlepszym pomocnikiem !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?