0

Powód dla którego nie możemy strzelić gola. Odbierając piłke pod własnym polem karnym Xavi biegnie z nią w strone bramki a widząc niekrytego partnera na lewej stronie ten sie zatrzymuje i podaje do gracza obok lub do dopiero wchodzącego do akcji Alvesa na obkrytą prawą strone. To samo gdy rozgrywamy pod bramką. Jest partner niekryty na którejś stronie a oni rozgrywają piłkę ze sobą. Trzeba czasem zaryzykować i posłać górną piłkę!

0

ehh, Vamos

0

Na Polsacie Sport nie ma żadnych meczów...

0

Oleguer :hura:

0

Ja go nie chcę. On jest za słaby na Barcelonę.

0

Kurde tak patrze na to zdjecie i mysle ze nie ma nic lepszego od bycia piłkarzem ;p

0

Kiedy następne derby ?

0

Iniesta zagrał wczoraj bardzo dobrze. Nie wiem co ty chcesz

0

Myśle że po tym jak sędzia oszukał Valencie spalonym (albo nawet 2 spalone) którego nie było nie musimy dłużej rozpaczać że karnego nie było i wygraliśmy bo Real też wygrał niezasłużenie

0

Henry jakby się zmobilizował wiadomościami o przyjściu kogoś na lewe skrzydło bo zaczął troche "jarzyć" na boisku.

0

Co ta obrona dzisiaj robiła ?! Tak to się można bawić pod bramką w szkole na wuefie a nie w profesjonalnej lidze na najwyższym poziomie !

0

Toure, Xavi, Iniesta. Nie ma lepszej formacji na świecie niż nasza pomoc.

0

Nie piszcie po co on nam bo ja będe zadowolony z jakiegokolwiek nowego lewego skrzydlowego. Henry nie wyrabia

0

Eto'o

0

"Kilka kolejek temu byliśmy liderem La Liga, a w Lidze Mistrzów mamy najwięcej strzelonych bramek. W tych drugich rozgrywkach mamy nawet lepsze statystyki niż Barca"." Trudno się dziwić jak się ma Zurych w grupie.

0

Byle nie ruskie. Z każdym innym można wygrać.

Chciałbym Milan żeby Ronnie mógł powrócić na CN.

0

Czyli jeśli jest nawet mała szansa na wystep w sobote to nie jest to aż tak poważna kontuzja

0

Valdes zawalił bramkę ? Nie ośmieszajcie się... Bramkę zawaliła obrona która pozwoliła strzelić temu Ukraińcowi. Piłka leciała szybko w strone bramki, VV ją złapał ale to była kwestia pecha że mu wyleciała z rąk. Moim zdaniem on zawalił tę bramkę na 30 %.

0

No nie Messi ! WOW :D

0

Ale mnie wkur****** Zejdźcie już z tego Valdesa dzieci!

0

VAAAAMMMOOOOOOOSSSSSSSSS !!!!!!11

0

Aż tyle sezonowców ? No ładnie...

0

Kur** Busquets w pierwszym składzie! To już jest paranoja

0

Fajny wieczór się w sobote szykuje. Najpierw Barca a potem Real się obejrzy.

0

Ja tam mu wierzę

0

Czy ktoś może mi powiedzieć co tam robi Kaka bo to jest naprawde cieżko zrozumieć ? To tak samo jakby tam Ronaldinho dać.

0

Najlepsze: 2 gole Messiego, gol Ibry, niezła gra Henryka

Najgorsze: Wszystko oprócz 2 bramek Messiego, gola Ibry i gry Henryka( wrzutki Alvesa, poziom meczu, słaba gra na wyjazdach)

0

Bardzo się ciesze ze zwycięstwa ale czy tylko według mnie ten mecz był nudny jak flaki z olejem ? Vamos!

0

Co za akcja ! Co za gol !

0

Noż ja pier**** !! uff ! ! w koncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?