gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powód dla którego nie możemy strzelić gola. Odbierając piłke pod własnym polem karnym Xavi biegnie z nią w strone bramki a widząc niekrytego partnera na lewej stronie ten sie zatrzymuje i podaje do gracza obok lub do dopiero wchodzącego do akcji Alvesa na obkrytą prawą strone. To samo gdy rozgrywamy pod bramką. Jest partner niekryty na którejś stronie a oni rozgrywają piłkę ze sobą. Trzeba czasem zaryzykować i posłać górną piłkę!
0
ehh, Vamos
0
Na Polsacie Sport nie ma żadnych meczów...
0
Oleguer :hura:
0
Ja go nie chcę. On jest za słaby na Barcelonę.
0
Kurde tak patrze na to zdjecie i mysle ze nie ma nic lepszego od bycia piłkarzem ;p
0
Kiedy następne derby ?
0
Iniesta zagrał wczoraj bardzo dobrze. Nie wiem co ty chcesz
0
Myśle że po tym jak sędzia oszukał Valencie spalonym (albo nawet 2 spalone) którego nie było nie musimy dłużej rozpaczać że karnego nie było i wygraliśmy bo Real też wygrał niezasłużenie
0
Henry jakby się zmobilizował wiadomościami o przyjściu kogoś na lewe skrzydło bo zaczął troche "jarzyć" na boisku.
0
Co ta obrona dzisiaj robiła ?! Tak to się można bawić pod bramką w szkole na wuefie a nie w profesjonalnej lidze na najwyższym poziomie !
0
Toure, Xavi, Iniesta. Nie ma lepszej formacji na świecie niż nasza pomoc.
0
Nie piszcie po co on nam bo ja będe zadowolony z jakiegokolwiek nowego lewego skrzydlowego. Henry nie wyrabia
0
Eto'o
0
"Kilka kolejek temu byliśmy liderem La Liga, a w Lidze Mistrzów mamy najwięcej strzelonych bramek. W tych drugich rozgrywkach mamy nawet lepsze statystyki niż Barca"." Trudno się dziwić jak się ma Zurych w grupie.
0
Byle nie ruskie. Z każdym innym można wygrać.
Chciałbym Milan żeby Ronnie mógł powrócić na CN.
0
Czyli jeśli jest nawet mała szansa na wystep w sobote to nie jest to aż tak poważna kontuzja
0
Valdes zawalił bramkę ? Nie ośmieszajcie się... Bramkę zawaliła obrona która pozwoliła strzelić temu Ukraińcowi. Piłka leciała szybko w strone bramki, VV ją złapał ale to była kwestia pecha że mu wyleciała z rąk. Moim zdaniem on zawalił tę bramkę na 30 %.
0
No nie Messi ! WOW :D
0
Ale mnie wkur****** Zejdźcie już z tego Valdesa dzieci!
0
VAAAAMMMOOOOOOOSSSSSSSSS !!!!!!11
0
Aż tyle sezonowców ? No ładnie...
0
Kur** Busquets w pierwszym składzie! To już jest paranoja
0
Fajny wieczór się w sobote szykuje. Najpierw Barca a potem Real się obejrzy.
0
Ja tam mu wierzę
0
Czy ktoś może mi powiedzieć co tam robi Kaka bo to jest naprawde cieżko zrozumieć ? To tak samo jakby tam Ronaldinho dać.
0
Najlepsze: 2 gole Messiego, gol Ibry, niezła gra Henryka
Najgorsze: Wszystko oprócz 2 bramek Messiego, gola Ibry i gry Henryka( wrzutki Alvesa, poziom meczu, słaba gra na wyjazdach)
0
Bardzo się ciesze ze zwycięstwa ale czy tylko według mnie ten mecz był nudny jak flaki z olejem ? Vamos!
0
Co za akcja ! Co za gol !
0
Noż ja pier**** !! uff ! ! w koncu