0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153

SOPCAst GOLTV HD

0

Pamiętam ten mecz Rivaldo 3 2 Baraja ;]

0

Jeszcze jakiś czas temu prawe połowa z was, ganiła go za zmarnowane setki, spory a teraz taka radość ;] Lubię Perłe bardzo, ale wyszło jak wyszło, czasu nie cofniemy.

0

damy rade, bez paniki.

0

@Wojtas4477

Chyba nie wiesz że to jest ranking (i filmik) z 2009, więc jakim cudem miał by wyróżniać kolegów z drużyny ? LOL Chyba że David jest wróżką i wiedział że trafi do FCB. I oczywiście jest to zestawienie bramek drużyn z LFP.

0

0

@Mickey131

Tak, był taki film. Alive - Katastrofa w Andach.

0

4" Ronaldo

0

5' Real Madrid 1 - 0 Deportivo La Coruna

0

5 pkt stracone u siebie z Hercukesem i Mallorcą ... nie jest za dobrze ....

0

Nic dziwnego że padł remix jak naszym najlepszym zawodnikiem był Mascherano ;)

0

Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Maxwell; Mascherano, Xavi, Busquets; Iniesta, Pedro i Villa

0

@vecros

Canal+ nie ma praw do Ligi Mistrzów. Na N-Sport będzie, od godziny 18 zaczyna się relacja z Kazania. Pozdro.

0

grają, aby pograć i się ograć ;] To tak jak u nas juniorzy/rezerwy.

0

Guardiola: "Red card Villa? We should analyze the situation and make sure this doesn't happen again."

Guardiola: "6 out of 6 against Atletico and Athletic is better than last year but the important thing is the way we played.

Ważniejsze cytaty z konferencji ;)

0

Guardiola: "In games like these, Keita is crucial for us. He's a great player and a great guy." xDDDD

0

2010-10-03 Barcelona - Mallorca

2010-10-17 Barcelona - Valencia

DV jak dostanie 1 mecz to sobie odpocznie ;) A na następny mecz wyjdą razem z Leo ;] Teraz dwa mecze u siebie więc luks ;) Co do meczu, bardzo ładny, troche setek, kartki etc. szkoda tej bramki straconej. Pozdro

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153 macie HQ ;) I nie tnie ;)

0

Bo jak nie będzie, to polecam Sopka. Po Eng i HQ.

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153

0

Wie ktoś czy będzie na Publiku ? po PL ?

0

Messi would normally be out for 20-25 days (minimum 2-3 weeks, maximum 4-5 weeks) #fcblive [@martiperarnau]

0

Messi would be out for maximum 15 days. #fcblive [catalunya radio]

0

http://twitpic.com/2q2v97 macie lepsze zdjecie ... to nie ps

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153

Po hiszpansku HD :)

0

Działa wam Sopcast ?

0

Channel - 60706 skróty ;)

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/94910 HQ PL

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153 Spain ! :D

0

http://www.youtube.com/ watch?v=sr487CVYdTE

2002-04-09 - FC Barcelona - Panathi 3-1

Och jak pamietam ten mecz Lucho ! :D

0

http://www.youtube.com/ watch?v=sr487CVYdTE

2002-04-09 - FC Barcelona - Panathi 3-1

Och jak pamietam ten mecz Lucho ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?