jony212121
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
--
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153
SOPCAst GOLTV HD
0
Pamiętam ten mecz Rivaldo 3 2 Baraja ;]
0
Jeszcze jakiś czas temu prawe połowa z was, ganiła go za zmarnowane setki, spory a teraz taka radość ;] Lubię Perłe bardzo, ale wyszło jak wyszło, czasu nie cofniemy.
0
damy rade, bez paniki.
0
@Wojtas4477
Chyba nie wiesz że to jest ranking (i filmik) z 2009, więc jakim cudem miał by wyróżniać kolegów z drużyny ? LOL Chyba że David jest wróżką i wiedział że trafi do FCB. I oczywiście jest to zestawienie bramek drużyn z LFP.
0
@Fir ... lol wy googli nie macie ?
http://extratorrent.com/torrent/2056633/Alive,+Dramat+w+Andach+*1993*+2CD+DVDRip+Lektor+PL.html
0
@Mickey131
Tak, był taki film. Alive - Katastrofa w Andach.
0
4" Ronaldo
0
5' Real Madrid 1 - 0 Deportivo La Coruna
0
5 pkt stracone u siebie z Hercukesem i Mallorcą ... nie jest za dobrze ....
0
Nic dziwnego że padł remix jak naszym najlepszym zawodnikiem był Mascherano ;)
0
Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Maxwell; Mascherano, Xavi, Busquets; Iniesta, Pedro i Villa
0
@vecros
Canal+ nie ma praw do Ligi Mistrzów. Na N-Sport będzie, od godziny 18 zaczyna się relacja z Kazania. Pozdro.
0
grają, aby pograć i się ograć ;] To tak jak u nas juniorzy/rezerwy.
0
Guardiola: "Red card Villa? We should analyze the situation and make sure this doesn't happen again."
Guardiola: "6 out of 6 against Atletico and Athletic is better than last year but the important thing is the way we played.
Ważniejsze cytaty z konferencji ;)
0
Guardiola: "In games like these, Keita is crucial for us. He's a great player and a great guy." xDDDD
0
2010-10-03 Barcelona - Mallorca
2010-10-17 Barcelona - Valencia
DV jak dostanie 1 mecz to sobie odpocznie ;) A na następny mecz wyjdą razem z Leo ;] Teraz dwa mecze u siebie więc luks ;) Co do meczu, bardzo ładny, troche setek, kartki etc. szkoda tej bramki straconej. Pozdro
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153 macie HQ ;) I nie tnie ;)
0
Bo jak nie będzie, to polecam Sopka. Po Eng i HQ.
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153
0
Wie ktoś czy będzie na Publiku ? po PL ?
0
Messi would normally be out for 20-25 days (minimum 2-3 weeks, maximum 4-5 weeks) #fcblive [@martiperarnau]
0
Messi would be out for maximum 15 days. #fcblive [catalunya radio]
0
http://twitpic.com/2q2v97 macie lepsze zdjecie ... to nie ps
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153
Po hiszpansku HD :)
0
Działa wam Sopcast ?
0
Channel - 60706 skróty ;)
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/94910 HQ PL
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153 Spain ! :D
0
http://www.youtube.com/ watch?v=sr487CVYdTE
2002-04-09 - FC Barcelona - Panathi 3-1
Och jak pamietam ten mecz Lucho ! :D
0
http://www.youtube.com/ watch?v=sr487CVYdTE
2002-04-09 - FC Barcelona - Panathi 3-1
Och jak pamietam ten mecz Lucho ! :D