0

jak cos to to lepsze od tych Polskich stronek ;]

http://myp2p.eu/broad cast.php?matchid=44611&part=sports ... szkoda ze nie ma na Sopcasta lina nigdzie ....

0

siemka wam i pozdro. widze tez czekacie na meczyk :) Macie jakies dobre linki bo chyba na TVU Player i Sopcascie nie bedzie ...

VEB

0

na transfery mamy jeszcze 27 dni jeszcze sie kogoś zakupi bez obaw.

0

nie wiem czym/kogo tu sie bać kuplili to mają my mamy od dawna takich zawodników :) proste

0

na TVU player tez bedzie wiec bez obaw ;]

0

FSC [EN] & Fox Sports [ESP]

na tym polecam ogladać ;]

barca wygra bankowo ... wiec bez obaw :)

0

Paulina208

Eto'o by został jak by nie chciał kasy ;]

A kazdego zawodnika da sie zastąpić wiec bez paniki ... ibra spokojnie to zrobi i go jeszcze pokochasz =)) Zobaczysz

0

"odczuwał lekki ból w nodze i nie chcieliśmy go przeciążać. Zobaczymy czy będzie mógł zagrać w sobotę".

z tego co wiem barca gra w niedziele ...chyba ze chodzi o inne spotkanie.

0

valkyr

sorki juz nie bede uzywal tylu ikonek : )

0

@kosa2306

spoko : )

powiedz jaki zawodnikow ma inter a jakich ma barca : )

kto podawał eto a kto ibrze w interze :)

btw. szacun dla eto : ) ale taki jest footbol : ) ktoś przychodzi ktos odchodzi : )

0

@unicef

1:45 co to za nuta =))

@jagiel89

no to czekamy ;]

no to zlatanik na 100 w barsie no i gites :)

0

@Unicef

haha dobra muza =]

jesetsm ciekawey z jakiego forum muzycznego ja pobierasz =))) hehe

co do filmu gitara : )

pozdro

0

dobra czas czekac na oficiala ;]

0

lol

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zla tan_Ibrahimović

0

jezu ... ale ma korbe w glowie

0

@asdfcb

to z ostatniej chwili ? czy z poranka ?

bo juz sie pogubiłem ..

0

@ messi199

- mam nadzieje ze to 12 go zadowoli ... a jak nie to ... lipton

0

Eto nie przyjmie 10 ... jak by chciał to by juz to zrobił : ))

On walczy o kase od interu ... proste chce tyle co Ibra ...

@Lonias

- No za duzo nerwów ...

Ciekawe co bedzie jak eto zostanie a Moratti zakceptuje 75 : )))

0

@Lonias

oby ... niech ten inter daje mu te 12 baniek ... i niech to konczą ...

0

@Lonias

niestety mundo wzielo to z tąd ... http://www.fcinternews.it/

wiec raczej to prawda ...

0

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 0722/53750086357/noticia/peligra-el-traspaso-de-etoo.html

http://www.fcinter.pl/?nid=5 504

jednak ten Hleb i 75 baniek to prawda ...

agent eto'o wrocil do mediolanu po nowa oferte dla eto 12 mln za rok ... ;/

0

"Eto'o-Inter, todo sigue abierto" = Eto'o, Inter, wszystko pozostaje otwarte ...

To juz z pare dni jest otwarte i skonczyc sie nie moze ...

@jaros5

nie wiem czy ktos by dał 25 mln ... i kontrakt w granicach 11 mln ...

0

"Spotkaliśmy się z agentem Samuela. Dziś wieczorem, albo jutro spotkamy się ponownie. Trzeba być optymistycznie nastawionym".

ciąg dalszy cyrku ...

jak tak dalej pojdzie ...to nie bedzie ibry ...o villi koniec teamtu bo zostaje ...

wiec eto zostanie ...i za rok oddamy go za free ... cyrk

0

@sheed

która gazeta daj lina ... omg ...

przeciez wila powiedział ze zostaje na bank ... ale cyrki ...

dawać ibre!!!

0

http://www.youtube.com/ watch?v=lVyQuicsRc4&feature=fvst

a macie takie cos ;] czy Villa lubi Sami takie cos robi ?;d

Ibra jest kozakiem i tyle ;]

0

SMOK010 nie wiesz co bedzie za pare lat z messim czy iniestą : ) oni sa młodzi messi 21 lat : ) roni tez deklarowal swoja milosc w barcy byly pogloski o dozywotnim kontrakcie i widzisz gra w milanie :]

0

o i prosze potwierdzcie mi jakies zrodlo ze tak twierdzi jak Poll ?? tylko wiarygodne : ) a nie wyssane z palca : )

0

powiedzcie mi jak sie czuja fani mu i mlianu ... jak ich najwieksi puplie odchodza ... nie ma co przezywac ... wiadomo ze jak eto na opusci przyjdzie do nas jakis gody zastepca .... taka jest pilka nikt z nas na to nie poradzi : )

pozdro fanów Barcy : )

0

Proste kibicuję barcy od ponad 10 lat ... byl rivaldo odszedl za darmo byl ronaldinho tez odszedl ...teraz jak eto'o odejdzie .... trudo .... wszytkich do tej pory bede lubil za to co zrobili dla klubu : ) ... eto jak odejdzie przyjdzie nastepny ktorego kazdy pokocha ... zastanawia sie ktos co bedzie z messim za pare lat ??

0

hehe no jak na erica to piękna sztuka :]

ciekawe kogo "sekrety" będą następne : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?