0

Henry95

Połowa userów stawiała po 5:0, 4:0 itp. Więc nie wiem czemu teraz się udzielają że wszystko żle(a byli tacy pewni), wygrać barca może ale jak wygra to ledwo co :) Przynajmniej mam taką nadzieję, Gy się ma w składzie Bojana tooo .... wolę nie mówić On do Barcy B się nadaje (0 pomysłu i gry w pierwszej połowie)

0

Barcelona92

No to graj barce :) za 1:05 :p

0

Gdzie są ci typerzy co stawiali po 5:0 ? haha

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/100287

0

Puść tą tygodniówkę(300 pln) na 1 mecz (kurs ok.2) wtedy może coś wygrasz ;)

0

Puść tą tygodniówkę(300 pln) na 1 mecz (kurs ok.2) wtedy może coś wygrasz ;)

0

@Barcelona92

Mało grasz, ZAWODOWI typerzy nie grają stawek po 1,05 ;) 300 pln to mało przegrać przez tydzień ;)

"Bo na pewno nie dorobię się stawiając za 2 czy 5 złotych na kurs np.450.Owszem zdarza się,że ktoś trafi,jednak to jest tzw.fuks. "

Zagraj kurs min 3 z 2,3 zdarzeń, za dobrą stawkę;) Bo stawiając kurs 2 za 30 zł to szkoda w to grać ;) Btw. Inter ci nie wejdzie :)

0

@Barcelona92

Widzę, mało grasz ... ;)

0

Boże ...

0

AC Milan poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, że nowym zawodnikiem Rossonerich został Robinho

0

sop://broker.sopcast.com:3912/82153 wbijać !!!

0

btw. 23:07 - L'annuncio di Ibrahimovic al Milan, con ogni probabilitŕ, arriverŕ domani nel tardo pomeriggio. [milannews.it]

Czyli decyzję Ibry poznamy jutro po południu ;)

0

23:07 - L'annuncio di Ibrahimovic al Milan, con ogni probabilitŕ, arriverŕ domani nel tardo pomeriggio.

Czyli decyzję Ibry poznamy jutro po południu ;)

0

Operacja może zamknąć się w kwocie 22 milionów euro + variables. Transfer może zostać oficjalnie ogłoszony dzisiaj (piątek).

0

Hot Info : RAC1: Mascherano bardzo bliski transferu do Barcelony. [Sport/ MD]

0

Hot Info : RAC1: Mascherano bardzo bliski transferu do Barcelony. [Sport/ MD]

0

RAC1: Bartomeu wyleciał do Liverpoolu negocjować transfer Mascherano. Negocjacje zmierzają w dobrym kierunku.

0

RAC1: Bartomeu wyleciał do Liverpoolu negocjować transfer Mascherano. Negocjacje zmierzają w dobrym kierunku.

0

@sanmarti

Za czasów Joana Gasparta była lepsza jadka ;)

0

Rosell = Parodia [Jak narazie]

0

Zle sie dzieje, jakoś mi się nie widział ten nasz Sandro od początku. Na początku nagadał kogo on tu nie kupi, a teraz widzę że sprząta po Laporcie. Miał być Cesc, Torres itp. ... nie ma już Yaya, gołym okiem widać że klub chce sprzedać na siłę Ibrę, tak samo jak było rok temu z Eto'o. Dawno Barca tak nie robiła że po pierwszym sezonie sprzedaje taką gwiazdę, coś jest nie tak. Oby tak nie było że klub się zajmie sprzedażą Zlatana, a zapomni o Mascherano, bo jak widać i słychać Inter złożył już ofertę na 20 mln euro (wg. gazet). Jeżeli Ibra odejdzie będzie nam cieżko z Pedro, Bojanem czy Jeffrenem ...

0

Właśnie była konferencja z Pepem, było pare pytań o Zlatanie ... ciekawe co Pep powiedział. Hiszpańskiego za bardzo nie znam, więc trzeba czekać. Jak coś to macie linka z Barcy Tv ;)

http://www.iraqgoals.net/ 11945-fc-barcelona-vs-ac-milan-.html

0

pinto 3

0

pinto juz 2

0

pinto '1'

0

Pinto lubi karne ;)

0

Z tego co widzę, Adriano jest w brdzo dobrej kondycji fizycznej, chyba bedzie pełne 90'. Jak dla mnie najlepszy zawodnik na boisku.

0

Ciekawe co tam Roni napisał ;)

0

@Kaik14

No ma, naprawde.

0

Adriano ma lepsze wrzutki niz Dani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?