0

@kaki14 Moderacja

Tak ma, Zlatan mu zrobił dziare ;)

0

pipo

0

@Remi

Normalny, król lew ;)

0

hahahah messi jaki tatuaż xD

0

Boże Milan w drugiej połowie z połowy nawet wyjść nie może ....

0

villlaaaa

0

20:45 Auxerre ? - ? Zenit St. Petersburg jak coś ;)

0

R10 narazie niewidoczny, Ibra nawet gra, Villa jak na pierwszy raz dobrze. Szkoda że jakoś Iniesta bez formy. Jestem ciekawy zmian ...

0

Jeffren się podpalił xD

0

ibra!!!!!

0

Villa prawie ;))

0

Nie ma na cyfrze+ ;)

http://sportstream24.com/ watch_online_7

0

Channel - 82153 Sopcast Wbijac ladna jakosc i po ESP : ) Dajcie ten link do posta.

0

SZUMI

Pisze podobne teksty na blogu o tematyce z muzyka po ang i wiem ze bledy sie zdarzaja : )

Wiec luzik. Jutro z 2-0 i mi wystarczy. Pozdro.

0

U mnie tez blad na przyklej.

0

Niby pisze ze Barca Bedzie na Gol TV ... a leci Juve.

0

@fcbcampion

Lepiej chodzic madrze niz biegac bez pomysłu : )

0

No ma ktos cos do Ibry : ) Szkoda ze mu ten strzał nie wszedł ...

0

omg riv idz juz spac :)

0

wbijac na sopcasta na 80252 ;] to pogladamy :)

0

dobrze niech odpoczywaja :) a sklad w miare na 20 ekipe la liga:)

0

FCB-kat

Powiedz mi jakie setki IBRA zmarnował w tym meczu ?? Jak ostatnio strzelil 2 bramki to kazdy skakal z radosci wez sie chlopie zastanow i dopiero sie wypowiadaj. Nie wygrali meczu to juz kazdy na messiego i ibre zwala.

0

juz po szwecji portugalia 3-0 hiszpania 5-2 ... moze na pocieszenie cos ibra strzeli : )

0

No i Titi tez strzelil ;]

0

tnie bo malo ludzi oglada

0

wbijac czym wiecej ludi tym ladniej chodzi :)

0

+ ibra poprsotu zaskakuje chyba kazdego ... - messi gra za bardzo sam ... ale wiadomo on wie co robi : )

0

Oby z ibra bylo ok. A co do meczu to ładnie szkoda tego gola. Ale 3pkt sa .

0

ibra kontuzja ...

0

@weronisia

No taka prawda : ) Jeszcze tylko heniek niech dojdzie do siebie i git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?