jony212121
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
--
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaki14 Moderacja
Tak ma, Zlatan mu zrobił dziare ;)
0
pipo
0
@Remi
Normalny, król lew ;)
0
hahahah messi jaki tatuaż xD
0
Boże Milan w drugiej połowie z połowy nawet wyjść nie może ....
0
villlaaaa
0
20:45 Auxerre ? - ? Zenit St. Petersburg jak coś ;)
0
R10 narazie niewidoczny, Ibra nawet gra, Villa jak na pierwszy raz dobrze. Szkoda że jakoś Iniesta bez formy. Jestem ciekawy zmian ...
0
Jeffren się podpalił xD
0
ibra!!!!!
0
Villa prawie ;))
0
Nie ma na cyfrze+ ;)
http://sportstream24.com/ watch_online_7
0
Channel - 82153 Sopcast Wbijac ladna jakosc i po ESP : ) Dajcie ten link do posta.
0
SZUMI
Pisze podobne teksty na blogu o tematyce z muzyka po ang i wiem ze bledy sie zdarzaja : )
Wiec luzik. Jutro z 2-0 i mi wystarczy. Pozdro.
0
U mnie tez blad na przyklej.
0
Niby pisze ze Barca Bedzie na Gol TV ... a leci Juve.
0
@fcbcampion
Lepiej chodzic madrze niz biegac bez pomysłu : )
0
No ma ktos cos do Ibry : ) Szkoda ze mu ten strzał nie wszedł ...
0
omg riv idz juz spac :)
0
wbijac na sopcasta na 80252 ;] to pogladamy :)
0
dobrze niech odpoczywaja :) a sklad w miare na 20 ekipe la liga:)
0
FCB-kat
Powiedz mi jakie setki IBRA zmarnował w tym meczu ?? Jak ostatnio strzelil 2 bramki to kazdy skakal z radosci wez sie chlopie zastanow i dopiero sie wypowiadaj. Nie wygrali meczu to juz kazdy na messiego i ibre zwala.
0
juz po szwecji portugalia 3-0 hiszpania 5-2 ... moze na pocieszenie cos ibra strzeli : )
0
No i Titi tez strzelil ;]
0
tnie bo malo ludzi oglada
0
wbijac czym wiecej ludi tym ladniej chodzi :)
0
+ ibra poprsotu zaskakuje chyba kazdego ... - messi gra za bardzo sam ... ale wiadomo on wie co robi : )
0
Oby z ibra bylo ok. A co do meczu to ładnie szkoda tego gola. Ale 3pkt sa .
0
ibra kontuzja ...
0
@weronisia
No taka prawda : ) Jeszcze tylko heniek niech dojdzie do siebie i git.