0

vajcz1984

dani nie jedzie bo ma kontuzję ^^ tak wogóle :]

0

ale jest robota ^^ piekna sprawa !!!

3 Puchary !!!

wiecie czy jest powotrka na necie ?? bo jeszcze raz bym obejzal !!! ^^???

pozdro

VISCA EL BARCA

0

92' Forlan 3-2 ;] Diego ma juz 27 goli ... goni samu ;]

ale mecz !!! ;]

3 gole w 10 ;]

VeB

0

z innego boiska:

A Madryt gra w 10 od 30 minuty ... i z 0-2 doprowadzili do remisu 2-2 i nadal cisną ... co za walka i ambicjia ;] a gra z Espanyolem ;]

co do meczu :

to poczekamy tydzien ;]

szkoda tylko iniesty ... miejmy nadzieje ze wszytko z nim bedzie dobrze i ze zagra w rzymie ;]

pozdro

0

spiderbad

Alves to nie maszyna :]

jeden [pare] mecz [y] mogł mu nie wyjść : )

i tak jest kozakiem .... szkoda ze nie zagra ... a do Erica mysle ze sie sprobują odwołać ;]

pozdro

Vamos

0

Deadcandance lol for you : O

0

Deadcandance zle ci ze w tym stylu gramy o 3 puchary ? kto tak gra? powiedz?

0

Deadcandance zle ci ?

0

adex182

jaka pewność ... brawa ...skad to wiesz ze barca tam nie strzeli ?

0

Drogba tez mial setke i nie strzelil =] a tez ma podobne umiejetnosci do eto : )

sami zostanie na bank :) w madrycie cos strzeli

0

Deadcandance ja na niego nie narzekam nigdy ... on do barsy pasuje po prostu ... jak z realem strzeli to znowu kazdy bedzie za nim szalal tak zawsze jest =] pozdro

0

omg na realu jaka radość ze barca remis ... przeciez barca gra dalej a real juz dawno nie

0

Nefarel o jakim szczesciu mowisz barcy ? czy chelsea ten mecz wygrala?

0

Panowie spoko : ) teraz mam mecz z realem i na tym trzeba sie skupic 0-0 tez dobrze ... bedzie jeszcze 90 minut teraz wazne zeby z realem dobrze zagrac i tego meczu nie przegrac barca gra na 3 frontach takie mecze sie zdarzaja chelsea przyjechala tutaj po remis i go ma ...teraz beda musieli cos strzelic szkoda ze troche srodek nam sie posypal ale mysle ze damy rade .... tera tylko real sie liczy !!! trzeba teraz tam dobrze zagrac

pozdro

0

bedzie na public TV wiec bez obaw tylko sop casta trzeba miec ^^

a co do meczu bedzie ciezko ale mysle ze damy rade :)

pozdro

0

zgodzee sie z tobą ... ale mysle ze na camp nou barca zagra swoje i awansuje ... lyon byl dzisjaj bardzo dobrze dysponowany ... remis nas cieszy

0

dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro

0

dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro

0

dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro

0

jaki macie nr gola?

0

wez looknij jaki to numer jest

z gory dzieki

0

jaki jest numer na tvuplaer na goltv? wie ktoś ? bo jakoś znleżc nie moge ;]

pozdro dzisjaj 0-2 dla nas ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?