jony212121
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
--
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
vajcz1984
dani nie jedzie bo ma kontuzję ^^ tak wogóle :]
0
ale jest robota ^^ piekna sprawa !!!
3 Puchary !!!
wiecie czy jest powotrka na necie ?? bo jeszcze raz bym obejzal !!! ^^???
pozdro
VISCA EL BARCA
0
92' Forlan 3-2 ;] Diego ma juz 27 goli ... goni samu ;]
ale mecz !!! ;]
3 gole w 10 ;]
VeB
0
z innego boiska:
A Madryt gra w 10 od 30 minuty ... i z 0-2 doprowadzili do remisu 2-2 i nadal cisną ... co za walka i ambicjia ;] a gra z Espanyolem ;]
co do meczu :
to poczekamy tydzien ;]
szkoda tylko iniesty ... miejmy nadzieje ze wszytko z nim bedzie dobrze i ze zagra w rzymie ;]
pozdro
0
spiderbad
Alves to nie maszyna :]
jeden [pare] mecz [y] mogł mu nie wyjść : )
i tak jest kozakiem .... szkoda ze nie zagra ... a do Erica mysle ze sie sprobują odwołać ;]
pozdro
Vamos
0
Deadcandance lol for you : O
0
Deadcandance zle ci ze w tym stylu gramy o 3 puchary ? kto tak gra? powiedz?
0
Deadcandance zle ci ?
0
adex182
jaka pewność ... brawa ...skad to wiesz ze barca tam nie strzeli ?
0
Drogba tez mial setke i nie strzelil =] a tez ma podobne umiejetnosci do eto : )
sami zostanie na bank :) w madrycie cos strzeli
0
Deadcandance ja na niego nie narzekam nigdy ... on do barsy pasuje po prostu ... jak z realem strzeli to znowu kazdy bedzie za nim szalal tak zawsze jest =] pozdro
0
omg na realu jaka radość ze barca remis ... przeciez barca gra dalej a real juz dawno nie
0
Nefarel o jakim szczesciu mowisz barcy ? czy chelsea ten mecz wygrala?
0
Panowie spoko : ) teraz mam mecz z realem i na tym trzeba sie skupic 0-0 tez dobrze ... bedzie jeszcze 90 minut teraz wazne zeby z realem dobrze zagrac i tego meczu nie przegrac barca gra na 3 frontach takie mecze sie zdarzaja chelsea przyjechala tutaj po remis i go ma ...teraz beda musieli cos strzelic szkoda ze troche srodek nam sie posypal ale mysle ze damy rade .... tera tylko real sie liczy !!! trzeba teraz tam dobrze zagrac
pozdro
0
bedzie na public TV wiec bez obaw tylko sop casta trzeba miec ^^
a co do meczu bedzie ciezko ale mysle ze damy rade :)
pozdro
0
zgodzee sie z tobą ... ale mysle ze na camp nou barca zagra swoje i awansuje ... lyon byl dzisjaj bardzo dobrze dysponowany ... remis nas cieszy
0
dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro
0
dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro
0
dajcie jakiegos lina dobre ;] ten zpo polsku jest dobry ale troche sie tnie ... pozdro
0
jaki macie nr gola?
0
wez looknij jaki to numer jest
z gory dzieki
0
jaki jest numer na tvuplaer na goltv? wie ktoś ? bo jakoś znleżc nie moge ;]
pozdro dzisjaj 0-2 dla nas ;]