jony212121
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
--
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gamper
Wiesz niektórym trudno dogodzić : ) mi 3 0 wystarczy : ) i ladna gra : )
0
ktos cos powie zlego o zlatanie ? czy brak chetnych ? : )
0
wbijac na publica =) mi powoli buferuje ...
0
mecz jest po polsku na sopcascie ;] Public Sport 2
0
"Ibra musi sie poprawic! Drugi raz z rzedu zostal zmieniony, co swiadczy o tym ze Pep nie byl zadowolony z jego gry..." haha jezu przeciez on po kontuzji to samo bedzie z iniesta tez nie bedzie gral pelnych 90 min ;p ludzie ogarnijcie sie troche ;p
0
Ludzie dajcie czasu Zlatanowi ! Chłop 2 mecze zagrał i juz wielkie zale to nie FM !
0
mam nadziej ze Iniesta dzisjaj zagra z 20 minut : ) A Maxwell prawdopodobnie wejdzie : )
0
@typer
wygraj na bank handicapem : ) z 4-0 bedzie na moje oko a sklad bedzei mocny : ) wiec bez obaw :)
0
Skład Według Sportu : )
Valdes Alves Abidal Pique i Puyol Xavi, Toure i Busquets Ibrahimovica Messi-Henry
0
szkoda ze nie rapid ...
0
@jurgiel real
jak bylo 2-6 to czego real nie mial ? Pamietasz ? =)
0
@lemoniada
wiem wiem ale widzisz trudo to ocenić : )
0
Messi jest wychowankiem Newell's Old Boys jak juz :)
Messi zaczął grać w piłkę jako dziecko, a jego talent szybko dostrzegli skauci FC Barcelona. W 2000 roku opuścił młodzieżową drużynę Newell's Old Boys i razem z rodziną wyjechał do Europy, gdzie miał poddać się kuracji hormonalnej
0
"GunnersFan9 --> takie gadanie że nie poradzili by sobie w PL nie ma sensu. Nie są klubem Angielskim więc nigdy nie zagrają w PL.
Może by sobie nie poradzili, ale to z głównego powodu, mają oni bardziej technicznych piłkarzy.
Może z wyjątkiem Yaya Toure czy Pique którzy na pewno by sobie poradzili w PL.
Jakby grali pare sezonów w Anglii to na pewno by stworzyli taki skład który by sobie poradził - jestem tego pewien."
"No to właśnie mówie, oni nawet nie mają składu na PL. Każdy by ich wykosił, ale jakby grali pare sezonów to by kupili takich piłkarzy którzy nadają sie na PL i z nimi by sobie poradzili."
http://www.kano nierzy.com/shownews_id-13074_Wenger-podirytowany-zamieszaniem-wokol-Ceska.shtml
Jezu no jakie komentarze same dzieci n/c ...
0
a barca od nich wszystkich kupuje =) wogole samych gotowców mamy hah sorrki za off top ale musialem to dopisać :)
0
no szkoli szkoli ;] haha
0
@ FanArsenalu
Wiesz co ty wogole piszesz ?
0
no zobaczymy co Tixi wymyśli pozostało jeszcze 21 dni ... a sklad trzeba wzmocnić ten sezon bedzie trudny wiec potrzeba nam zmienników. Mecze praktycznie sroda = sobota W środku pola zawodnik jest potrzebny i to w pierwszej kolejności : ) Cesca w tym okienku bedzie trudno wyciągnąć Masche tez raczej ... więc niech lepiej Tixi myśli o innych rozwiązaniach.
pozdro
0
Mamy Muniese i będziemy mieli Czyhryńskiego =)
0
0-0 do połówki ;] gra taka w miare troche za wolno jak no moje oko ale bedzie dobrze z jedna strzela
0
http://myp2p.eu/broadcast.php?mat chid=44612&part=sports
łap : ) TVU
0
jest ktos ;] czy kazdy kima : )
0
Chivas Guadalajara vs.FC Barcelona
FSC [EN] 09-08-2009 05:00 - 07:00 --> TVU Player tutaj bedzie na bank meczyk jeszcze półtorej godzinki.
0
czeka ktos wogole na mecz ?
0
Dobrze zagrał gola zdobył .... szkoda tej setki przy stanie 0-0 ... no itego spalonego ;] pilke puscil pomiedzy nogami przy strzale milito ... no i jeszcze ladnie z wolnego zawinol ...
0
Dwujeczka jest do połowy ...mogło byc lepiej. Coś dzisjaj Bojan nie ma dnia ...
0
2-0 messi 40'
0
messi i 1-0
0
http://www.justin.tv/a lv2/popoutten jest dobry [ES]
jak ktos znajdzie lepsze to dawać ...
0
haha no i po browar do lodowki : )