kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kacperFCB_ jeżeli jego marzeniem jest gra dla Barcelony no to mu zaszkodzi. A po drugie to u nas ma 1 skład zapewniony a w Psg niewiadomo
0
Już widzę jak Angole sprzedawaja go za 70 mln. Chyba razy 2, i pójdzie do Psg. Alvarez do Arsenalu. Gyokeres do Atletico. A do nas??
0
Alvarez trochę sobie zaszkodził ta wypowiedzią. W Atletico jest skończony i jak klub postawi na swoim a na to się zapowiada, że może odejść ale za granicę to wkoncu nie będzie miał wyjścia i wyląduje w Psg
0
Bardzo jestem ciekawy jaki mamy plan B i C
1
Właczyłem sobie Flashscore Bellingham najsłabsza nota z całej drużyny a Gordon najlepsza z czwórki atakujących. Odpalam Fcbarca Bellingham mvp Gordon tragedia.
0
@liber02 oczywiście że mają prawo go zatrzymać wkoncu sam podpisał taki kontrakt i to czy wypalił by u nas to jest inny temat. Chodzi mi tylko o nie kontaktowanie się z zawodnikiem i nie mówię tylko o przykładzie Alvareza. Przy większość transferów słyszymy, że klub dogadał się z zawodnikiem teraz trzeba dogadać się z jego klubem. To jak się dogadał jak nie mógł się z nim skontaktować??
3
Dla mnie ten przepis jest poroniony. Czyli najpierw mamy zgłosić się do Atletico, całe okienko się z nimi targować żeby później usłyszeć od zawodnika, że on wogole nie chce u nas grać
4
Wróci silniejszy. A nie czekaj.....
0
@Greenalley i tak samo nie sprzedadzą do Barcelony. Skończy się tak że Alvarez będzie bardzo chciał odejść a oni wyraża zgodę ale tylko poza Hiszpanie i pójdzie w świat. A co do Ferrana to nie jest poziom na Barcelonę. Lubię go, zawsze walczy na boisku nie narzeka jak siedzi na ławce, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Nie bez powodu zawsze był rezerwowym czy to w city czy u nas czy w reprezentacji
0
Ferrana jaki jest wszyscy wiemy ale sprzedanie jedynej 9 jaką mamy to strzał w kolano. Nawet jak byśmy dostali za niego 50 mln to co dalej?? Ktoś pisał że pójdziemy wtedy po Alvareza tylko że Atletico tym bardziej nam go nie sprzeda. Dawaliśmy 100 Real dawał 150 i tak go nie puścili.
3
Dla wszystkich drużyn 30 mln
Dla Arabii 50 mln
Atletico odesłać do klauzuli
1
Mogli o tym nie mówić głośno bo za chwilę Real wyśle ofertę
0
@derus to zostańmy z naszym rekinem:-)też średnio to do niego pasuje
0
@KrwawiaceoczyVEB Gvardiol już się wypowiedział że jest zadowolony w Manchesterze i że chce przedłużyć umowę. Po temacie
0
@kamil1984 a ja myślę że kibice Realu cieszą się że ich wspaniały prezydent podbił nam cenę za Alvareza
0
@czar007 to by był najgorszy scenariusz dla nas
0
@Fog_W_1899 oczywiście masz rację wiele męczy wygrywali w skandalicznych okolicznościach tylko że w naszej sytuacji gdzie wyszła na jaw sprawa Negreiry i gdzie udowodniono nam że płaciliśmy sędziemu to my wyszliśmy na krętaczy pomimo że mieliśmy najlepszą drużynę klubowa w historii
0
@Fog_W_1899 wyluzuj trochę bo ci żyłka pęknie. Czy ja się podniecam Realem?? Nienawidzę ich tak samo jak ty ale to nie znaczy że trzeba komuś umniejszać.
1
@Fog_W_1899 z tego co się orientuję Perez wygrał 7 razy ligę mistrzów. My mamy 5 więc czy Ci się to podoba czy nie ma się dziadek z czego cieszyć. Tak samo jak Real jest królem tych rozgrywek z ogromną przewagą nad drugim miejscem. Niestety musimy się z tym pogodzić.
0
@Kismeth ale my rozmawiamy o Olise a nie o Yamalu. To że Yamal jest klaunem to ja doskonale wiem i też za nim nie przepadam ale pisanie o Olise że jest spokojny to mnie rozbawiło. Spokojny to jest np. Pedri a Olise to totalny odklejeniec
0
@Kismeth https://vm.tiktok.com/ZNRvMxYgp/
0
https://vm.tiktok.com/ZNRvMp6oJ/
1
@Kismeth w necie jest pełno filmików pokazujących jakim odklejeńcem jest Olise. Yamal oczywiście też gwiazdorzy tylko że chłopak w wieku 18 lat jest gwiazdą Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. Olise jest chyba 6 lat starszy. Mógłby mieć bardziej poukładane w głowie
0
@Kismeth dla mnie gościu jest totalnie odklejony jeśli masz inne zdanie to ok
0
@TheKlucha ostatnio jak zdobyli mistrzostwo wogole nie cieszył, koszulki mistrzowskiej nie założył bo nie taki kolor, jak dostaje jakieś statuetki udaje że to nic nie znaczy, nie ma szacunku dla innych wielkich klubów ani pilkarzy
2
Vinicius Mbampe Olise na papierze wygląda grubo ale każdy z nich ma popieprzone w głowie. Mieszanka wybuchowa
1
@suszini fakt udało mu się zdobyć mistrza ale tamtej Barcelony nie dało się oglądać. Piłkarzem był wybitnym ale trenerem jest przeciętnym i wątpię żeby jakiś czołowy klub chciał go zatrudnić
8
Ciekawe czy Alvarez wie o tym że źle się czuje? Ile w tym wszystkim jest prawdy a ile wymysłów dziennikarzy? Jeżeli faktycznie jest mu tak źle to powinien bardziej się postarać żeby do nas dołączyć bo inaczej Atletico nam go nie puści
4
Florek bardzo nam przykro ale Ferrana nie jest na sprzedaż
1
Sytuacja podobna do Xaviego