kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak działają profesjonaliści po cichu dyskretnie. Alemany wróć
3
Nowy turniej, nowy trener, nowi zawodnicy tylko wynik po staremu
1
@R_da_Souza_Faria Zgadzam się. Zdjęcie jest idealnie dobrane pod artykuł, tylko że jest obrzydliwe. Już lepiej jak by był napis CENZURA
4
Prośba do redakcji żeby nie wstawiała więcej zdjęcia tego Pana. Człowiek po całym dniu siada sobie do kolacji, odpala stronkę i od razu traci apetyt.
1
@WaWrzu niedowiarkom też :-)
11
Brawo chłopaki. Araujo wróć do swojej dawnej dyspozycji i udowodnij nam niedowiarką że jednak potrafisz
9
Największa głupota Bartomeu było podnoszenie pensji Messiego. Oczywiście zasłużył na to żeby zarabiać najwięcej w klubie ale będąc kapitanem i widząc jaka jest sytuacja klubu ciągle chciał więcej pomimo że zarabiał już chore pieniądze
0
I dobrze w przyszłym roku będziemy potrzebować dużo więcej kasy na Alvareza
5
Hajs leci z każdej strony:-)
0
A co oni telefonów nie mają :-)
0
@Iniesta19820815 jak Garcia przyjdzie a Stegen nie będzie chciał odejść to pewnie Wojtka nie przedłuża.nie bez powodu Wojtuś tak długo wstrzymuje decyzję
0
@Nightraider tylko dlaczego nie mamy nic zarobić na obrońcy który jest powoływany do jednej z najlepszych reprezentacji i który jest podstawowym zawodnikiem 3 drużyny laliga? Wkoncu jemu też powinno zależeć na dojściu do porozumienia
0
Już jest nasz ????????
0
@Messi1992 Też mnie zastanawia dlaczego odpuścili sobie Williamsa i szukają takich wynalazków za te same pieniądze. Może jest coś czego nie wiemy. Może Raphinia się sprzeciwił temu transferowi.
0
@jac55 wybrałby Chelsea byście go cisnęli że woli pieniądze niż rozwijanie kariery. Wybrał Monaco też go ciśnięcie... Co za naród
15
Będzie tak jak z Messim. Podnosili, podnosili aż wkoncu nie było z czego podnieś to odszedł do psg
3
@nedreV dziwne jak by miał dwa dobre sezony w tym roku
0
Będziemy tęsknić...
3
Narzekaliśmy na Marciniaka po meczu no to Real musi być półke wyżej i narzeka już przed meczem
1
"a na cholere mnie ten kaktus"
0
A co w tym dziwnego że wierzą w swoje możliwości??
0
@noface pewnie by się sprawdził tylko wątpliwe żeby chciał przyjść do nas i grzać ławke 95% spotkań
2
No to musimy wyrównać bilans meczy z panem Marciniakiem
0
@Hasszz racja trochę mnie poniosło z tym emerytem ????Marc ma dopiero 33 lata bardziej chodziło mi o jego zdrowie.
4
@BORO_12 jak by się sprawdził to mielibyśmy dwóch Danich. Mogliby się wymieniać jeden by grał a drugi leczył
0
@Hasszz Ale ja nigdzie nie napisałem że Szczęsny ma brodzić bez względu na formę.Uwazam że Marc powinien wrócić do pierwszego składu tylko pytanie czy akurat teraz. Jak sprzedamy Pene to zostaniemy z dwoma emerytami. Lepiej było by się pozbyć jednego z nich i kupić młodego żeby się rok ogrywał
0
Trochę niezrozumiałe.
Skoro mówił że bronic będzie Szczesny to po co wstawia Marca..
Coś mi się wydaje że jak nic nie zawali to już zostanie nr 1
3
Bardzo fajnie ogląda się taki mecz gdzie piłkarze się szanują i nie skaczą co minutę do sędziego
0
@Rasa_21 strimsy.top
0
pawełpl z numancia tez powinni spokojnie wygrac a wszyscy wiemy jak sie to zakończyło