0

@RC28 a co tam u Valenci??

8

Negreira jak ty wychowałeś swoich synów?? Przecież to nam mieliście pomagać

18

Dobrze że są te rzuty karne bo by musieli "3 połowe" rozegrać

0

@Kibicodlat5 a przypomnę że brakuje już mózgu

0

@jamal00 a co nie lubisz Gaviego

1

No to będziemy mieli miesiąc męczarni

1

@MirusAmisz w ostatnim meczu w którym grał pokazał że warto na niego stawiać, a wszyscy wiemy jak się to skonczylo

0

@JoeBlack pytanie czy wogole będą chcieli go sprzedać i czy on będzie chciał przyjąć.

0

Przecież podobno idziemy po Alvareza to po co nam 3 środkowych

2

Czy tylko mi się zbiera na wymioty jak czytam wypowiedzi Arbeloi?? A co do naszego meczu to fajnie by było na strzelać trochę bramek bo punktowo będzie ciasno a następne liczą się chyba bramki

2

@Metalowy14 o tym nie pomyślałem może dlatego że jakoś cały czas głupi wierzę że się odbuduje

12

Raphinia wraca Ferran wypada. Czy w tym meczu może pójść coś nie tak ?

4

Licze na beznadziejny mecz białych i żeby Monaco ugrało chociaż remis. Tak żeby humorki za bardzo im się nie poprawiły.

0

@Coveta gdzie jest napisane że Deco się spóźnił?? Myślę że najwięcej namieszal agenik żeby zarobić. Ja też tęsknię za Alemanym ale nie można za wszystko obwiniać Deco

0

@Coveta Piszesz o partactwie Deco, ale to Flick decyduje kto ma ile grać. Skąd wiesz czy Deco z nim nie rozmawiał??

0

@zabibarca tylko żeby nie pomylił telefonu z Dembele

1

Nie ma co narzekać. Tyle co wrócili z Arabii po dwóch meczach. Wychodzimy bez Raphini i Pedriego a dla Santanderu to był mecz jak dla nas finał Lm. Ważne że bez dogrywki i kontuzji. Lecimy dalej

0

@BARCA1899Messi to Messi zakłada rękawice

0

@Marcelinho132 jak do nas przychodził Flick wcale lepiej nie było a jednak się skusił. Taki klub to jest jednak renoma i myślę że znajdzie się trener który chciałby spróbować wyciągnąć ich z bagna

12

"Tutaj są ludzie z sześcioma Pucharami Europy” i tymi słowami przekonałeś mnie że będziesz tylko ich kukiełką

7

@Rifek ale mógł go nie wystawić e kolejnym meczu

1

Uścisk dłoni i dziękujęmy. Lepszy już nie będzie

9

Oficjalnie nowym trenerem został Mbampe

4

A może nie Perez go zwolnił tylko sam zrezygnował widząc że nie radzi sobie z gwiazdeczkami i że nie mają do niego szacunku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Raphinia oddał szczęśliwy strzał że to wasza druga bramka to była akcja turnieju

1

@czarny20 Rashford tragedia jak odpuszczał tak jak byśmy grali w 9 końcówkę meczu. Co do yamala początek masa strat później troszkę pociągnął, coś mu powychodzilo

0

A moim zdaniem Flick mocno zaryzykował.. Było pewne że real mocno przyciśnie i niechby zawinił bramkę to już by było po nim.

0

@Bogan jest 2 na 2 nie przesadzaj :⁠-⁠)

1

Obyśmy strzelili co najmniej 3 w tym chociaż jedną Raphini i real nie strzelił więcej niż 1 i będę mega zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?