kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RC28 a co tam u Valenci??
8
Negreira jak ty wychowałeś swoich synów?? Przecież to nam mieliście pomagać
18
Dobrze że są te rzuty karne bo by musieli "3 połowe" rozegrać
0
@Kibicodlat5 a przypomnę że brakuje już mózgu
0
@jamal00 a co nie lubisz Gaviego
1
No to będziemy mieli miesiąc męczarni
1
@MirusAmisz w ostatnim meczu w którym grał pokazał że warto na niego stawiać, a wszyscy wiemy jak się to skonczylo
0
@JoeBlack pytanie czy wogole będą chcieli go sprzedać i czy on będzie chciał przyjąć.
0
Przecież podobno idziemy po Alvareza to po co nam 3 środkowych
2
Czy tylko mi się zbiera na wymioty jak czytam wypowiedzi Arbeloi?? A co do naszego meczu to fajnie by było na strzelać trochę bramek bo punktowo będzie ciasno a następne liczą się chyba bramki
2
@Metalowy14 o tym nie pomyślałem może dlatego że jakoś cały czas głupi wierzę że się odbuduje
12
Raphinia wraca Ferran wypada. Czy w tym meczu może pójść coś nie tak ?
4
Licze na beznadziejny mecz białych i żeby Monaco ugrało chociaż remis. Tak żeby humorki za bardzo im się nie poprawiły.
0
@Coveta gdzie jest napisane że Deco się spóźnił?? Myślę że najwięcej namieszal agenik żeby zarobić. Ja też tęsknię za Alemanym ale nie można za wszystko obwiniać Deco
0
@Coveta Piszesz o partactwie Deco, ale to Flick decyduje kto ma ile grać. Skąd wiesz czy Deco z nim nie rozmawiał??
0
@zabibarca tylko żeby nie pomylił telefonu z Dembele
1
Nie ma co narzekać. Tyle co wrócili z Arabii po dwóch meczach. Wychodzimy bez Raphini i Pedriego a dla Santanderu to był mecz jak dla nas finał Lm. Ważne że bez dogrywki i kontuzji. Lecimy dalej
0
@BARCA1899Messi to Messi zakłada rękawice
0
@Marcelinho132 jak do nas przychodził Flick wcale lepiej nie było a jednak się skusił. Taki klub to jest jednak renoma i myślę że znajdzie się trener który chciałby spróbować wyciągnąć ich z bagna
12
"Tutaj są ludzie z sześcioma Pucharami Europy” i tymi słowami przekonałeś mnie że będziesz tylko ich kukiełką
7
@Rifek ale mógł go nie wystawić e kolejnym meczu
1
Uścisk dłoni i dziękujęmy. Lepszy już nie będzie
9
Oficjalnie nowym trenerem został Mbampe
4
A może nie Perez go zwolnił tylko sam zrezygnował widząc że nie radzi sobie z gwiazdeczkami i że nie mają do niego szacunku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Raphinia oddał szczęśliwy strzał że to wasza druga bramka to była akcja turnieju
1
@czarny20 Rashford tragedia jak odpuszczał tak jak byśmy grali w 9 końcówkę meczu. Co do yamala początek masa strat później troszkę pociągnął, coś mu powychodzilo
0
A moim zdaniem Flick mocno zaryzykował.. Było pewne że real mocno przyciśnie i niechby zawinił bramkę to już by było po nim.
0
@Bogan jest 2 na 2 nie przesadzaj :-)
1
Obyśmy strzelili co najmniej 3 w tym chociaż jedną Raphini i real nie strzelił więcej niż 1 i będę mega zadowolony