kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DAM1ANOo napewno do nas wróci tylko niech Laporta do tego czasu ogarnie finanse. Na gwałt potrzebujemy dwóch klasowych zawodników, okienko się zbliża a 1:1 nadal nie ma
3
Dawać go do Prime MMA. Murański już czeka
9
@gohan77 ten to był dopiero świr :)
2
Gładko dzisiaj 3 pkt
7
@Adddi mylisz się
Vinicius nie musi zakrywać ust bo może obrażać kogo chce i jest bezkarny. A swoją drogą patrząc na jego wielki pysk to musiał być mieć dłoń jak Jordan :)
1
Szpaleru i tak nie zrobią bo mapet nie pozwoli a jak zdobędziemy mistrza po meczu to uciekną od razu do autobusu
1
@spokojnie dzięki miałem ta przeglądarkę do oglądania meczy, tutaj też się przyda
6
Troszkę nie na temat
Pytanie do redakcji czy nie szło by zrobić z reklamami tak jak RM.pl oglądasz jedna krótka reklamę i masz 24 godziny spokoju. Jesteście najlepsza strona związana z naszym klubem ale te reklamy to tragedia
10
Uwielbiam gościa. Szkoda tylko że na Atletico był bez formy jak bardzo go potrzebowaliśmy
2
@Zbyszard chyba masz krótka pamiec
8
Typowy madridisma... Zawsze wina sędziego. Już wolałem go jak był jak Sasha Grey kiedy mieli to same motto ,,zwalcie wszystko na mnie"
1
@PIOTR76BARCA nasi będą mieć słaba motywację?? Sam fakt że gramy z Realem to już jest motywacja a jeszcze możemy przypieczętować mistrza na Camp Nocy.
8
Za to go właśnie pokochaliśmy. Ma charakterek
0
@Litman bo nie wyszedł mu mecz... To żaden zawodnik się nie nadaje
14
Mamy fajny młody ambitny skład ale jak przychodzą najważniejsze mecze w lidze mistrzów to brakuje właśnie doświadczenia dlatego chciałbym go zobaczyć u nas
1
@krzak90 vini strzela z dystansu bo tam nie mają innego pomysłu na grę :) ale racja nasi też mogli by od czasu do czasu pierdyknąć na brame
6
@meg23 takie gdybanie nie ma sensu. Cała trójka jak przychodzila do nas była gwiazdami w swoich drużynach. Większość kibiców była zachwycona kiedy udawało się zakontraktować tych zawodników. Kto by przewidział że żaden z nich nie sprosta wymagania
16
Hansi Flick jest tak zachwycony Anglikiem, że na najważniejszy mecz sezonu w miejsce kontuzjowanego Raphini wstawił Fermina.
2
To tylko pokazuje jak dziewczyna może spiepszyć facetowi życie :) Yamal po rozstaniu ze swoją gwiazda jest całkiem innym zawodnikiem i człowiekiem. Prowadź się dobrze a będziesz jak Messi
4
@Coveta chciałem napisać komentarz ale po przeczytaniu twojego już nie muszę. Wszystko w punkt. Dołożył bym tylko że brak Raphini i ,,brak" Pedriego zaważyły o porażce
1
A ja głosuje na Ferrana i nie dlatego że strzelił 2 bramki słabemu Espanyolowi tylko jest lepsza chemia między nim a reszta zawodników i jemu chociaż podawaja a z Robertem wygląda jak by był jakiś konflikt wewnątrz klubu
11
Wypaczone to oni mają mózgi. Nie zdziwił bym się gdyby tą krew dorobili mu w paincie
1
@HiBro będzie dobrze awansujemy po dogrywce :)
1
Dobrze że yamal strzelił chyba po to był trzymany do końca żeby się odblokować. Patrząc na skład Atletico to Simeone inaczej do tego podchodzi
8
Ale mi niespodziankę z rana zrobili... Nawet nie wiedziałem że wczoraj grali
0
@Guillegavira dlatego pisałem że Bastionu musi wykazać chęć przyjścia do nas
0
@Guillegavira na Viniego też wszędzie gwiżdżą i z Hiszpanii nie uciekł
0
Gavi napewno nie wyjdzie w pierwszym składzie. Flick nie jest na tyle głupi żeby ryzykować zdrowie swojego ulubieńca.
1
A co myśleliście że przez jeden błąd w reprezentacji zapakuje go w kokardkę i wyślna za darmo do Barcelony?? To jest ich gwiazda i jak nie wykaże się chęcią przenosin do nas to możemy pomarzyć
2
Niepotrzebne zamieszanie przez sędziego. Gdyby nie wyskoczył od razu z tą kartka z du.. to by nie było tematu