kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co by nie zrobił i tak po meczu będzie synem Negreiry
3
@malypuzon Dlatego że mówi to co myśli a nie to co ty byś chciał usłyszeć
4
@The Game 10 jak to samo napisałem na RM.pl to dostałem bana na 6 lat :-)dziwna ta ich strona
0
@_Synapsy_ dokładnie kiedy to było to ci nie powiem ale pamiętam jak przed meczem wszyscy pisali żebyśmy im 5 bramek władowali a skończyło się wymeczonym 2-2. To jest piłka nożna, jeden mecz. Wpadnie głupia bramka później z kontry 2 i możesz być lepszy a odpadasz.
0
@zbyglu Dokładnie już nie raz podchodziliśmy do klasyku jako faworyci a przegrywaliśmy.
7
,,samo okienko'' ??? Przecież to nawet koło słupka nie wpadło.
1
@Fffddddddx nawet jak się wyjaśni na naszą korzyść i tak w Madrycie będą o tym pisać
1
@Metalowy14 Ronny powinien zejść po 1 połowie żeby odpocząć na final
0
@Marek_z_Marek o tym samym pomyślałem
0
@JUNIORcom gratuluję
0
@Soetie wielkie nic:-) A w sumie to masz rację chyba jestem troszkę uprzedzony do niego
0
Przez to napisałem, że za dobry nie jestem z ortografii :)
2
Po ostatnim meczu uznali że jest nie potrzebny. Liczby kręci wyśmienite ale Psg z nim w składzie też Lm nie wygrali a teraz jak wymiataja
4
@fenix1983 z ortografii za dobry nie jestem ale to pujdzie to aż gryzie w oczy
0
@Soetie a co takiego Yamal dzisiaj zrobil
4
Laporta: chcieliście norwega no to macie
4
Crystal palace kupuje obrońcę za prawie 40 mln euro a my nie możemy wrócić do 1v1. Masakra jak Anglia nam odjechała
0
Może karły go zaraziły
0
Powinien się wycofać razem z Florkiem. Kłamcy i manipulacji. Może wtedy el clasico znowu było by świętem futbolu i nie cyrkiem na kółkach
11
@sokot Powiedz to Puyolowi albo Gattuso. To nie kwestia dorastania tylko charakteru
0
Patrząc na to co osiągnął i jak się zachowywał to jest 3 razy głupszy od Viniego
0
@Soetie ironiczny
4
Nie będzie w to wchodził bo doskonale wie że ekipa jaka stworzył Guardiola była najlepsza drużyna wszechczasów i żaden sędzia nie był im potrzebny
0
W Madrycie i tak wiedza swoje
0
Ciekawe co wybierze?? Słabsza drużynę z mniejszą presją i pensja czy będzie wolał się kisić za dobry hajs
0
Macie jakieś fajna stronę do oglądania meczy bo od czasu jak nie ma strimsy to nie mogę nic ciekawego znaleźć
1
Szkoda że to daje może jak by go laska wydoiła z kasy to by zmądrzał troszkę
0
Ciekawe czy jest jeszcze odrobinka optymizmu
0
Tak działają profesjonaliści po cichu dyskretnie. Alemany wróć
3
Nowy turniej, nowy trener, nowi zawodnicy tylko wynik po staremu