0

Co by nie zrobił i tak po meczu będzie synem Negreiry

3

@malypuzon Dlatego że mówi to co myśli a nie to co ty byś chciał usłyszeć

4

@The Game 10 jak to samo napisałem na RM.pl to dostałem bana na 6 lat :⁠-⁠)dziwna ta ich strona

0

@_Synapsy_ dokładnie kiedy to było to ci nie powiem ale pamiętam jak przed meczem wszyscy pisali żebyśmy im 5 bramek władowali a skończyło się wymeczonym 2-2. To jest piłka nożna, jeden mecz. Wpadnie głupia bramka później z kontry 2 i możesz być lepszy a odpadasz.

0

@zbyglu Dokładnie już nie raz podchodziliśmy do klasyku jako faworyci a przegrywaliśmy.

7

,,samo okienko'' ??? Przecież to nawet koło słupka nie wpadło.

1

@Fffddddddx nawet jak się wyjaśni na naszą korzyść i tak w Madrycie będą o tym pisać

1

@Metalowy14 Ronny powinien zejść po 1 połowie żeby odpocząć na final

0

@Marek_z_Marek o tym samym pomyślałem

0

@JUNIORcom gratuluję

0

@Soetie wielkie nic:⁠-⁠) A w sumie to masz rację chyba jestem troszkę uprzedzony do niego

0

Przez to napisałem, że za dobry nie jestem z ortografii :)

2

Po ostatnim meczu uznali że jest nie potrzebny. Liczby kręci wyśmienite ale Psg z nim w składzie też Lm nie wygrali a teraz jak wymiataja

4

@fenix1983 z ortografii za dobry nie jestem ale to pujdzie to aż gryzie w oczy

0

@Soetie a co takiego Yamal dzisiaj zrobil

4

Laporta: chcieliście norwega no to macie

4

Crystal palace kupuje obrońcę za prawie 40 mln euro a my nie możemy wrócić do 1v1. Masakra jak Anglia nam odjechała

0

Może karły go zaraziły

0

Powinien się wycofać razem z Florkiem. Kłamcy i manipulacji. Może wtedy el clasico znowu było by świętem futbolu i nie cyrkiem na kółkach

11

@sokot Powiedz to Puyolowi albo Gattuso. To nie kwestia dorastania tylko charakteru

0

Patrząc na to co osiągnął i jak się zachowywał to jest 3 razy głupszy od Viniego

0

@Soetie ironiczny

4

Nie będzie w to wchodził bo doskonale wie że ekipa jaka stworzył Guardiola była najlepsza drużyna wszechczasów i żaden sędzia nie był im potrzebny

0

W Madrycie i tak wiedza swoje

0

Ciekawe co wybierze?? Słabsza drużynę z mniejszą presją i pensja czy będzie wolał się kisić za dobry hajs

0

Macie jakieś fajna stronę do oglądania meczy bo od czasu jak nie ma strimsy to nie mogę nic ciekawego znaleźć

1

Szkoda że to daje może jak by go laska wydoiła z kasy to by zmądrzał troszkę

0

Ciekawe czy jest jeszcze odrobinka optymizmu

0

Tak działają profesjonaliści po cichu dyskretnie. Alemany wróć

3

Nowy turniej, nowy trener, nowi zawodnicy tylko wynik po staremu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?