0

@MrJanKo ale możemy podejść na luzie do meczu

31

Psg zmontowało taka ekipę a swój wymarzony cel osiągnęli dopiero jak pozbyli się całej trójki i zostali z ,,połamanym " Dembele. To tylko pokazuje ile znaczy dobrze dobrany zespół z odpowiednim trenerem

0

@Krystiansigma2734 to chyba jeden z najgłupszych przepisów. Po co negocjować z Interem skoro nie wiemy czy piłkarz wogole chce do nas przyjść

2

@RobertNieLewandowski chociaż raz to my ich byśmy wydymali

0

On nigdy nie był zawodnikiem na tak szeroką wodę jak Barcelona.

11

@Edii7777 Balde dodatkowo jest jeszcze upośledzony w ofensywie

0

@masik86 najlepszego

0

@xavi890 ma to jakiś sens :)

0

,,Dla trenerów i sztabu zawsze najważniejsze jest, żeby piłkarze wykonywali twój plan."
Pozdrowienia dla Arbeloi

0

@MroQ wtedy jeszcze nie byli leżący

0

Jak by nie patrząc jest naszym najlepszym stoperem... Szkoda że zdrowie nie dopisuje

1

Kolejny który chce tylko grać w piłke... A pytanie dlaczego nie zostałeś wyrzucony powinien zadać Perezowi a nie dziennikarzowi.

0

@goma dzięki i dobrze że już się to skonczy

0

Kiedy wyniki głosowania??

3

Będzie bardzo ciężko o awans. Obrona jaka jest wszyscy wiemy ale z przodu nic lepiej. 9 fatalna i Raphinia też ostatnio bez formy

0

,,Na dzisiaj, klub nie wykonał jednak żadnych działań" zmieńcie główne zdjęcie bo ja myślałem że Deco już po niego dzwoni

0

Wszystkie siły na rewanż

0

@JackPtak może zagraj za niego

1

@Azi My i tak wiemy tylko tyle co przeczytamy w prasie i nie wiadowo ile z tego jest prawdy. Pozostało nam tylko czekać na wybory i obojętnie kto zostanie prezydentem żebyśmy mogli cieszyć się sukcesami naszego ukochanego klubu. Pozdrawiam

2

@Azi podziękowali mu ponieważ klubu nie było stać na jego horrendalne wynagrodzenie dlatego Laporta postawił klub ponad zawodnika. Myślisz że celowo chciał się pozbyć takiego zawodnika jak Messi?? To jest słaba logika. A co do Laporty oczywiście że kłamie oczywiście że ma wiele wad tak jak każdy inny ale ma wyniki

3

@Azi nie mamy pojęcia jak klub by wyglądał gdyby do Font był prezydentem wiemy za to jak jest za Laporty i przez ten czas klub prezentuje się dużo lepiej. Teraz Xavi wspomina Messiego że mógł wrócić ale za ile ?? Bardzo wiele Messiemu zawdzięczamy ale wiedząc jaka jest sytuacja i tak chciał ciągle coraz więcej aż odszedł do psg

2

Zawsze Cię szanowałem nawet jak nie miałeś wyników uważałem że zaryzykowałem swoją trenerska karierę przechodząc do tak wielkiego klubu a klub cię chciał bo byłeś prawie darmowa opcja ale te wypowiedzi po latach niczego dobrego Ci nie przyniosą

4

@addept myślę że większość tych "niektórych kibiców Barcelony z fcbarca.com" to kibice z białej strony

0

@Andrzej_Majonez oczywiście że możesz go krytykować bo każdy ma prawo do swojej opinii. Moim zdaniem robi bardzo dobrą robotę patrząc na to jak graliśmy 2 lata temu a jak gramy teraz. I szanuję go za to,że przyszedł do nas wiedząc jaka jest nasza sytuacja finansowa.

0

@Andrzej_Majonez fanatyzm polega na tym że za Xaviego graliśmy totalna padake przyszedł Flick i praktyczne bez transferów odmienił nasza grę

2

@yoli albo jest oszczędzany na LM

3

Nie dość że ich nienawidzę to jeszcze w 94 min przegrali mi kupon

9

Postawić go na 9 przynajmniej bramki nie zawali a gorszy od Ferrana nie bedzie

0

@brd42 mam nadzieję że gra Araujo nie będzie problemem ale jeśli masz rację to musimy go wkoncu latem sprzedać

3

@Cule6173737377171 wypada nam dwóch bocznych obrońcow na miesiąc gdzie walczymy o ligę i mamy dwumecz LM a dla ciebie to nie ma znaczenia ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?