kaczy1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brd42 mam nadzieję że gra Araujo nie będzie problemem ale jeśli masz rację to musimy go wkoncu latem sprzedać
3
@Cule6173737377171 wypada nam dwóch bocznych obrońcow na miesiąc gdzie walczymy o ligę i mamy dwumecz LM a dla ciebie to nie ma znaczenia ??
0
@Ignareks dołożyłbym jeszcze Balde
0
Czyli teraz już go nie mogą zawiesić tak??
3
Prawdziwy cyrk, są małpki musi być też klaun
15
Araujo mógłby się wkońcu odblokować bo trzymanie go na ławce jest bez sensu
1
Każda opcja lepsza niż Ferran
0
@Midast oczywiście że pamiętam ale to nadal nie jego wina że Barca przepłaciła za rezerwowego MC. Gościu dostał ofertę życia i z niej skorzystał
7
Nie ma co się na nim pastwić. Od zawsze był zawodnikiem na średniaka laliga i gdybyśmy mieli kasę na lepszą 9 to już by go u nas nie bylo
11
Oby tak było i obyśmy wygrali wiadomo że będzie ciężko 4 bramkami ale pewnie każdy po cichu na to liczy i żeby tylko Atletico nie broniło się całym zespołem przez 90 min
0
Kiedyś taką suma może robiła wrażenie ale w dzisiejszych czasach to nie wystarczy na klasową9 a co z obroną, co z Rashfordem
0
@Miszail trochę dziwne podejście to w grupie najlepiej trafić na psg Bayern City live Chelsea vonhak się z nimi nie wygra to po co z grupy wychodzic
1
Dzięki tej swojej małpce mają coraz więcej wrogów... I fajnie
3
Już jednego rezerwowego z City kupiliśmy i za dobrze na tym nie wyszliśmy
0
@ZuczekFCB1899 jak by wrócił do formy to byłby naszym najlepszym stoperem więc sprzedaż odpada
0
Nic dziwnego że Flick nie chciał tego cyrku w trakcie sezonu
0
Ale ta liga musi być słaba
3
Jego taniec po golu bardziej przypominał kur... z klubu go-go a nie małpe więc pewnie przez to się obraził
0
Jak mój synek jest niegrzeczny w przedszkolu to za kare idzie usiąść do stoliczka. Myślę że poziom sędziowania i karania w Hiszpanii jest podobny
0
@Aequlibrewiadomo było pewne że nie będzie lekko. Atletico ostatnio nic nie grało więc nie spodziewałem się takiej masakry. Niestety ale bez Pedriego to możemy grać ze średniakami laliga.
1
Gavi w szatni jesteś kozak teraz czekamy żebyś pokazał to na boisku.
0
@Aequlibre nie bądź takim pesymista troszkę wiary w tych chłopaków
0
@RumbleDelivery przecież jak przychodził to wiedział które gra na jego pozycji
2
@aszymbeher przecież superliga upadła na samym początku jak tylko angielskie kluby się wycofały, więc po co mieliśmy tam zostać z naszym największym wrogiem
12
To nawet nie jest śmieszne :)
0
@severius szczempic ??
3
@Pablozeusz Pedri jest geniuszem a jakoś wszyscy dookoła go szanują i nikt na niego nie gwiżdże
0
On jest chyba z kosmosu
9
Aż dziwne że za ten wysiłek w dogrywce nie dał im wolnego do czwartku.Vini się obrazi że musi trenować a Judę ma odpoczynek
2
@RC28 i to jest właśnie najgorsze że real nic nie gra a jest 1 pkt za nami