0

@brd42 mam nadzieję że gra Araujo nie będzie problemem ale jeśli masz rację to musimy go wkoncu latem sprzedać

3

@Cule6173737377171 wypada nam dwóch bocznych obrońcow na miesiąc gdzie walczymy o ligę i mamy dwumecz LM a dla ciebie to nie ma znaczenia ??

0

@Ignareks dołożyłbym jeszcze Balde

0

Czyli teraz już go nie mogą zawiesić tak??

3

Prawdziwy cyrk, są małpki musi być też klaun

15

Araujo mógłby się wkońcu odblokować bo trzymanie go na ławce jest bez sensu

1

Każda opcja lepsza niż Ferran

0

@Midast oczywiście że pamiętam ale to nadal nie jego wina że Barca przepłaciła za rezerwowego MC. Gościu dostał ofertę życia i z niej skorzystał

7

Nie ma co się na nim pastwić. Od zawsze był zawodnikiem na średniaka laliga i gdybyśmy mieli kasę na lepszą 9 to już by go u nas nie bylo

11

Oby tak było i obyśmy wygrali wiadomo że będzie ciężko 4 bramkami ale pewnie każdy po cichu na to liczy i żeby tylko Atletico nie broniło się całym zespołem przez 90 min

0

Kiedyś taką suma może robiła wrażenie ale w dzisiejszych czasach to nie wystarczy na klasową9 a co z obroną, co z Rashfordem

0

@Miszail trochę dziwne podejście to w grupie najlepiej trafić na psg Bayern City live Chelsea vonhak się z nimi nie wygra to po co z grupy wychodzic

1

Dzięki tej swojej małpce mają coraz więcej wrogów... I fajnie

3

Już jednego rezerwowego z City kupiliśmy i za dobrze na tym nie wyszliśmy

0

@ZuczekFCB1899 jak by wrócił do formy to byłby naszym najlepszym stoperem więc sprzedaż odpada

0

Nic dziwnego że Flick nie chciał tego cyrku w trakcie sezonu

0

Ale ta liga musi być słaba

3

Jego taniec po golu bardziej przypominał kur... z klubu go-go a nie małpe więc pewnie przez to się obraził

0

Jak mój synek jest niegrzeczny w przedszkolu to za kare idzie usiąść do stoliczka. Myślę że poziom sędziowania i karania w Hiszpanii jest podobny

0

@Aequlibrewiadomo było pewne że nie będzie lekko. Atletico ostatnio nic nie grało więc nie spodziewałem się takiej masakry. Niestety ale bez Pedriego to możemy grać ze średniakami laliga.

1

Gavi w szatni jesteś kozak teraz czekamy żebyś pokazał to na boisku.

0

@Aequlibre nie bądź takim pesymista troszkę wiary w tych chłopaków

0

@RumbleDelivery przecież jak przychodził to wiedział które gra na jego pozycji

2

@aszymbeher przecież superliga upadła na samym początku jak tylko angielskie kluby się wycofały, więc po co mieliśmy tam zostać z naszym największym wrogiem

12

To nawet nie jest śmieszne :)

0

@severius szczempic ??

3

@Pablozeusz Pedri jest geniuszem a jakoś wszyscy dookoła go szanują i nikt na niego nie gwiżdże

0

On jest chyba z kosmosu

9

Aż dziwne że za ten wysiłek w dogrywce nie dał im wolnego do czwartku.Vini się obrazi że musi trenować a Judę ma odpoczynek

2

@RC28 i to jest właśnie najgorsze że real nic nie gra a jest 1 pkt za nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?