0

Dla ciebie nie było bo jesteś tam od święta, zresztą tu pewnie też.

0

" Na całe szczęście dla
Królewskich po raz kolejny kapitalnie bronił Diego
López, który do spółki z arbitrem uratowali trzy
„oczka"." Po co prowokujecie?-.- Później się dziwicie że Real z Barcą się nienawidzą...

0

słabe te oceny :>

0

Bardzo ciekawie zapowiada się ta liga :D Mimo że Real traci 6pkt to wciąż wam zagraża a Atletico też jest bardzo ważnym konkurentem:) Jeśli chodzi o koronę to zgarnie ją Ronaldo. Costa nie wytrzyma takiego tempa cały sezon (podobnie jak Falcao rok temu) a Messi już nie jest tak ważnym ogniwem w waszym zespole po tym jak Neymar do was dołączył a Alexis gra jak prawdziwy napadzior z instyktem "mordercy"

0

missclick

0

Niewiem jaj możecie pisać ze

0

yhm ale o CR nie zapominaj :^^

0

Do mamy możesz sobie tak synu mówić. Jak nie prowokuje to sie odp-.-

0

kiedy gracie z Athletico?:P tak z ciekawości :D

0

bez komentarza -.- weź idź na ich fanpage a nie piszesz o 1D tu-.-

0

Tak nie jest :>

0

Nadszedł ten moment, moment sprawdzianu :]

0

Ale jutro będzie tu syf po meczu :D współczuję wam:) równy spam poleci :D

0

tak bo ty masz lat od ch\/j4, dorosły człowieku, ale w simsach

0

0

N20- twój cytat jest żałosny, równie dobrze ja mógłbym skopiować ci komentarz z waszej stronki i też mieć beke. U was też nie brakuje tych co są pewni wygranej i to wysokiej:^^

0

eh:) 4min Cr7 strzela:^^

0

Boże co za debile na tej stronce -.- jakiś gość napisał że Iniesta wkur... go od 3 lat! (sądzę że nie kibicuje barcy od tych trzech lat), wyzywacie Neymara i każdego innego gracza-.- co za debilizm omg! jeden słabszy mecz i wyzywacie każdego zapominając że to wasze pupile:) dla mnie jesteście żałośni-.- pozdro od kibica Realu dla normalnych...

0

„Jesteśmy niepokonani, gramy
dobrze. Prezentujemy wysoki poziom,
będziemy gotowi na sobotę”. Miał rację, są niepokonani ale tylko do soboty :)

0

0

Pamiętasz co wam kiedyś pisałem? przyjdzie klasowy rywal i co? tak masz rację... go-_o 1-0

0

Boże czy was pogieło?! nie gadajcie że się oszczędzają na GD bo to śmieszne! Jak wychodzicie na boisko to z nastawieniem żeby się oszczędzać na następne spotkanie?

0

Lewyyyyy i GOOOALLL:D

0

szukasz rówieśniczki na forum? huehue :)

0

ale spina ło0o

0

jak ja lubię tą spinę która tu panuje w trakcie meczu :D

0

remis

0

gdybyś był tu dłużej to byś zauważył że tak?

0

Chce wam się oglądać te mecze barcy? Bez prowokacji poprostu ja niemogę na to patrzeć

0

nudna konferencja -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?