kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla ciebie nie było bo jesteś tam od święta, zresztą tu pewnie też.
0
" Na całe szczęście dla
Królewskich po raz kolejny kapitalnie bronił Diego
López, który do spółki z arbitrem uratowali trzy
„oczka"." Po co prowokujecie?-.- Później się dziwicie że Real z Barcą się nienawidzą...
0
słabe te oceny :>
0
Bardzo ciekawie zapowiada się ta liga :D Mimo że Real traci 6pkt to wciąż wam zagraża a Atletico też jest bardzo ważnym konkurentem:) Jeśli chodzi o koronę to zgarnie ją Ronaldo. Costa nie wytrzyma takiego tempa cały sezon (podobnie jak Falcao rok temu) a Messi już nie jest tak ważnym ogniwem w waszym zespole po tym jak Neymar do was dołączył a Alexis gra jak prawdziwy napadzior z instyktem "mordercy"
0
missclick
0
Niewiem jaj możecie pisać ze
0
yhm ale o CR nie zapominaj :^^
0
Do mamy możesz sobie tak synu mówić. Jak nie prowokuje to sie odp-.-
0
kiedy gracie z Athletico?:P tak z ciekawości :D
0
bez komentarza -.- weź idź na ich fanpage a nie piszesz o 1D tu-.-
0
Tak nie jest :>
0
Nadszedł ten moment, moment sprawdzianu :]
0
Ale jutro będzie tu syf po meczu :D współczuję wam:) równy spam poleci :D
0
tak bo ty masz lat od ch\/j4, dorosły człowieku, ale w simsach
0
0
N20- twój cytat jest żałosny, równie dobrze ja mógłbym skopiować ci komentarz z waszej stronki i też mieć beke. U was też nie brakuje tych co są pewni wygranej i to wysokiej:^^
0
eh:) 4min Cr7 strzela:^^
0
Boże co za debile na tej stronce -.- jakiś gość napisał że Iniesta wkur... go od 3 lat! (sądzę że nie kibicuje barcy od tych trzech lat), wyzywacie Neymara i każdego innego gracza-.- co za debilizm omg! jeden słabszy mecz i wyzywacie każdego zapominając że to wasze pupile:) dla mnie jesteście żałośni-.- pozdro od kibica Realu dla normalnych...
0
„Jesteśmy niepokonani, gramy
dobrze. Prezentujemy wysoki poziom,
będziemy gotowi na sobotę”. Miał rację, są niepokonani ale tylko do soboty :)
0
0
Pamiętasz co wam kiedyś pisałem? przyjdzie klasowy rywal i co? tak masz rację... go-_o 1-0
0
Boże czy was pogieło?! nie gadajcie że się oszczędzają na GD bo to śmieszne! Jak wychodzicie na boisko to z nastawieniem żeby się oszczędzać na następne spotkanie?
0
Lewyyyyy i GOOOALLL:D
0
szukasz rówieśniczki na forum? huehue :)
0
ale spina ło0o
0
jak ja lubię tą spinę która tu panuje w trakcie meczu :D
0
remis
0
gdybyś był tu dłużej to byś zauważył że tak?
0
Chce wam się oglądać te mecze barcy? Bez prowokacji poprostu ja niemogę na to patrzeć
0
nudna konferencja -.-