kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu usunęliście mój kom
0
2 miesiące i będzie podróba bo latwo zamienić nawet sie nie skapną :^^
0
lizus trochę z niego :-)
0
Mam to sam0, poprostu niechcę mi się czytać jego wypocin i marzeń :B
0
Będzie tak jak z Thiago Alcantara:-) ale może nie skończy tak jak on na ławie i z kontuzją
0
Powiem tak: BEZSENSOWNA spina wywołana nieprzemyslanymi słowami Xaviego, ale czego się spodziewać po człowieku, który próbuje załatać swój spadek formy złośliwymi komentarzami w stronę odwiecznego rywala. Dyskusję uważam za zamkniętą bo niemacie jakichkolwiek argumentów:-) p0zdr0
0
On ma chyba 29lat? nie jestem pewien :B a wygląda jakby miał z 50 xD nie urazajac nikogo i nie prowokujac :B
0
Dlaczego mam tak zrobić? chcę to jestem i Tobie nic do tego, a to że nie macie argumentów nie oznacza że muszę się wynieść z tej strony? Jak tylko mogę korzystam z tej opcji ale czasem poprostu niemogę bo jestem na telefonie :-) Natomiast czekam na jakikolwiek argument z twojej strony dotyczący tematu lub słowo "przepraszam" które nie boli :^^
0
MarioVeb, może i się żale ale taka prawda a wy piszecie takie głupoty za przeproszeniem że głowa mała! Xavi coś powiedział a wy powtarzacie bez jakichkolwiek argumentów.
0
No tak a ty skąd masz pewność ze tak bylo? zeby oczerniac kogos?! Neymara nawet Marcelo broni w reprezentacji więc nie wymyślaj teorii spiskowych i obejrz mecz Brazylia korea południowa w którym Marcelo bronił neymara pozdro
0
No udowodnij skoro tak jest, bo oczerniać jest łatwo :-) brak argumentów więc zmieniasz temat?
0
Powinniście zobaczyć akcję w której Marcelo broni Neymara podczas meczu Brazylii z Koreą Południową, no ale tak Real szuka problemów w waszym klubie ofc-.- Xavi coś powiedział a wy powtarzacie jak stado "b*****w" sory za to ale taka prawda więc że się opamietacie
0
No to PODAJCIE jakiś link, w którym Perez oczernia Neymara, co do kwoty, tak powiedział ale tylko tyle że kwota przekroczyła by normy klubu jakie mogą zapłacić za jednego zawodnika! Xavi tą wypowiedzią prowokuje bo NIKT ze środowiska Realu go nie oczerniał! A jeśli tak było to UDOWODNIJCIE?!
0
maradona19 daj link który potwierdza choć jedną z twoich bezpodstawnych oskarżeń :^^
0
Kiedy go nazwał nurkiem?-.-
0
ale nie rozumiem może mi ktoś przytoczyć wypowiedz kogokolwiek z osób reprezentujących Real Madryt prowokujące bądź obraźliwe treści dotyczące Neymara?:-)
0
cieciuch- wnioskując po twojej wypowiedzi bydło to cię wychowało, prowokujesz tylko synu ;-)
0
Jestem użytkownikiem tej strony i mam prawo domagać się "czystych" newsów, w których niema rażących błędów.
0
Eh to moje trzecie konto tutaj:-) a banujesz mnie za wyrażanie własnego zdania które uraża twoją dume:-) :B
0
redakcjo błąd się wkradł w wasz artykuł lub nie potraficie odpowiednio odmieniać czasowników :B powinno być "wystąpi" a nie "wystąpił"
0
że argentynśki crack bez problemu wystąpi a nie wystąpił
0
Dobrze że wracają:B
0
zacznij odróżniać prowokacje od własnego zdania które nikogo nie obrażało :-)
0
Widzę że ci nerwy puszczają :^^ A tak wogóle jeśli mnie wyzywasz od dzieci to niezachowuj się jakbyś nim był :-) więc powiem prostoo! każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie czy kogoś to boli czy nie?!:B
0
Boże ależ macie entuzjastów na tej stronie, jestem ciekaw ilu z nich będzie wywalać Martino z posady po meczach z prawdziwymi rywalami, takimi jak FCBAYERN, RMCF,BORUSSIA D,MC i może MU choć oni w słabej formie, a po Milanie jak już ich klepniecie 2/3-0 to bez spiny bo ostatnio z drugoligowcem przegrali 3-0 a ich najlepszym piłkarzem był bramkarz :-) czekam na riposte mojego prześladowcy MarioVeb :B
0
Christo liczysz ze znajdziesz tu drugiego takiego *.-*-* jak ty? xD bez przesady:P jest tu jeszcze jakikolwiek poziom, MarioVeb stara się go trzymać bo wciąż mnie prześladuje gdy próbuje podwazyc siłę barcy :D
0
w związku z tym znów Real wygra, dobrze wnioskujesz, wiem że niechodzi ci o to że sędzia "znów" wygra naszym (Realowi kibicuję) mecz :-)
0
Zaczynam się czuć prześladowany przez Ciebie :>
0
były 3 wygrane barcy, 3 przegrane i jeden remis 3:3
0
Macie złe info barca wygrała 3 mecze, trzy przegrała a co do remisów nie jestem pewien :^^