kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ktos sie pospieszyl piszac ze macie 2 dobre polowy ale to taki szczegol:P
0
kto uwaza ze ten u gory ma 12 lat daje plusa!!!
0
fajny pomysl na uhonorowanie socios;) przyznam sie ze o tym nie wiedzialem:^^
0
Jak ja tego goscia nie lubie:_) on psuje wam wizerunek:)
0
eh chcesz powiedziec ze ty niemasz problemow w zyciu?:)
0
Masz rację, kibicuje realowi, mojej ulubionej druzynie by choc na chwile odpoczac od problemow codziennego zycia ktore ma kazdy i niezamierzam tego ukrywac:)
0
bardziej ty mi pod sezonowca podpadasz bo niewiesz co sie dzialo w twoim ulubionym klubie:) ja jestem fanem realu i wiem wiecej od cb wiec zamilcz z tego typu wypowiedziami
0
bez przesady xd 2 sezony temu kazdy chcial nowego goalkipera:)
0
w kazdym razie kayle nigdy nie zginie xD mam duzo kont:)
0
nauczyl nauczyl:)
0
tak:^^ jak to mowi przyslowie? "nadzieja matka glupich"
0
lajtowo
0
mowie prawde:)
0
zachowam sie jak kibic barcy choc nim nie jestem i powiem ze licze na remis:D!
0
wkurzaa:)
0
yhm atak bo piszecie glupoty nt Madrytu?;)
0
sam sb zaprzeczasz : piszesz u sytuacji benzemy w realu, o nowych przymierzanych napastnikow do madrytu. Tak wiec pokazales swoja inteligetnosc, obiektywizm a przedewszystkim rozum:) narka za slaby dla mnie jestes
0
widac ze nie kierujesz sie obiektywizmem a poprostu "dziecinnym hura madryt moze se chuja" tyle na twoj temat:)
0
pomarzyc? Madryt marzyc? dla nas niema granic nie do obalenia, dla nas kazdy chce grac co pokazal przyklad Bale:) Natomiast w waszym wypadku sie to bardziej sprawdza hmm np przyklad Silvy ktory musi wyrzywic rodzine chyba tylko za 5mln euro:) Poza tym Suarez chcial juz przejsc do Realu wiec skoncz slabe prowokacje- mimo ze dalem sie sprowokowac:^^
0
Na temat twojego zdania nt Benzemy- tu nawet kibic Realu, taki jak ja (nie wywyzszajac sie) zgodzi sie z toba:)
0
czlowieku, ja i ty mamy racje, obie sytuacje moga sie zdarzyc, napewno nie przewidzisz jak skonczy sie walka wiec skoncz napinac
0
ale rownie dobrze moze sie zlozyc ze oba kluby beda mialy identyczna liczbe pkt i gd rozstrzygnie wiec skoncz te teor(j)e
0
tak a pierwsze miejsce zajmie Getafe CF - jest to tak naiwne jak twoja wypowiedz:) pozdro
0
skad mozesz wiedziec jak bedzie wygladala tabela pod koniec? z pewnoscia oba kluby jeszcze straca pkt z ogorkami, wiec jest to mozliwe a na powolywanie sie na poprzednie sezony jest bezmyslne bo jak wiemy kazdy sezon pisze swoja historie:) kibic Realu pozdro:)
0
Ale czy nie o to chodzi w pilce noznej?emocje sie licza, bez nich nie bylo by footballu:)
0
Mam nadzieje ze OBA kluby (Fcb, RM) beda wygrywaly wszystkie mecze, a sprawe mistrzostwa rozstrzygnie GD:)!
0
czekamy na GD, wtedy kazdy bedzie mógł oceniać prace Taty, natomiast ocenianie pracy "taty" na dotychczasowych meczach sa dla mnie bezpodstawne i bezmyslne:) Kibic Realu pozdro:)
0
Tak masz racje, ogladam mecze barcy od swieta gdyz jestem kibicem Realu:)
0
bo lubie:)
0
ogarnik sie dzieciaku:) real nie straci pkt:) wszystko rozstrzygnie GD