0

yhm "odpowednia osoba na odpowiednim miejscu" "dobrze gada" itp kazdy go wielbi bo wygrywaja z ogorkami, przyjdzie GD, klasowy rywal w lm -z milanem beda problemy ale sobie poradza, MU, MC, BAYERN, RM, BORUSSIA, i kazdy bedzie szukal drewna na stos dla Martino. Wasz styl sie wgl nie zmienil a te podania dlugie 3-4 o ktorych mowil martino to do (|). Taka jest moja opinia, mozecie sie z nia zgadzac lub nie, ale pamietajcie ze wam o tym pisalem:-)

0

yhm "odpowednia osoba na odpowiednim miejscu" "dobrze gada" itp kazdy go wielbi bo wygrywaja z ogorkami, przyjdzie GD, klasowy rywal w lm -z milanem beda problemy ale sobie poradza, MU, MC, BAYERN, RM, BORUSSIA, i kazdy bedzie szukal drewna na stos dla Martino. Taka jest moja opinia, mozecie sie z nia zgadzac lub nie, ale pamietajcie ze wam o tym pisalem:-)

0

Pff ostatnio messi jest nieznosny pof wzgledem zachowania-zenada

0

dobry pocisk:)

0

yhm najlepiej dajmy wszystkim bana bo tu kazdy dorosly i kazdy bedzie banowac dzieci:? jak dobrze ze wy nie macie adminow:^^

0

prokofiew- zaczynając od ciebie? pocisnales mikiego mimo ze jest kulturalny i narazie jakiegos psycho problemu u niego nie widze a to ze ma 12-15lat to nic takiego:) przynajmniej sie przyznal a wy do tego odwagi niemacie:)

0

cule96 tak tak bo messi nigdy nie zawodzi: final pk? polfinal lm z chelsea? cos jeszcze wyebal ale nie pamietam juz

0

pamietasz mecz chelsea barca polfinal karny messiego? pamietasz mecz barca athletico madrid final pk? jeszcze w jakims spudłował tylko nie pamietam

0

aha ok dzieki

0

to 7 czy 4 ronald0?

0

dzieki:(

0

ktos napisze ile messi i ronaldo goli w lidze maja?:)

0

eh widze ze tu wysoki poziom co poniektorych uzytkownikow:) Maciek VeB jestem pewien ze masz 12-15 lat

0

yhm to nie przypadek barca idzie po potrojnom korone... wez dziecko opanuj sie i snuj marzenia po meczu z klasowym rywalem

0

eh ludzie dajcie spokoj i przyznajcie ze Isco jak narazie lepszy-.-

0

on sie nadaje na polska ekstraklase np do legi by pasowal bo w barcy niema co szukac

0

bez podniety szczerze^^ przyjdzie atletico, real i stracimy pkt jak nic

0

ta druzyna (rayo) ostatnio 5-0 przegrala z malaga. BEZ KOMENTARZA

0

Martino nie robi transferow bo nigdy nie mial tak silnej kadry ale na barce montoya zaslaby

0

ten sklad jest pelny okiem Ojca?pff-.-

0

neymar za slaby fizycznie nawet bomby nie ma

0

neymar za slaby fizycznie

0

nom mesii:) smutne

0

nie posrajcie sie-.-

0

wkoncu ktos nazwal rzeczy po imieniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?