kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
yhm "odpowednia osoba na odpowiednim miejscu" "dobrze gada" itp kazdy go wielbi bo wygrywaja z ogorkami, przyjdzie GD, klasowy rywal w lm -z milanem beda problemy ale sobie poradza, MU, MC, BAYERN, RM, BORUSSIA, i kazdy bedzie szukal drewna na stos dla Martino. Wasz styl sie wgl nie zmienil a te podania dlugie 3-4 o ktorych mowil martino to do (|). Taka jest moja opinia, mozecie sie z nia zgadzac lub nie, ale pamietajcie ze wam o tym pisalem:-)
0
yhm "odpowednia osoba na odpowiednim miejscu" "dobrze gada" itp kazdy go wielbi bo wygrywaja z ogorkami, przyjdzie GD, klasowy rywal w lm -z milanem beda problemy ale sobie poradza, MU, MC, BAYERN, RM, BORUSSIA, i kazdy bedzie szukal drewna na stos dla Martino. Taka jest moja opinia, mozecie sie z nia zgadzac lub nie, ale pamietajcie ze wam o tym pisalem:-)
0
Pff ostatnio messi jest nieznosny pof wzgledem zachowania-zenada
0
dobry pocisk:)
0
yhm najlepiej dajmy wszystkim bana bo tu kazdy dorosly i kazdy bedzie banowac dzieci:? jak dobrze ze wy nie macie adminow:^^
0
prokofiew- zaczynając od ciebie? pocisnales mikiego mimo ze jest kulturalny i narazie jakiegos psycho problemu u niego nie widze a to ze ma 12-15lat to nic takiego:) przynajmniej sie przyznal a wy do tego odwagi niemacie:)
0
cule96 tak tak bo messi nigdy nie zawodzi: final pk? polfinal lm z chelsea? cos jeszcze wyebal ale nie pamietam juz
0
pamietasz mecz chelsea barca polfinal karny messiego? pamietasz mecz barca athletico madrid final pk? jeszcze w jakims spudłował tylko nie pamietam
0
aha ok dzieki
0
to 7 czy 4 ronald0?
0
dzieki:(
0
ktos napisze ile messi i ronaldo goli w lidze maja?:)
0
eh widze ze tu wysoki poziom co poniektorych uzytkownikow:) Maciek VeB jestem pewien ze masz 12-15 lat
0
yhm to nie przypadek barca idzie po potrojnom korone... wez dziecko opanuj sie i snuj marzenia po meczu z klasowym rywalem
0
eh ludzie dajcie spokoj i przyznajcie ze Isco jak narazie lepszy-.-
0
on sie nadaje na polska ekstraklase np do legi by pasowal bo w barcy niema co szukac
0
bez podniety szczerze^^ przyjdzie atletico, real i stracimy pkt jak nic
0
ta druzyna (rayo) ostatnio 5-0 przegrala z malaga. BEZ KOMENTARZA
0
Martino nie robi transferow bo nigdy nie mial tak silnej kadry ale na barce montoya zaslaby
0
ten sklad jest pelny okiem Ojca?pff-.-
0
neymar za slaby fizycznie nawet bomby nie ma
0
neymar za slaby fizycznie
0
nom mesii:) smutne
0
nie posrajcie sie-.-
0
wkoncu ktos nazwal rzeczy po imieniu