kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pakoltv, synu bozy jakie ty masz znajomosci:s
0
melisy
0
wstawac! dopingowac!
0
nudno sie robi dzieci spia
0
PakolTv prowokuje proszę o interwencje!:D
0
oj cos nudno sie tu robi:s
0
jak lubi:)
0
podobno Piquę przegapił 1szy odcinek komedii Muniza? wiecie co mam na myśli:)
0
Eeeej slyszeliscie? Muniz zawieszony na 2 mecze, ale za mecz BARCA-SEVILLA tak więc on tylko nam (realowi) wypaczyl wynik?
0
sadze ze moj analfabetyzm wynika z tego ze pisze na telefonie, natomiast jesli ci to przeszkadza to wejdz w tlumacz google moze pomoze
0
dobra to ide pod news nt Muniza se popisac:)
0
a tak wogule i w szczególe to nie jezdzij mnie od trolli ty marny prowokatorze:D
0
Do Iniesty nic niemam bo dobrze gada:^^ ale chciałbym uslyszec opinie Xavi Aka Bylismy Lepsi mimo porazki 7-0 HernandeZa:) na temat sedziego Muniza?
0
e gimby za co ukarali sedziego 2 meczami zawieszenia??? bo podobno tylko realowi wypaczyl wynik?
0
Lool nie ma nic o realu nie wierze!:(
0
Ey to moze zróbcie tu jakis dzial typu "real madryt" bo widze ze szeroka dyskusja się rozwinęła. A tak wgl to "więcej niż klub" powinien chyba patrzeć na swoje mecze?:)
0
morde mam normalna xD
0
Moze nie jest prawda ze bral kase pod stolem za organizacje meczy? a do drugiej rzeczy, to nie kole w oczy cie jego japa?xD
0
@MarioVeb
powiedziałem prawde ale jak widać i to was boli:s
0
@ galix22
Trzeba bylo oglądać mecz to bys widzial co sie dzialo, pilkarze Elche masowo lezeli na murawie w doliczonym czasie gry aby przeczekac koncowke, dlatego karny w 4 minucie. Nastepnym razem przypinajac latke korupcji pomysl... Bo kto inny jak nie rossel taka ma? Nastepnym razem wyciagajac jakiekolwiek wnioski ze swojego świata pomysl co piszesz:]
0
A tego czlowieka to opisywal nie bede:) niedosc ze narobil melonow na jakiejs fundacji organizujace mecze to jeszcze kara nas swoimi opiniami i zdjeciami tej jakze pieknej mordy...
0
tsaa wiekszych glupot tu nie czytalem ale czego sie po was mozna spodziewac:)
0
eh jak ja sie ciesze waszym nie cieszeniem sie z tego smutnego wam powodu HAHA
0
Nie wiem czemu ale zawsze mi sie Pepe podobal, moze dlatego ze wie jak sie obchodzic z barca i innymi rywalami?:^^
0
tak jasne ale macie teorie:^^
0
eh ale spinacie sie:) czyzby sie ktos nas bal?:)
0
Messiego synek suuodki ale Neymara to jakis seryjny zabojca bedzie
0
Powinien przeprosic kazdy widzial co zrobil
0
messi poznal miejsce w szeregu xD
0
no rzeczywiscie dorosle sie zachowaliscie a tak pozatym to ktos tu ma kompleksy:)