0

widać że "zwierze" z niego było skoro pogryzł dziecko :^^ jak dla mnie to tylko do lekarza z nim

0

ja bym ich oddał za rozsądną sumkę, oczywiście kasa do mojej kieszeni :-)

0

To ameryke odkrył

0

"Piqué potrzebuje odpoczynku" zgadzam się z tym w 100% :D

0

Widać że bieda do was zawitała : D ale grajek spoko:-)

0

zbulwersowany a nie zbudowany omfg

0

a więcej ich było? Możesz nazywać wszystkie jego mecze "imponującymi" ale taki mecz z athletico strzelił gola główką a nic nie pokazał, prawda jest taka że 2/3 mecze były powyżej średniaków, chociaż ten ostatni mecz imponujący, to przyznaję:-)

0

Zagrał 2/3 dobre mecze i jesteście o krok od "spuszczenia" się.

0

swietna wiadomość

0

No cóż może i macie racje, sezonowcow to real ma od chuja:( ale czy to nie jest odpowiedni czas na pożegnanie ich?:-)

0

0

10 zero dla barcy wszystkie mefisto chce plusika:*

0

czego sie spodziewac po jakiejs Almerii?:)

0

bedziecie mieli latwa wygrana:^^

0

messi na lawe za kare:-)

0

nom napewno 0:6 dla barcy, czemu tak skromnie? ja bym obstawial z 0:9 wszystkie messi

0

ogladam wlasnie powtorke meczu barcy z rsss i ta bramka na 3-1 to pique powinien zaplacic kare jakas za taki blad:s wspolczuje wam tego obroncy:d

0

twoj nick znaczy o twoim poziomie dlatego nie bede sie wdawal z Toba w dyskusje:)

0

skoro juz tak komentujecie mecz Realu to tez sie dolacze, obstawiam 3/4-1 dla Krolewskich:)

0

ciekawa sobota:-)

0

No zobaczymy jak messi to zniesie:^^

0

sry błąd:s

0

heuej

0

0

cos sie dzieje jeszcze tu?

0

0

chyba DNA calkowitego dna:s

0

ja tu jestem szefem i wlatcom

0

ee Michael Carleone i Don-Carleon?? wtf? jakies wiezy krfi?

0

to sie usun:>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?