kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widać że "zwierze" z niego było skoro pogryzł dziecko :^^ jak dla mnie to tylko do lekarza z nim
0
ja bym ich oddał za rozsądną sumkę, oczywiście kasa do mojej kieszeni :-)
0
To ameryke odkrył
0
"Piqué potrzebuje odpoczynku" zgadzam się z tym w 100% :D
0
Widać że bieda do was zawitała : D ale grajek spoko:-)
0
zbulwersowany a nie zbudowany omfg
0
a więcej ich było? Możesz nazywać wszystkie jego mecze "imponującymi" ale taki mecz z athletico strzelił gola główką a nic nie pokazał, prawda jest taka że 2/3 mecze były powyżej średniaków, chociaż ten ostatni mecz imponujący, to przyznaję:-)
0
Zagrał 2/3 dobre mecze i jesteście o krok od "spuszczenia" się.
0
swietna wiadomość
0
No cóż może i macie racje, sezonowcow to real ma od chuja:( ale czy to nie jest odpowiedni czas na pożegnanie ich?:-)
0
0
10 zero dla barcy wszystkie mefisto chce plusika:*
0
czego sie spodziewac po jakiejs Almerii?:)
0
bedziecie mieli latwa wygrana:^^
0
messi na lawe za kare:-)
0
nom napewno 0:6 dla barcy, czemu tak skromnie? ja bym obstawial z 0:9 wszystkie messi
0
ogladam wlasnie powtorke meczu barcy z rsss i ta bramka na 3-1 to pique powinien zaplacic kare jakas za taki blad:s wspolczuje wam tego obroncy:d
0
twoj nick znaczy o twoim poziomie dlatego nie bede sie wdawal z Toba w dyskusje:)
0
skoro juz tak komentujecie mecz Realu to tez sie dolacze, obstawiam 3/4-1 dla Krolewskich:)
0
ciekawa sobota:-)
0
No zobaczymy jak messi to zniesie:^^
0
sry błąd:s
0
heuej
0
0
cos sie dzieje jeszcze tu?
0
0
chyba DNA calkowitego dna:s
0
ja tu jestem szefem i wlatcom
0
ee Michael Carleone i Don-Carleon?? wtf? jakies wiezy krfi?
0
to sie usun:>