kaylepowrocil
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widze MarioVeb prześladuje nie tylko mnie :> jak już Ci się nudzi to opisz nad czym tak debatujecie bo od wczoraj mnie tu nie było :^^
0
Czy tylko mi się wydaje że słowa dotyczące krytyki które wypowiedział Alexis już gdzieś słyszałem?? Noo tak już wiem! To słowa Cr7:)
0
Boże każdy ma swoją jedenastke -.- przestańcie spamować i tak nikt was nie posłucha
0
Synu, nawet nie wiesz co słowo "cwel" znaczy, zajrzyj do Wujka Google i przestań się ośmieszać
0
ehhh no tak ale obczaj znawco asystentów realu i barcy frajerze-.- i obczaj w takim razie ile Ronaldo ma ogólnie goli w tym roku a ile messi we wszystkich rozgrywkach! i zamilcz przemadrzały znawco i obiektywny frajerze brak podstawowej wiedzy -.-
0
Obczajcie ten obrazek -.- Puyol płaci sędziemu w naturze. Już wiem czemu sędzia był za barcą :D
0
YEA JEST LIDER!!! będzie manita z Realem!!!!
0
Nie da się obejść tej rejestracji na sts? przecież ich pogieło żeby tyle pól uzupełniać
0
Dorośnij synu
0
Będziecie mieli ciężką przeprawe mimo że jest ty tylko Milan :-)
0
Tak Pedro szczególnie zasłużył ale na rezerwy barcy :^^ on może i mieć dobry mecz ale one są rzadko :) on na waszą barce sie nie nadaje. Powinniście kupić jakiegoś porządnego napadziora, ale waszym priorytetem wciąż pozostaje obrońca :3
0
Czekam na manitę, którą nam obiecaliście jak barca klepneła jakiegoś ogórka :^^
0
ale żałosny poziom tu panuje głowa mała widać że rocznik 09 oblężył stronę :^^
0
pusty komentarz pod publiczkę polecam wyspanie się bo w poniedziałek do szkoły
0
ale żal co on gada -.-
0
Podsumowując : Pokazaliscie klasę kibicowania wyzywając waszych pupili (nie mówię że każdy), straciliscie pkt z drużyną z dołu tabeli (miejsce spadkowe zajmowali) :^^ no i ja czekam na tą manitę co nam obiecaliscie w GD :)
0
myślałem że mówisz o sb
0
Boże co za ludzie jak możecie wyzywać swoich pupili cóż za banda dzieciaków
0
czyżby rekord został w Realu?:^^
0
jaki spam facepalm :>
0
boże ale padake macie szok -.-
0
która min meczu?
0
ale spina :^^ i tak wygracie i tak omg -.- taka prawda :)
0
ehh ey ile barca ma celnych strzałów?
0
ale padake gra iniesta ale słaby iniesta messi za inieste bez spiny chłopaki :^^
0
a mama pozwala oglądać o 20:00?
0
tu jak zawsze ból po wygranej Realu :)
0
że niby co??:>
0
KrólMessi0- nie przejmuj się dziećmi bo oni nie wiedzą co to znaczy kibicowanie -.- powiesz prawde więc zostajesz zhejtowany :> wystarczy spojrzeć na liczby kibiców, większość przyszła w 2009 roku :D dla tego taki poziom tu panuje :)
0
Wspaniale :-) i Real i Barca wystąpią w optymalnych składach :D Xabiego nie liczę bo za Ancelottiego nie pograł :>