0

Widze MarioVeb prześladuje nie tylko mnie :> jak już Ci się nudzi to opisz nad czym tak debatujecie bo od wczoraj mnie tu nie było :^^

0

Czy tylko mi się wydaje że słowa dotyczące krytyki które wypowiedział Alexis już gdzieś słyszałem?? Noo tak już wiem! To słowa Cr7:)

0

Boże każdy ma swoją jedenastke -.- przestańcie spamować i tak nikt was nie posłucha

0

Synu, nawet nie wiesz co słowo "cwel" znaczy, zajrzyj do Wujka Google i przestań się ośmieszać

0

ehhh no tak ale obczaj znawco asystentów realu i barcy frajerze-.- i obczaj w takim razie ile Ronaldo ma ogólnie goli w tym roku a ile messi we wszystkich rozgrywkach! i zamilcz przemadrzały znawco i obiektywny frajerze brak podstawowej wiedzy -.-

0

Obczajcie ten obrazek -.- Puyol płaci sędziemu w naturze. Już wiem czemu sędzia był za barcą :D

0

YEA JEST LIDER!!! będzie manita z Realem!!!!

0

Nie da się obejść tej rejestracji na sts? przecież ich pogieło żeby tyle pól uzupełniać

0

Dorośnij synu

0

Będziecie mieli ciężką przeprawe mimo że jest ty tylko Milan :-)

0

Tak Pedro szczególnie zasłużył ale na rezerwy barcy :^^ on może i mieć dobry mecz ale one są rzadko :) on na waszą barce sie nie nadaje. Powinniście kupić jakiegoś porządnego napadziora, ale waszym priorytetem wciąż pozostaje obrońca :3

0

Czekam na manitę, którą nam obiecaliście jak barca klepneła jakiegoś ogórka :^^

0

ale żałosny poziom tu panuje głowa mała widać że rocznik 09 oblężył stronę :^^

0

pusty komentarz pod publiczkę polecam wyspanie się bo w poniedziałek do szkoły

0

ale żal co on gada -.-

0

Podsumowując : Pokazaliscie klasę kibicowania wyzywając waszych pupili (nie mówię że każdy), straciliscie pkt z drużyną z dołu tabeli (miejsce spadkowe zajmowali) :^^ no i ja czekam na tą manitę co nam obiecaliscie w GD :)

0

myślałem że mówisz o sb

0

Boże co za ludzie jak możecie wyzywać swoich pupili cóż za banda dzieciaków

0

czyżby rekord został w Realu?:^^

0

jaki spam facepalm :>

0

boże ale padake macie szok -.-

0

która min meczu?

0

ale spina :^^ i tak wygracie i tak omg -.- taka prawda :)

0

ehh ey ile barca ma celnych strzałów?

0

ale padake gra iniesta ale słaby iniesta messi za inieste bez spiny chłopaki :^^

0

a mama pozwala oglądać o 20:00?

0

tu jak zawsze ból po wygranej Realu :)

0

że niby co??:>

0

KrólMessi0- nie przejmuj się dziećmi bo oni nie wiedzą co to znaczy kibicowanie -.- powiesz prawde więc zostajesz zhejtowany :> wystarczy spojrzeć na liczby kibiców, większość przyszła w 2009 roku :D dla tego taki poziom tu panuje :)

0

Wspaniale :-) i Real i Barca wystąpią w optymalnych składach :D Xabiego nie liczę bo za Ancelottiego nie pograł :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?