2

na pozór to że gramy rewanż na Calderon może wydawać się złe ale spójrzcie na to że akurat z Atleti najlepiej zagrać na Camp Nou na początku , na Camp Nou powinniśmy uzyskać taki wynik przy którym przy pierwszym gwizdku na Calderon to my będziemy w 1/2 co to oznacza a to że Atleti będzie musiało się odsłonić a my będziemy mogli zaskoczyć i strzelić arcyważne bramkę/ki na wyjeździe , gdybyśmy rewanż grali u siebie myślę że wyjazd na Calderon zaraz po Gran Derbi i reprezentacjach skończył by się że to my musielibyśmy gonić wynik a wiemy jak Atleti by się zamurowało i może byłoby tak ze to my byśmy bili głową w mur . na pewno będą emocje jak wygrywać to z najlepszymi żeby osiągnąć w życiu coś historycznego trzeba CIERPIEĆ i to zbuduje naszą drużynę i charakter będą emocje niech wygra lepszy :) !!!

0

Komentarz usunięty

0

0

wiem dlatego napisałem zobaczymy :P

0

ehh legendarne pamietam ten hymn jak dzisiaj wtedy los skojarzył Messiego i Ronaldo w finale czyżby ten włoski finał również tak zrobił :) zobaczymy

0

ja bym dał taki skład na Valencie

Stegen
Adriano-Vermaelen-Bartra-Mathieu
Roberto-Samper-Turan
Vidal-Munir-Sandro

co wy na to ? :)

3

10 pkt nad Realem to bylaby przesada dobrze ze tak jest bedzie ciekawiej a jak Barcelona bedzie czuła oddech Królewskich to lepiej działa na forme :)

1

bo dzisiaj gra równy z równym :V

34

Lucho wygląda jak Ksiądz na tym zdjeciu :v

18

paradoksalnie najłatwiej nam było na Bernabeu xd

0

nie wiarygodne jaki masakrycznie ciezki okres czeka teraz Barce następne 9 meczy to aż 7 wyjazdów :ooo

0

masakra że nie dość ze nasi pilkarze beda narazeni fizycznie w lutym to jeszcze najblizsze 7 meczy to aż 5 wyjazdów ;c najgorsze że ten na koniec to na Emirates z Arsenalem oj boje się

3

po KMŚ rozegraliśmy 10 spotkań bilans 9-1-0 bilans bramek 29-5

Bilbao 3 (D,W,D) (Messi 1, Suarez 4,Neymar 3)
Espanyol 3 (W,D,W) (Messi 2, Suarez 0, Neymar 1)
Betis 1 (D) (Messi 1,Suarez 2, Neymar 0)
Granada 1 (D) (Messi 3 , Suarez 0, Neymar 1)
Atletico 1 (D) (Messi 1, Suarez 1, Neymar 0)
Malaga 1 (W) (Messi 1,Suarez 0, Neymar 0)
Messi 9 Suarez 7 Neymar 5 - MNS 21 goli

6 meczów domowych 4 wyjazdy

jak widać bardzo dobre statystki z nie byle jakimi rywalami i na trudnych terenach oby tak dalej Vamos !! :D

1

4 stycznia 2015r: Barcelona przegyrwa z Sociedad 0:1 jak sie okazuje kluczowy dzien sezonu
4 stycznia 2016r: Real zwalnia Beniteza i na jego miejsce sprowadza Zindane`a jak sie okazuje...

no własnie czy cos moze sie zdarzyć dwa razy zobaczymy ja podchodze z pokora do sezonu bo ta druga czesc jego bedzie najtrudniejsza ale damy rade VeB! licze ze 28 maja podniesiemy wyamrzone trofeum :P

0

dzieki wielkie :P

0

mógłby ktoś dać linka jesli takowy jest do skrótu finału LM z Juve z polskim komentarzem z nc+

0

wole 2 bramki w 2 meczach i inkasować 6pkt niz 10 i mieć 3pkt xDD

0

Chelsea 2012 ;)

0

nie ma Neymara nie ma gry proste

0

tak sobie mysle że bracia Klitschko nie mieli by szans z takimi pięściarzami gdyby obaj trafili na siebie w tych samych czasach , choc ostatnio juz nawet Tyson Fury pokonał Vladimira ale mysle że rewanż wygra Ukrainiec

1

pytanie z innej beczki jaki według was jest najlepszy pięściarz wszechczasów ? ;)

1

własnie wiem licze że jak LM wejdzie w decydującą faze bedzie komentował nasze mecze duet Wolski-Orłowski :) Pełka-Mielcarski też dobrze tak jak w meczu z
Bayernem

0

wie już ktoś kto skomentuje jutro mecz Barcelona-Roma mam nadzieje że Wolski dawno nie słyszałem jego komentarzu w meczu z Barca , ostatnio w LM ciągle Laboga ;/

5

tak naprawde to mamy 7pkt przewagi nad Realem bo nawet jesli na koniec la ligi zrónwmy sie punktami to i tak raczej my bedziemy mieli lepszy bilans bezposrednich spotkan :D

0

no tak tyle że to były pierwsze mecze Suareza i ogólnie tego tridente w Barcelonie chlopaki musili się zgrac a pozatym Suarez doszedł w złym momencie odziwo znowu GD jak wraca Messi i moze przy ewentualnej porazce sie skaszanic ale teraz wraca własnie MESSI mysle że odpala jeszcze bardziej z forma ;)

0

widze ze wszyscy boją sie o to bardziej niż sam Neymar myśle że to wcale nie pokrzyżuje niczego wrecz przeciwnie Neymar jeszcze bardziej rozwinie swoją formą przy Messim i całe nasze Trio bedzie sie cieszyć grą ;) !

0

dfdfsdsadsadsadsadasdad

0

jak mnie wkurwia to holowanie piłki

1

Kto dzisiaj skomentuje mecz ?

2

w lidze , bo z Roma strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?