0

Napisał z Madrytem więc równie dobrze może to być atleti i real

0

kogo obchodzi jakis CdR

2

na nas w styczniu czeka Anoeta i pojedynek z Atletico , myśle że też stracimy punkty

0

brak neymara odbija sie na gre messiego gra messiego odbija sie na Barcelone , proste

0

0

mam nadziejęże szybko strzelimy gola w lidze w końcu bo w tym sezonie w tym aspekcie wyglada to tragicznie i co mecz do 60 minuty sie męczymy

0

uznam to za prowokacje

0

boże od el clasico jest gorzej bo to przez Suareza oczywiscie dlatego ze mamy "9" po prawie 5 latach zaburzyl po prostu prace ale to sie ogarnie spokojnie

1

niech rotuje ludzie to chyba dobrze ze szuka rozwiazan teraz gdy przyszedł Suarez na nowo musi układać zespół wiadomo na początku jest kicha ale wkoncu trafi i drużyna odpali :P

0

niech rotuje ludzie to chyba dobrze ze szuka rozwiazan teraz gdy przyszedł Suarez na nowo musi układać zespół wiadomo na początku jest kicha ale wkoncu trafi i drużyna odpali

2

i w tych 4 meczach strzelilismy 5 bramek

1

- Enrique odniesie sukces. Wszystko w życiu wymaga czasu. Futbol to pewien proces. Nie da się przed końcem listopada zostać mistrzem we wszystkich rozgrywkach - powiedział Guardiola na łamach dziennika "AS".

- Mam tylko nadzieję, że nie trafię na Barcelonę w Lidze Mistrzów - dodał obecny trener Bayernu Monachium

słowa Guardioli co wy na to ?

0

naprawde trzeba miec talent żeby mieć taki skład a taką gre prezentowac to Smuda wiecej wyciska z Wisły ;/

1

bedzie 5 porazek z rzedu

1

mecz nie jest bardzo wazny mozemy przeceiz wystawic rezerwe

1

remis biore w ciemno

0

"mecz nie jest bardzo ważny" no widac

0

0

lekcewazy rywala po raz kolejny niech przegraja

0

suarez i neymar na ławce nie wierze

0

Real,Bayern,Chelsea ale to na dzis mam nadzieje ze na wiosne dołoże Barce

0

jakie stroje dzisiaj ? te z kołnierzykami ?

0

Mam takie pytanie , gramy jutro w tych żółto-zielonkawych strojach z kolnierzykami ?

0

możę dlatego ze u nas środkowy napastnik gra na skrzydle , defensywny pomocnik na obronie i reszta kompletnie bez formy graczy tu juz nawet ciezko nad tym dewagować to jest dno piłkarze sa zmecznie tą grą już najsłabszymi ogniwami są hiszpanie i od nich powinnismy zaczac

0

liczę na dobry występ Rafinhi i Suareza

0

pomoc wyglada makabrycznie wiec trzeba cofnąć messiego do pomocy wtedy bedzie czesciej przy piłce a mu to dobrze robi z przodu suarez i neymar a za messim masche i rakitic i iniesta(xavi)

0

wszyscy obarczają winą Luisa Enrique tak samo jak miało to miejsce rok temu jak wszyscy kibice Realu oskarżali Carlo że przedobrzył dobrze pamiętam jak Real nie istniał na Camp Nou dokładnie tak jak my na Bernabeu nie licząc 20 minut , widać ze nadal nasz trener szuka rozwiązań zobaczył ze to jest złe i na pewno nie zobaczymy już tych piłkarzy przy takiej formie teraz znowu musi na nowo wszystko budowa pod Suareza wiec potrzeba trochę czasu myślę że Barcelona odpali tak jak rok temu Real na wiosnę i zamknie usta krytykom . Troche cierpliwosci nasza drużyna ma wygrywac mecze z wielkimi na wiosne a te mecze bardziej byly nauczka dla trenera i dobrze ze teraz bo moze byc tylko lepiej .

0

skąd masz taką informacje ?

4

marzy mi sie Mathieu i Bartra w środku i masche na DM

1

to takie pytanie wolisz 3 pkt z ajaksem czy z realem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?