1

ma ktoś link do komentarza nc+ z finału ligi Mistrzów ?

1

rok temu Messi również nie trafił pierwszego karnego w lidze :) ... if you what a mean

0

chodzi o sześć trofeów w sezonie

4

"Rozpocznijmy tę drogę która prowadzi przez męczarnie, zacznijmy dzisiaj przebrnijmy przez te 12 bitw by w tej 13 stanąc w Berlinie z podniesionymi głowami a po koncowym gwizdku podniesc wymarzony tytuł . EVERYTHING STARTS AGAIN Panowie zaczynamy VeB

ten film oddaje bardzo dobrze jakie emocje nas czekaja" przegląałem moje komentarze i natknąłem sie na to komentarz napisany w dniu 17.09.14 było to dzien pierwszego meczu Barcy w LM ehh jak to czytam to nie wierze ze to naprawde dokonaliśmy gdzie na poczatku wydawało sie to cholernie trudne ale powróciiśmy na szczyt i to z Trypletem ;)

0

Gotze ? naprawde ? to już wole Mathieu w pomocy

0

ja tez z DDZ :)

0

no własnie dlatego

3

Komentarz usunięty

6

Messi przez cały turniej wygląda na poirytowanego , nie dziwie mu się on jest za dobry by grac nawet w tej Argentynie

0

w tej Argenytnie kazdy chce być Messim troche to irytuje ;/

0

mecz leci tez na tvp 1 :)

1

otóż to !!

0

o co wam chodzi z tą ceną? skoro jest wysoka z niczego się to nie bierze nie kazdy jest wart 80 milionów to nie są nasze pieniądze więc ja bardzo chce transferu Pogby i bede dumny z tego że kolejny wielki piłkarz chce grać dla nas.

2

widze w Brazyli Fred vol. 2 tym razem czarnoskóry

2

bukmacherzy bankrutują w ten weekend xd

4

troche zawodze sie na tym turnieju jakoś brakuje tego klimatu , troche odczucia jakby to mecz towarzywski był no ale moze od fazy pucharowej się to zmieni

0

MESSI !!!!!!!!!

0

raz

3

myśle że gdyby Messi wygrał mundial dzisiaj nie cieszylibyśmy sie z trypletu , nie miał by tego głodu :)

0

może jak widział cieszących się z pucharu zawodników Barcy zazdrośćił tego bo sam był bardzo blisko :)

2

Co się stało że Suarez zszedł z boiska podczas treningu ?
oby to nic powaznego

2

Komentarz usunięty

13





Tymczasem Messi 0:09

0

koszulki bryzdkie ok ale nie rozumiem owszem jest to zerwanie z tradycja ale to nie jest jakies nie do wybaczenia o wiele gorsze są afery wokół barcy które bardziej wpływja na wizerunek klubu a faktem który tak naprawde nas poniża i rujnuje to jest zakaz transferowy tego nie dostaje sie za byle co

0

jezu co wy sie tak tym spinacie koszulki nie grają a tradycje można inaczej obchodzić jak koszulkami ważne żeby dawali z siebie 100% serca za ten klub pewnie piłkarze mają to w dupie a wy sie spinacie co nie zmienia faktu że koszulki są brzydkie ale każda koszulka bedzie wyglądać dobrze na miejmy nadzieje obrońcy Ligi Mistrzów :)

0

i w pewnym sensie jest nim Vermaelen bo to on jest pechowcem tego sezonu

1

będzie miał okazje zagrać w finale PK który rozgrywany jest na CN :)

0

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSST nareszczie 1/3 :D lecimy dalej

6

nie rozumiem dlaczego większość tutaj cieszy się bardziej z tego że Real nei awansował niż wczoraj z tego że to nasza druz yna zakwalifikowała sie po 4 latach do finału dziwne

0

Atletico i Bilbao może nie ... ale strajk tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?