kkamill1996
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ma ktoś link do komentarza nc+ z finału ligi Mistrzów ?
1
rok temu Messi również nie trafił pierwszego karnego w lidze :) ... if you what a mean
0
chodzi o sześć trofeów w sezonie
4
"Rozpocznijmy tę drogę która prowadzi przez męczarnie, zacznijmy dzisiaj przebrnijmy przez te 12 bitw by w tej 13 stanąc w Berlinie z podniesionymi głowami a po koncowym gwizdku podniesc wymarzony tytuł . EVERYTHING STARTS AGAIN Panowie zaczynamy VeB
0
Gotze ? naprawde ? to już wole Mathieu w pomocy
0
ja tez z DDZ :)
0
no własnie dlatego
3
Komentarz usunięty
6
Messi przez cały turniej wygląda na poirytowanego , nie dziwie mu się on jest za dobry by grac nawet w tej Argentynie
0
w tej Argenytnie kazdy chce być Messim troche to irytuje ;/
0
mecz leci tez na tvp 1 :)
1
otóż to !!
0
o co wam chodzi z tą ceną? skoro jest wysoka z niczego się to nie bierze nie kazdy jest wart 80 milionów to nie są nasze pieniądze więc ja bardzo chce transferu Pogby i bede dumny z tego że kolejny wielki piłkarz chce grać dla nas.
2
widze w Brazyli Fred vol. 2 tym razem czarnoskóry
2
bukmacherzy bankrutują w ten weekend xd
4
troche zawodze sie na tym turnieju jakoś brakuje tego klimatu , troche odczucia jakby to mecz towarzywski był no ale moze od fazy pucharowej się to zmieni
0
MESSI !!!!!!!!!
0
raz
3
myśle że gdyby Messi wygrał mundial dzisiaj nie cieszylibyśmy sie z trypletu , nie miał by tego głodu :)
0
może jak widział cieszących się z pucharu zawodników Barcy zazdrośćił tego bo sam był bardzo blisko :)
2
Co się stało że Suarez zszedł z boiska podczas treningu ?
oby to nic powaznego
2
Komentarz usunięty
13
Tymczasem Messi 0:09
0
koszulki bryzdkie ok ale nie rozumiem owszem jest to zerwanie z tradycja ale to nie jest jakies nie do wybaczenia o wiele gorsze są afery wokół barcy które bardziej wpływja na wizerunek klubu a faktem który tak naprawde nas poniża i rujnuje to jest zakaz transferowy tego nie dostaje sie za byle co
0
jezu co wy sie tak tym spinacie koszulki nie grają a tradycje można inaczej obchodzić jak koszulkami ważne żeby dawali z siebie 100% serca za ten klub pewnie piłkarze mają to w dupie a wy sie spinacie co nie zmienia faktu że koszulki są brzydkie ale każda koszulka bedzie wyglądać dobrze na miejmy nadzieje obrońcy Ligi Mistrzów :)
0
i w pewnym sensie jest nim Vermaelen bo to on jest pechowcem tego sezonu
1
będzie miał okazje zagrać w finale PK który rozgrywany jest na CN :)
0
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSST nareszczie 1/3 :D lecimy dalej
6
nie rozumiem dlaczego większość tutaj cieszy się bardziej z tego że Real nei awansował niż wczoraj z tego że to nasza druz yna zakwalifikowała sie po 4 latach do finału dziwne
0
Atletico i Bilbao może nie ... ale strajk tak