1

wiadomo co z Suarezem ?

0

Messi i Neymar 90goli może jeszcze ten dublet poboije były rekor tria (100) :) najlepszy duet na śiwecie

0

Finał Tak :)

0

kto komentuje mecz ?

0

powiedz mi kiedy Barceolna ostatni raz straciła 5 goli w jednym meczu :)

1

JEST ZAJEBISCIE :)

1

Ronaldo to możesz porównywać do Suareza ale proszę Cię nie porównujmy kosmity do człowieka

17

Finał rozwalą razem :)

0

kto komentuje dzisiejsze spotkanie ? chodzi mi o nc oczywiscie

0

31 goli miał w samej lidze Angielskiej a w Hiszpanskiej aktualnie ma 16

2

Przy Guardioli ? Jestem pewny że Messi pokaze siebie jak jeszcze ani razu w tym sezonie bedzie chciał "rozkochać" Guardiole jeszcze raz w sobie chyba nie musze mowic jaki Messi zagrał mecz jak Guardiola był na trybucjach (MC)
do dopiero na ławce rywala

0

na tym polega kunszt trenerski te bramki w 90 minut nie biorą się z niczego nad motywacja pracuje trener i dzieki temu nasza druzyna w meczu z Chelsea zagrała do konca a błysk Messiego to też zasługa Guardioli bo pod jego skrzydłami tak sie rzowinął

1


scena 1:35 ten chłopak będzie chciał zrobić wszystko żeby jak najlepiej pokazać się przy swoim stwórcy zapowiada sie magiczny mecz , niech wygra lepszy :) ostatni mecz na CN w tym sezonie LM nasteone dwa mecze zagramy w Niemczech miejmy nadzieje zostały jeszcze 3 kroczki do tego upragnionego trofeum :D

1



powrócą stare dobre chwile Camp Nou , walka o finał LM i Guardiola, środowy wieczór zapowiada sie być meczem dekady tyle podtekstów że masakra :)

0

108 goli

0

105

0

chodzio mu o sezon 2011/2012 a nie ten 2010/2011 :)

0

Bayern zapewne wyjdzie takim składem:
Manu-Boateng,Benatia,Dante-Bernat,Basti,Lahm,Thiago-Muller,Goetze,Lewy
Barcelona zaś
MaTS-Alves-Pique-Masche-Alba-Busi-Iniesta-Rakieta-Messi-Neymar-Suarez
na papierze nasz zespół wygląda lepiej dokładając do tego naszą forme może byc bardzo dobrze , nasza drużyna jest bardzo pewna siebie natomiast Bayern stracil tą pewność po meczu z BVB a teraz mierzą sie z najtrudniejszym możliwym przeciwnikiem i to jeszcze na wyjeżdzie epicki mecz sie zapowiada :)

0

teraz już 21 :)

0

nono aż mnie Jasina obudził ... wiedz że coś się dzieję :)

12

Kanadyjka MNS
Messi 74
Neymar 38
Suarez 37

Razem 149 no nieźle :)

0

Według mnie dzisiaj za Pique powinien zagrac Bartra żeby nie ryzykowac zawieszenia a po drugie pamiętam jak świetnie zagrał Marca w meczu grupowym przeciwko PSG na Camp Nou

0

Ciekawe co by sie działo jakby dzisiaj Barcelona odpadła oczywiscie w to nie wierze ale to byłaby jedna z największych sensacji ostatnich lat

1

równie dobrze Iker nie miał pewnosci że Barcelona nie znajdzie sie w gronie faworytów a jednak pominął i myśle że zrobił to celowo okazujac bark szacunku ,nauczka i utarcie nosa to co innego niz brak szacunku piłka nożna to sport na boisku nie poza nim Iker według mnei wykonał pewną prowokacje a odpłacenie się za nią na boisku jest czymś normalnym , jak to powiedzał sam Suarez po tym jak został zbluzgany za ugryzienie "w piłce nożnej jest coś takiego jak rewanż i on nadejdzie"

7

nie po prostu od razu jak usłyszałem takie coś na początku sezonu uderzyło mnie to bo był to brak szacunku dla Barcy , a pisze to teraz ponieważ wiem że nasi piłkarze utrą nosa i nawet jesli nie zdoła zrobić to Atleti

39

Pamiętam słowa Casillasa który gdzieś na początku sezonu nie wymienił Barcelony do potencjalnych faworytów wygrania Ligi Mistrzów , ciekawe co teraz na to sam bramkarz Realu jeśli Atletico nie zdoła wyeliminować Królewskich to piłkarze Barcelony wyślą szybką wiadomość "idziemy po Ciebie Iker"

0

Kto będzie komentował jutrzejsze spotkanie ? :)

0

El Jarek twitter

7

Modric skrecone kolano ponoć 1,5 miesiąca out , pierwsze nie oficjalne info

0

największy kurs bo aż 30 mam w meczu Barcelony ale w Paryżu zawsze pada dużo bramek i sądze że Barca wygra jedną bramką i bedzie to 2:3 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?