kkamill1996
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wiadomo co z Suarezem ?
0
Messi i Neymar 90goli może jeszcze ten dublet poboije były rekor tria (100) :) najlepszy duet na śiwecie
0
Finał Tak :)
0
kto komentuje mecz ?
0
powiedz mi kiedy Barceolna ostatni raz straciła 5 goli w jednym meczu :)
1
JEST ZAJEBISCIE :)
1
Ronaldo to możesz porównywać do Suareza ale proszę Cię nie porównujmy kosmity do człowieka
17
Finał rozwalą razem :)
0
kto komentuje dzisiejsze spotkanie ? chodzi mi o nc oczywiscie
0
31 goli miał w samej lidze Angielskiej a w Hiszpanskiej aktualnie ma 16
2
Przy Guardioli ? Jestem pewny że Messi pokaze siebie jak jeszcze ani razu w tym sezonie bedzie chciał "rozkochać" Guardiole jeszcze raz w sobie chyba nie musze mowic jaki Messi zagrał mecz jak Guardiola był na trybucjach (MC)
do dopiero na ławce rywala
0
na tym polega kunszt trenerski te bramki w 90 minut nie biorą się z niczego nad motywacja pracuje trener i dzieki temu nasza druzyna w meczu z Chelsea zagrała do konca a błysk Messiego to też zasługa Guardioli bo pod jego skrzydłami tak sie rzowinął
1
scena 1:35 ten chłopak będzie chciał zrobić wszystko żeby jak najlepiej pokazać się przy swoim stwórcy zapowiada sie magiczny mecz , niech wygra lepszy :) ostatni mecz na CN w tym sezonie LM nasteone dwa mecze zagramy w Niemczech miejmy nadzieje zostały jeszcze 3 kroczki do tego upragnionego trofeum :D
1
powrócą stare dobre chwile Camp Nou , walka o finał LM i Guardiola, środowy wieczór zapowiada sie być meczem dekady tyle podtekstów że masakra :)
0
108 goli
0
105
0
chodzio mu o sezon 2011/2012 a nie ten 2010/2011 :)
0
Bayern zapewne wyjdzie takim składem:
Manu-Boateng,Benatia,Dante-Bernat,Basti,Lahm,Thiago-Muller,Goetze,Lewy
Barcelona zaś
MaTS-Alves-Pique-Masche-Alba-Busi-Iniesta-Rakieta-Messi-Neymar-Suarez
na papierze nasz zespół wygląda lepiej dokładając do tego naszą forme może byc bardzo dobrze , nasza drużyna jest bardzo pewna siebie natomiast Bayern stracil tą pewność po meczu z BVB a teraz mierzą sie z najtrudniejszym możliwym przeciwnikiem i to jeszcze na wyjeżdzie epicki mecz sie zapowiada :)
0
teraz już 21 :)
0
nono aż mnie Jasina obudził ... wiedz że coś się dzieję :)
12
Kanadyjka MNS
Messi 74
Neymar 38
Suarez 37
Razem 149 no nieźle :)
0
Według mnie dzisiaj za Pique powinien zagrac Bartra żeby nie ryzykowac zawieszenia a po drugie pamiętam jak świetnie zagrał Marca w meczu grupowym przeciwko PSG na Camp Nou
0
Ciekawe co by sie działo jakby dzisiaj Barcelona odpadła oczywiscie w to nie wierze ale to byłaby jedna z największych sensacji ostatnich lat
1
równie dobrze Iker nie miał pewnosci że Barcelona nie znajdzie sie w gronie faworytów a jednak pominął i myśle że zrobił to celowo okazujac bark szacunku ,nauczka i utarcie nosa to co innego niz brak szacunku piłka nożna to sport na boisku nie poza nim Iker według mnei wykonał pewną prowokacje a odpłacenie się za nią na boisku jest czymś normalnym , jak to powiedzał sam Suarez po tym jak został zbluzgany za ugryzienie "w piłce nożnej jest coś takiego jak rewanż i on nadejdzie"
7
nie po prostu od razu jak usłyszałem takie coś na początku sezonu uderzyło mnie to bo był to brak szacunku dla Barcy , a pisze to teraz ponieważ wiem że nasi piłkarze utrą nosa i nawet jesli nie zdoła zrobić to Atleti
39
Pamiętam słowa Casillasa który gdzieś na początku sezonu nie wymienił Barcelony do potencjalnych faworytów wygrania Ligi Mistrzów , ciekawe co teraz na to sam bramkarz Realu jeśli Atletico nie zdoła wyeliminować Królewskich to piłkarze Barcelony wyślą szybką wiadomość "idziemy po Ciebie Iker"
0
Kto będzie komentował jutrzejsze spotkanie ? :)
0
El Jarek twitter
7
Modric skrecone kolano ponoć 1,5 miesiąca out , pierwsze nie oficjalne info
0
największy kurs bo aż 30 mam w meczu Barcelony ale w Paryżu zawsze pada dużo bramek i sądze że Barca wygra jedną bramką i bedzie to 2:3 :)