kkamill1996
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to Ty mysl co piszesz sezon to 2015/2016 i np Neymar za koncowke 2015 czyli poczatek zeszsłego sezonu znalazł sie w top 3 a ZP za ta w styczniu jest za rok 2016 czyli za druga czesc sezonu puchary finaly oraz turnieje takie jakie maja miejsce teraz lub miały i poczatek nowego sezonu
1
nagroda dla najlepszego piłkarza jest za rok kalendarzowy w tym roku brany pod uwage jest 2016 czyli tez Euro i Olimpiada
9
nie rozumiem dlaczego "oby nie do nas" klasowy napastnik doświadczony w Europie i przedewszystim LM na Euro zresztą było widać ze piłka go fajnie szuka w polu karnym zawodnik uniwersalny typowy joker mogący odmienic mecz np w 1/4 badz finale z jakas klasową druzyną gdzie nie bedzie bał sie kontatku a wy wolicie jakies szroty z Brazyli gwiazdeczki co strzeli jednego gola przeciwko Las Palmas przyjdzie mecz z topowoa druzyna w LM i elo bedzie zagubiony nie mamy czasu w tym roku trzeba powstrzymać Real by tej Ligi nie obronili Mario Gomez z chęcią bym go witał u nas młodego perspektywicznego napastnika juz mamy Munir nie potrzeba wiecej tylko doswiadczenie na 9 i kropka
0
w normalnych zasad jakie sa teraz sa mecz tak 1vs2 3vs4 2vs1 4vs3 oraz finał 1/2sv3/4 przy nowej konfiguraci byloby tak 1vs2 1vs3 1vs4 2vs1 2vs3 2vs4 3vs1 3vs2 3vs4 4vs1 4vs2 4vs3 5 meczy a tutaj 12 co daje 7 meczy wiecej ale mi chodzio ogolnikowo cała LM a nie poszczeogolnie dla jednego zespołu wtedy zamiast 13 jest 16 meczy
2
czytam wiele komentarzy odnosnie SuperLigi pomysł nie do konca trafiony jesli chodzi o zmienianie całej Ligi Mistrzów ale np w momencie gdy zostaja 4 druzyny zamiast półfinałó rozegrac kazdy z kazdym mysle że gdyby zrobili to w tym roku kwestia Mistrzostwa rostrzygnela by sie miedzy Atleti i Bayernem , zwiększyłoby to jedynie całą Lige Mistrzów o 7 dodatkowych meczy można by było skrocic przerw lub rozegrac szybciej grupy i 1/8 jeszcze przed nowym rokiem :)
0
Neymar konczyyyyy jak rok temu w Berlinie :DD
65
jeśli jednak uda nam się zdobyć dublet to ten sezon można podsumować juz nawet pierwszym meczem z Sevilla 5-4 ,cały sezon by wyglądał jak ten mecz
1
złamane serce tak mogę opisać jak sie czułem bo wczorajszym meczu , mimo tego że nie radzili sobie we wczorajszym spotkaniu byli słabsi, to ja widzialem na nich nadal te usmiechniete twarze jak gromili rywali tych kolegów z boiska którzy pomagali sobie nawzajem aby wejść na sam szczyt, może i lekko z niego spadli ale oni jeszcze wrócą a wtedy wszyscy zrozumieją jak piekielnie mocni i najlepsi są piłkarze którzy wczoraj po prostu nie posłali piłki za jedną biała linie między dwoma słupkami ale wtedy bedzie juz za pozno aby przed tym sie uchronić
0
to była ironia :)
0
Pique idealnie ujął moje słowa "jeśli nie jesteś bohaterem na boisku nie bądz nim poza nim"
0
tak ale róznica jest taka ze Pique chociaż przyczynia sie do naszych tytułów i te słowa ktore mowi potem potwierdza zazwyczaj dobra formą co innego taki pachołek co szczeka z ławki a sam nic nie osiąga
63
e tam nie tak ciężko Wolfsburg nawet łatwo to zrobił :)
0
kryzys w takim momencie sezonu...
12
a może by tak zając sie tym że to najwazniejsze abysmy my strzelili pierwsi na Calderon a nie Wolfsburg ludzie i tak Real awansuje Uefa nie pozwoli na WOlfsburg w 1/2 skupcie sie na naszym meczu bo tam moze dojsc niestety do czegos bardzo złego
0
absencja jednego z nich nie jest tragedią ale jesli mialbym wybierac to Masche i za niego Bartra albo Verma gorzej jak Busi ale wtedy Masche DM i Bartra albo Verma obrona zobaczymy najperw trzeba pokonać to cholerne Atletico
0
oj ciezko bedzie wogole awansowac a nawet jesli to nie wiem jak Masche i Busi maja sie obejsc bez kartek w takim meczu ;/
0
to lipa mozemy grac w 1/2 jseli awansujemy bez nich jesli nawet jednego nie bedzie to juz tragedia , a zerujja sie w półfinale czyli jak dostana w 2 meczu cwiercfinalowym to beda pauzowac w pierwszym meczu no aale najpeiurw trzeba awansowac
2
mam pytanie wczoraj żółtko dostali Masche Busi i Suarez czy teraz bedą zagrożeni absencją w potencjalnym meczy 1/2 jeśli dostaną żółtko na Calderon ?
0
nie wiem czy to przyoadkiem 3 cia żółta kartka jest tą przez która sie pazuje wiec teraz pytanie czy to byly ich 1 czy 2
0
to troche przypomina sytuacje z kontuzja Messiego porazka z Sevilla ogolnie spadke formy no i przszyedł mecz z bayerem 0:1 do przerwy skonczyło sie 2:1 no i Suarez co dzialo sie potem chyba nie musze przypominac :)
0
mam pytanie dziisaj żółtko dostali Masche Busi i Suarez czy teraz bedą zagrożeni absencją w potencjalnym meczy 1/2 jeśli dostaną żółtko na Calderon ?
0
mam pytanie dziisaj żółtko dostali Masche Busi i Suarez czy teraz bedą zagrożeni absencją w potencjalnym meczy 1/2 jeśli dostaną żółtko na Calderon ?
0
super wiadomość dzięki oby mieli co sie wydzierać przy golach Barcy :)
0
mam takie pytanie to iż nasz mecz jest transmitowany na nsporcie nie wiem wogole jakim cudem wiec moje pytanie brzmi czy komentatorzu beda komentowac na zywo bo zawsze jezdza tylko na mecz głowny jak bedzie kometnarz ze studia to sie chyba zrzygam rewanż z Arsenalem to był mecz towarzyski . z góry dziekuje :)
0
dasz linka ? bo nie moge znalesc
0
o fajnei przedewsztystkim że na zywo z Barcelony jakim prawem Baryern Benfica to mecz głowny a my na nsport rewanz z Arsenalem komentowali ze studia i czulem sie jak na towrzyskim meczu zero emocji a skąd masz taką informacje ?
1
W sporcie jest jak w życiu aby coś osiągnąć trzeba cierpieć jeśli chcą zrobić coś czego nie zrobił nikt to jasne że i porażki przyjda bez nich nie byłoby to wyjątkowe miejmy na dzieje że podziała to jak impuls ale nasz team to banda przyjaciół pozbierają sie wspólnie , damy rade :) może i nie udało się zwycięstwo dla Cruyfa ale może on wie co robi i Barca wygra dla niego mecz z Realem jeszcze ten ważniejszy wiece chyba jaki mam na myśli bo jestem niemal pewny że tam skojarzy nas los
0
naprawde ? 39 meczów bez porażki rzeczywiście niech się ogarną i zejda na ziemie
1
a no fakt o tym zapomniałem xD
17
Marc Andre Ter Stegen jest obecnie jedynym piłkarzem na świecie grającym w najlepszej reprezentacji i klubie na świecie :) !