1

ja sądze nawet że Monaco wygra dwumecz ale jednak mysle że w Turynie wygra Juve :)

0

postawilem dzisiaj w Milenium taki kupon za 2 zł do wyjęcia 700 zł
Juve-Monaco 1
Atletico - Real 1
Porto - Bayern X
PSG - Barcelona 2:3 (dokładny wynik)

co myślicie ?

1

Real,Sevilla,Valencia,Rayo

1

czuje że Iniesta strzeli gola w finale LM

0

sytuacja bliźniaczo podobna jak ta z Realem i Dortmundem rok temu w 1/4 Real to wykorzystał i w pierwszym meczu wygrali 0:3

0

może mi ktoś napisać jak bedzie wyglądał skłąd PSG na mecz z nami bez Zlatana Veratiego Motty i Luzia bo nie za bardzo znam ich kadre a chciałbym widzieć jakby wyglądała ich najlepsza możliwa jedenastka na papierze

0

79.99 zł/miesięcznie

0

w tych koszulkach będą trenować obrońcy Ligi Mistrzów :)

7

myślę że kiedyś zdobedę tę nagrodę ... przestałem czytać

0

pewnie naoglądał się siatek Messiego dostał oczoplonsów i stracił pamięć xd

0

Prawica w TVP króluje widze jak już Lewego nie puszczają

0

to uczucie gdy chce się znaleść piłkarza Barcelony a po wpisaniu Douglas w Google wyskakuje perfumeria xD

3

Marzec jest jak dotąd jedynym miesiącem w tym sezonie w którym wygraliśmy wszystkie mecze , obecnie nasza passa zwycięstw to 7 meczy :) i to nie z byle kim (Real, 2xMC , wyjazd do Villareal)

60

Ciekawostką jest że w tych dwóch ważnych meczach (MC,Real) strzelcami okazały się być nasze letnie transfery Rakitic,Mathieu,Suarez :)

0

ja się ciesze że GD wypada w takim momencie Messi postraszył w środe cały piłkarski świat nie wierze że obrona Realu nie wyjdzie na jutrzejszy mecz zesrana :)

0

Taki Real , który od 2015 nic nie gra i który przeszedł Schalke 04 5:4 w dwumeczu i o mało nei odpadli

2

Mam pytanie , Kto jest zagorożony absencją w pierwszym meczu ćwierćfinałowym ( oczywiście przy awansie ) jeśli dzisiaj ujrzałby żółty kartonik ?

1

skąd informacja?

16

no jutro napewno nie awansujemy ale w środę bardzo prawdopodobnie

0

Ten tydzień jest nieziemski życzę wszystkim kibicom Barcelony awansu do ćwierćfinału szczęśliwego losowania no i na deser wygrania z Realem :) VeB !!!

0

Barcelona - City 3:1
Barcelona - Real 2:2

30

- 3pkt
- mały nakład sił
- Messi 32 bramki
- zero z tyłu
-brak kontuzji
-nikt nie jest zawieszony

:) Veb!!!

0

ponieważ zazwyczaj gramy w srodku tygodnia jakies mecze a z drugiej strony w weekend zbiera się wiecęj kibiców na stadionie a w taki poniedziałek frekwencja byłaby bardzo mała

0

Oby ten szum wokół Realu nie podziałał tak jak na nas po porażce z Sociedad ;x

2

pachniało Angielską trawą :)

0

6 (5LL,1LM)

0

w 2015 MNS strzeliło juz 40 goli i wszystko jasne :)

0

a jeśli Messi strzeli 4 bramki to bedziemy najlpesi w lidze we wszystkim najwiecej pkt, goli, najmniej straconych no i najlepszego strzelca i asystenta czyt. MESSI :)

0

dzieci bedą patrzeć to ich oszczedzą :)

1

Dobą nadzieją na wygranie Ligi jest to żę wygralismy 8 z rzedu meczy na wyjeżdzie , a wiemy że rok temu to kulało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?