kkamill1996
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja sądze nawet że Monaco wygra dwumecz ale jednak mysle że w Turynie wygra Juve :)
0
postawilem dzisiaj w Milenium taki kupon za 2 zł do wyjęcia 700 zł
Juve-Monaco 1
Atletico - Real 1
Porto - Bayern X
PSG - Barcelona 2:3 (dokładny wynik)
co myślicie ?
1
Real,Sevilla,Valencia,Rayo
1
czuje że Iniesta strzeli gola w finale LM
0
sytuacja bliźniaczo podobna jak ta z Realem i Dortmundem rok temu w 1/4 Real to wykorzystał i w pierwszym meczu wygrali 0:3
0
może mi ktoś napisać jak bedzie wyglądał skłąd PSG na mecz z nami bez Zlatana Veratiego Motty i Luzia bo nie za bardzo znam ich kadre a chciałbym widzieć jakby wyglądała ich najlepsza możliwa jedenastka na papierze
0
79.99 zł/miesięcznie
0
w tych koszulkach będą trenować obrońcy Ligi Mistrzów :)
7
myślę że kiedyś zdobedę tę nagrodę ... przestałem czytać
0
pewnie naoglądał się siatek Messiego dostał oczoplonsów i stracił pamięć xd
0
Prawica w TVP króluje widze jak już Lewego nie puszczają
0
to uczucie gdy chce się znaleść piłkarza Barcelony a po wpisaniu Douglas w Google wyskakuje perfumeria xD
3
Marzec jest jak dotąd jedynym miesiącem w tym sezonie w którym wygraliśmy wszystkie mecze , obecnie nasza passa zwycięstw to 7 meczy :) i to nie z byle kim (Real, 2xMC , wyjazd do Villareal)
60
Ciekawostką jest że w tych dwóch ważnych meczach (MC,Real) strzelcami okazały się być nasze letnie transfery Rakitic,Mathieu,Suarez :)
0
ja się ciesze że GD wypada w takim momencie Messi postraszył w środe cały piłkarski świat nie wierze że obrona Realu nie wyjdzie na jutrzejszy mecz zesrana :)
0
Taki Real , który od 2015 nic nie gra i który przeszedł Schalke 04 5:4 w dwumeczu i o mało nei odpadli
2
Mam pytanie , Kto jest zagorożony absencją w pierwszym meczu ćwierćfinałowym ( oczywiście przy awansie ) jeśli dzisiaj ujrzałby żółty kartonik ?
1
skąd informacja?
16
no jutro napewno nie awansujemy ale w środę bardzo prawdopodobnie
0
Ten tydzień jest nieziemski życzę wszystkim kibicom Barcelony awansu do ćwierćfinału szczęśliwego losowania no i na deser wygrania z Realem :) VeB !!!
0
Barcelona - City 3:1
Barcelona - Real 2:2
30
- 3pkt
- mały nakład sił
- Messi 32 bramki
- zero z tyłu
-brak kontuzji
-nikt nie jest zawieszony
:) Veb!!!
0
ponieważ zazwyczaj gramy w srodku tygodnia jakies mecze a z drugiej strony w weekend zbiera się wiecęj kibiców na stadionie a w taki poniedziałek frekwencja byłaby bardzo mała
0
Oby ten szum wokół Realu nie podziałał tak jak na nas po porażce z Sociedad ;x
2
pachniało Angielską trawą :)
0
6 (5LL,1LM)
0
w 2015 MNS strzeliło juz 40 goli i wszystko jasne :)
0
a jeśli Messi strzeli 4 bramki to bedziemy najlpesi w lidze we wszystkim najwiecej pkt, goli, najmniej straconych no i najlepszego strzelca i asystenta czyt. MESSI :)
0
dzieci bedą patrzeć to ich oszczedzą :)
1
Dobą nadzieją na wygranie Ligi jest to żę wygralismy 8 z rzedu meczy na wyjeżdzie , a wiemy że rok temu to kulało