kkamill1996
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ojoj jak na tak wczesną pore +18 xD gwałt może być straszny
1
no to nasi zawodnicy powinni dostać wiekszęgo kopa przed jutrzejszym meczem jak graja o lidera ciekway mecz bo Rayo zagra otwarty futbol szybka bramka ustawi mecz :)
0
Milczenie owiec , Skazani na Shawshank :)
0
Neymar w tym sezonie 26 goli w zeszłym 15 , zdumiewający jest progres Neymara możliwe że dobije nawet do 40 bramek w sezonie to ogromna liczba jak na tak młodego zawodnika :) bardzo cieszy że taki crack jest u nas wszyscy mówią że w tym roku naszym wzmocnieniem jest Suarez ale popatrzie na tamten rok i gre Messiego i Neymara oni wskoczyli na poziom dla siebie kosmiczny jesli chodzi o statystyki w 2015 w tym sezonie dostalismy 3 nowe armaty naprawde licze że w LM naprujemy sporo krwi :) VeB
0
Mała ciekawostka drużyna Luisa Enrique swój pierwszy finał gra przeciwko Athleticu Bilbao w Pucharze Króla dokładnie tak samo jak legendarna drużyna Pepa z sezonu gdzie zdobylismy 6 trofeów , sytuacje są bliźniaczo podobne oby z takim samym skutkiem :)
39
w 2015
Barca 50 goli (Messi Neymar Suarez) 15 12 8=35 MNS 35 goli 70%
Real 22 gole ( Cr7 Bale Benzema) 7 3 5= BBC 15 goli 68%
Barcelona 50 > Real 22 ogromna przewaga która cieszy :D
Suarez 8 > Benzema 5 :)
Neymar 12 > Bale 3 prawdziwy KO
Messi 15 > Ronaldo 7 :)
a wiec :
1. Messi 15
2. Neymar 12
3. Suarez 8
4.Ronaldo 7
5. Benzema 5
6. Bale 3
0
poprawione :)
9
w 2015
Barca 50 goli (Messi Neymar Suarez) 15 12 8=35 MNS 35 goli 70%
Real 22 gole ( Cr7 Bale Benzema) 7 3 5= BBC 15 goli 68%
Barcelona 50 > Real 22 ogromna przewaga która cieszy :D
Suarez 8 > Benzema 5 :)
Neymar 12 > Bale 3 prawdziwy KO
Messi 15 > Ronaldo 7 :)
a wiec :
1. Messi 15
2. Neymar 12
3. Suarez 8
4.Ronaldo 7
4. Benzema 5
5. Bale 3
garść ciekawych statystyk :) jak sie pomyliłem to poprawcie :)
1
niewiarygodne w roku 2015 MNS strzeliło 35 goli to jest nie pojęte
0
nie da sie tego ogladac
7
narzekali na transfery a dzisiaj Rakitic i Suarez pokazali klase :D
0
idiotów ? są to moje typy na dzisiejsze mecze wiec nie rozumiem o co ci chodzi
0
moje typy na dziś Juventus BVB 1:0 , City Barcelona 3:1 ... i nie gadajcie że nie jestem kibicem Barcy bardzo chce korzystnego wyniku ale watpie w niego dzisiaj takie moje typy
0
ja dokładnie tak samo ! ale wątpie ze bedzie tak łatwo jak w zeszłym roku
0
myśle że nas zespół ma głód chyba najwiekszy z tych TOP 4 no bo ostatnio mielismy lata kryzysu ale naprawde nie bycie faworytem w LM z takimi piłkarzami to wstyd nie wiem dlaczego mam wraznenie ze wygranie LM graniczy z cudem przeceiz mamy taki dobry zepsół aczkolwiek kazdy pojedynek z top 4 jest ciezky Bayern ( Guardiola no to wiadomo) CHelsea ( z nimi zawsze problem ) no i Real a jak wimey w GD nic nie wiadomo
3
La Liga ... La Ligą ale przyznajcie się czy niechcielibyscie aby nasz druzyna 6 czerwca staneła w Berlinie i na koncu podniosłą puchar :D
jutro juz 7 kroczek :D a zostało 6 do Berlina
0
pamiętam ten słupek przy stanie 1:0 dla nas dla Milanu boże gdyby to wpadło no ale jednak musiało być tak jak sie skonczyło
1
http://www.meczyki.pl/skroty/33953/manchester_city_fc_barcelona_02.html polecam obejrzec przed jutrzejszym meczem :D
0
tak naprawde od takich meczy zalezy jeden błąd LM dlatego jest tak elektryzująca rok temu wyjscie Messiego faul Demichelisa czerwo karny 0:1 i po dwumeczu zobacyzmy jaki w tym roku scenariusz bedziemy mieli :D
1
Szczerze ? taki wynik jest bardzo realny jak na boisku wystąpią MNS , Aguero , Dzeko , Silva :D
0
ale nie zdziwi mnie żaden wynik tak naprawde jutro moze zdarzyc sie wszystko , juz nie moge sie doczekac najchetniej juz bym sie położył spać zeby jutro sie obudzic
0
mam nadzieję ze ten mecz to bedzie moment zwrotny w tym sezonie dla niego ,z reszta Suarez nie został sprowadzony na Malage ale własnie na takie mecze on musi być kluczowy jutro
0
Najbardziej licze na Suareza , Messi będzie nabuzowany (przypominam powrót za Aguero rok temu) żeby utrzec nosa przyjacielowi , a Neymar niech pokaze swoje i może sie to udać najwaznijesze to żebysmy otworzyli wynik :P
0
owszem ale jesli City strzeli bramke szybko to mogą być problemy ;/
2
Największy problem z meczem z City ... trzeba czekac do jutra ... -,-
0
nie wiem czemu ale mam złe przeczucia przed jutrzejszym meczem , CIty musi wkoncu cos pokazac w Europie i to mnei martwi boje sie wyniku 2:0,3:0 a szkoda bo tak naprawde City w ostatnich 2 kolejkkach rzutem na tasme wygrywali jak i z Bayernem i z Roma i teraz gdyby nie to bysmy jechali do Rzymu
0
napisałem że sie poddaje ? jedynie mam nadzieje że piłkarze mają wiecej oleju w głowie i podchodza do tego meczu z pokorą bo taka strzelona bramka mogłą by dodac wiatru w żagle rok temu mielismy szczescie bo pierwsza bramka padła w drugim mecz cos koło 80min a mogło byc róznie jesli jutro City strzeli szybko bramke może być ogromny problem
0
ja obstawiam wygraną City u siebie i Barcy u siebie, dalej
bedzie ten kto wyżej wygra u siebie
albo bramki na wyjeżdzie dlatego tak ważne jest jutro strzelenie gola
0
3:1 może i owszem będzie ale prędzej na CN
0
ostudzam optymizm boisko zweryfikuje a mówienie że lajtowo ich pokonamy jest oznaka braku szacunku dla takiej potegi jak MC bedzie miało forme na Etihad to moze wszystkich rozniesc