2

ojoj jak na tak wczesną pore +18 xD gwałt może być straszny

1

no to nasi zawodnicy powinni dostać wiekszęgo kopa przed jutrzejszym meczem jak graja o lidera ciekway mecz bo Rayo zagra otwarty futbol szybka bramka ustawi mecz :)

0

Milczenie owiec , Skazani na Shawshank :)

0

Neymar w tym sezonie 26 goli w zeszłym 15 , zdumiewający jest progres Neymara możliwe że dobije nawet do 40 bramek w sezonie to ogromna liczba jak na tak młodego zawodnika :) bardzo cieszy że taki crack jest u nas wszyscy mówią że w tym roku naszym wzmocnieniem jest Suarez ale popatrzie na tamten rok i gre Messiego i Neymara oni wskoczyli na poziom dla siebie kosmiczny jesli chodzi o statystyki w 2015 w tym sezonie dostalismy 3 nowe armaty naprawde licze że w LM naprujemy sporo krwi :) VeB

0

Mała ciekawostka drużyna Luisa Enrique swój pierwszy finał gra przeciwko Athleticu Bilbao w Pucharze Króla dokładnie tak samo jak legendarna drużyna Pepa z sezonu gdzie zdobylismy 6 trofeów , sytuacje są bliźniaczo podobne oby z takim samym skutkiem :)

39

w 2015

Barca 50 goli (Messi Neymar Suarez) 15 12 8=35 MNS 35 goli 70%
Real 22 gole ( Cr7 Bale Benzema) 7 3 5= BBC 15 goli 68%

Barcelona 50 > Real 22 ogromna przewaga która cieszy :D

Suarez 8 > Benzema 5 :)

Neymar 12 > Bale 3 prawdziwy KO

Messi 15 > Ronaldo 7 :)

a wiec :

1. Messi 15

2. Neymar 12

3. Suarez 8

4.Ronaldo 7

5. Benzema 5

6. Bale 3

0

poprawione :)

9

w 2015

Barca 50 goli (Messi Neymar Suarez) 15 12 8=35 MNS 35 goli 70%

Real 22 gole ( Cr7 Bale Benzema) 7 3 5= BBC 15 goli 68%



Barcelona 50 > Real 22 ogromna przewaga która cieszy :D

Suarez 8 > Benzema 5 :)

Neymar 12 > Bale 3 prawdziwy KO

Messi 15 > Ronaldo 7 :)



a wiec :

1. Messi 15

2. Neymar 12

3. Suarez 8

4.Ronaldo 7

4. Benzema 5

5. Bale 3



garść ciekawych statystyk :) jak sie pomyliłem to poprawcie :)

1

niewiarygodne w roku 2015 MNS strzeliło 35 goli to jest nie pojęte

0

nie da sie tego ogladac

7

narzekali na transfery a dzisiaj Rakitic i Suarez pokazali klase :D

0

idiotów ? są to moje typy na dzisiejsze mecze wiec nie rozumiem o co ci chodzi

0

moje typy na dziś Juventus BVB 1:0 , City Barcelona 3:1 ... i nie gadajcie że nie jestem kibicem Barcy bardzo chce korzystnego wyniku ale watpie w niego dzisiaj takie moje typy

0

ja dokładnie tak samo ! ale wątpie ze bedzie tak łatwo jak w zeszłym roku

0

myśle że nas zespół ma głód chyba najwiekszy z tych TOP 4 no bo ostatnio mielismy lata kryzysu ale naprawde nie bycie faworytem w LM z takimi piłkarzami to wstyd nie wiem dlaczego mam wraznenie ze wygranie LM graniczy z cudem przeceiz mamy taki dobry zepsół aczkolwiek kazdy pojedynek z top 4 jest ciezky Bayern ( Guardiola no to wiadomo) CHelsea ( z nimi zawsze problem ) no i Real a jak wimey w GD nic nie wiadomo

3

La Liga ... La Ligą ale przyznajcie się czy niechcielibyscie aby nasz druzyna 6 czerwca staneła w Berlinie i na koncu podniosłą puchar :D


jutro juz 7 kroczek :D a zostało 6 do Berlina

0

pamiętam ten słupek przy stanie 1:0 dla nas dla Milanu boże gdyby to wpadło no ale jednak musiało być tak jak sie skonczyło

1

0

tak naprawde od takich meczy zalezy jeden błąd LM dlatego jest tak elektryzująca rok temu wyjscie Messiego faul Demichelisa czerwo karny 0:1 i po dwumeczu zobacyzmy jaki w tym roku scenariusz bedziemy mieli :D

1

Szczerze ? taki wynik jest bardzo realny jak na boisku wystąpią MNS , Aguero , Dzeko , Silva :D

0

ale nie zdziwi mnie żaden wynik tak naprawde jutro moze zdarzyc sie wszystko , juz nie moge sie doczekac najchetniej juz bym sie położył spać zeby jutro sie obudzic

0

mam nadzieję ze ten mecz to bedzie moment zwrotny w tym sezonie dla niego ,z reszta Suarez nie został sprowadzony na Malage ale własnie na takie mecze on musi być kluczowy jutro

0

Najbardziej licze na Suareza , Messi będzie nabuzowany (przypominam powrót za Aguero rok temu) żeby utrzec nosa przyjacielowi , a Neymar niech pokaze swoje i może sie to udać najwaznijesze to żebysmy otworzyli wynik :P

0

owszem ale jesli City strzeli bramke szybko to mogą być problemy ;/

2

Największy problem z meczem z City ... trzeba czekac do jutra ... -,-

0

nie wiem czemu ale mam złe przeczucia przed jutrzejszym meczem , CIty musi wkoncu cos pokazac w Europie i to mnei martwi boje sie wyniku 2:0,3:0 a szkoda bo tak naprawde City w ostatnich 2 kolejkkach rzutem na tasme wygrywali jak i z Bayernem i z Roma i teraz gdyby nie to bysmy jechali do Rzymu

0

napisałem że sie poddaje ? jedynie mam nadzieje że piłkarze mają wiecej oleju w głowie i podchodza do tego meczu z pokorą bo taka strzelona bramka mogłą by dodac wiatru w żagle rok temu mielismy szczescie bo pierwsza bramka padła w drugim mecz cos koło 80min a mogło byc róznie jesli jutro City strzeli szybko bramke może być ogromny problem

0

ja obstawiam wygraną City u siebie i Barcy u siebie, dalej
bedzie ten kto wyżej wygra u siebie
albo bramki na wyjeżdzie dlatego tak ważne jest jutro strzelenie gola

0

3:1 może i owszem będzie ale prędzej na CN

0

ostudzam optymizm boisko zweryfikuje a mówienie że lajtowo ich pokonamy jest oznaka braku szacunku dla takiej potegi jak MC bedzie miało forme na Etihad to moze wszystkich rozniesc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?