0

Kontuzjowany. Bylo pisane o tym juz 1092147912412 razy

0

Barca nie zagrala lepiej

10

Super pilkarz,ale popelbnilby blad przechodzac do nas. Powinien sie rozwijac i ogrywac,a w barcy siedzialby na lawce.

0

Wszyscy mistrzowie swiataa z mundialu dostali ta nagrode

0

Szkoda by bylo,bo rudy wcale nie jest taki zly. Nawet go troche polubilem.

0

W Londynie 2:0,a w Barcelonie miejmy nadzieje zobaczymy jakas manite.

0

Gol co niecale 60 minut :D

0

Tytul "Jak Lord Bendtner odmenil moje zycia" padam :D

10

-Bramkarz:O nie to znowu on...

3

Statystyki La Liga"
-BBC: 53 goli 18 asyst
-MSN:56 goli 26 asyst

No i pieknie, teraz nawet i statystyki mowia ktore trio jest lepsze.

0

Bale i Benzema tez nie grali duzo meczow.Ogolnie jezeli chodzi o liczbe goli na mecz to pewnie bedzie bardzo bliska siebie

0

Messi zagral 6 meczow mniej od Suareza(Suarez tez czasami odpoczywal) i strzelil 14 goli wiecej od Leosia. Statystyki mowia same za siebie :)

2

To bedzie chyba pierwszy sezon od dobrych paru latu kiedy Messi nie bedzie mial najwiecej goli w druzynie. Cos jak Messidepencia juz nie istnieje, teraz mamy druzyne kompletna, gdzie gra nie zalezy tylko od jedenego grajka.

0

Do rekordu Messiego nikt sie jeszcze przez dlugo nie zblizy,ale znajac Suareza moze dociagnac nawet do 60 goli w tym sezonie.

1

Suarez 3 gole i 2 asysty dzisiaj :D Koles jest w zyciowej formie i nikt nie moze go zatrzymac. W ostatnich 5 meczach 10 bramek. Nie wiem ile asyst,ale napewno ponad 5.

0

Fajnie sie ogrywa w sportingu. Calkiem niezle statystyki jak na pierwszy sezon. Damy mu jeszcze z rok, moze dwa i powininen byc naprawde duzym wzmocnieniem dla nas. Bardzo przypomina mlodego Messiego

2

Wybierajac pomiedzy nim a Pogba to wybiera Ozila. Gracz ograny i w formie, napewno duzo tanszy od Francuza i mysle,ze wpasowalby sie w nasz styl. Fajnie byloby go widziec w naszych szeregach.

3

Z calym szacunkiem do Messiego,ale koles leci na kase za bardzo. 35 mln za sezon to jest o wiele za duzo. Wiem,ze to najlepszy pilkarz etc,ale klub dal mu kase na leczenie,wychowal,a teraz on ten klub 'okrada', bo inaczej tego nie da sie nazwac. Neymar widze tez nie jest aniolkiem,ktory gra tylko dla pasji i juz bedzie inkasowal 20+ mln za sezon.

2

Mecz na 20%,ale wazne 3 pkt,co bylo glownym celem. Mecze co trzy dni sie skoncza to i barca zacznie grac bardzieje efektownie,ale teraz najwazniejsze sa pkt,a nie styl gry.

1

Mial 27 przechwytow. Lewe statystyki

3

Zawodnik meczu:Busquets. Przejal dzisiaj z 30 pilek od rywala+te jego fenomenalne zagran w czas. Perefekcyjny wystep. Szkoda,ze nie udalo mu sie strzelic tego gola w drugiej polowie,no ale trudno.

0

Sklad: Ter Stegen-Adriano, Pique, Verma, Dani Alves- Inesta, Busquets, Turan-Neymar, Sandro, Vidal

3

Brawo, swietny mecz i swietna gra. Mimo to razila dzisiaj gra naszej defensywy. Niby czyste konto,ale strasznie latwo dopuszczalismy sie groznych sytuacji rywala.

1

Szkoda Aitora. Bardzo fajnie sie zaprezentowal w debucie w pierwszej druzynie.

8

5 pudlo na pusta bramke Suareza w ostanich 6-8 meczach :D Trafia w niemozliwych sytuacjach,a na pusta nie umie trafic, ale to jest caly Suarez.

0

Suarez musi sie wkoncu nauczyc strzelac do pustej bramki. W ostatnich meczach juz chyba 3 razy nie strzelil na pusta.

2

Mam nadzieje,ze Turan pokaze dzisiaj pazury i swietnie zadebiutuje w pierwszej druzynie.

0

wczoraj zaczal treningi z pierwsza druzyna dopiero, wiec nawet jak przegraja nie mozna go jeszcze wgl ocenic.

11

Moim zdaniem nasza 11 powinna wygladac tak:
Ter Stegen- Vidal, Bartra, Vermalen, Jordi Alba/Mathieu-Arda.Rakitic, Inesta-MSN

0

To sa tylko plotki. Manchester United maja przeciez Depaya i Martiala na lewej stronie,wiec po co mieliby kupywac juz teraz trzeciego lewoskrzydlowego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?