0

"nie możemy uzależniać majątku klubu od jednego pracownika"
No tak,bo przecież trener drużyny to zwykły pionek,który ma najmniej informacji czego drużynie potrzeba. Benedito się zbłaźnił i teraz już napewno nie zostanie prezydentem.

0

Tyle,że Gerson ma 18 lat,a Douglas 24

2

Co jak co,ale w końcówce sezonu Dani Alves pokazał na co go stać i widać,że jest potrzebny drużynie.Jego współpraca z Messim jest na bardzo wysokim poziomie.

0

Jak cała trójka utrzyma taki poziom możemy się spodziewać jeszcze większego rekordu.Pamiętajcie,że na początku sezonu Suarez nie grał,a Messi też nie strzelał tyle ile teraz. Zapowiada się ciekawey sezon przed nami. VEB!!!

0

Gdyby chciał to mógłby kupic Barce i Real Madryt,więc nie gadajcie,że może tylko pomarzyć o dwóch Ronaldo i Messim,bo co jak co,ale kasy mu nie brakuje

2

+MSN w ataku+Sergio Samper na DP i naprawde ładnie by to wyglądało.

2

Chyba najładniejsza koszulka z trzech kompletów.

4

Koszulka domowa wygląda jak jakaś podróba nike z bazaru

5

3 finaly i 3 potrzebne zwyciestwa. Osobiscie bylem przeciw Lusiowi Enrique patrzac jaki brak jakosci barca prezentuje przez pierwsza czesc sezonu,jednak to co pokazal nam on jak i pilkarze barcy zamknelo mi buzie i teraz tylko patrze jak nasza Barca wraca do formy jaka mieli za czasow Pepa. Mysle,ze mozemy sie spodziewac nawet 6 pucharow w sezonie drugi raz. Napewno bylaby to bardzo mila niespodzianka dla wszytkich kibicow barcy.

19

Sklad Brazyli na te mistrzostwa: Obrona+Neymar. Brawo Dunga

0

Super sklad,ale Neymar musi sie wkoncu obudzic,bo ostatnio jego gra nie zachwyca :/

0

Powiedz mi,ze Neymar to nie byl strzal w 10 ;)

0

Jak Bravo bedzie rezerwowym to Ter Stegen bedzie pierwszym bramkarzem,wiec VV nie ma do czego wracac

0

4 bramki na mecz i pobijemy ten rekord,ale napewno bedzie ciezko, chociaz mamy przed soba np Espanyol, Celte i wiele innych druzyn, z ktorymi mozna sie przygotowac na goleade.

0

Pierwsza polowa niezla,ale w drugiej juz kompletne dno zagrala barca. Po zejsciu Rakiticia widac bylo,ze czegos brakuje w pomocy.

0

Bo to legenda Barcy i nadal gra przyzwoicie,chociaż do dawnego Inesty nie można go porównywaćnawet.

0

Sezon się jeszcze nie skończyło mistrzu...

4

Dokładnie,gdyby nie karne to w tym roku miałby 20 bramek w lidze,a Messi ma bez 23 :P

0

Ale po co ta klauzula tak wysoko? 150 mln za defensywnego pomocnika i tak nikt nie zapłaci. Ba nawet 80mln to byłaby głupota.

1

No dobrze,ale Neymar w tym meczu nie gral,wiec niech Juanfran zamknie buzke. Neymar powinien mu pokazac 5-0 tak jak Hiszpania przegrala w grupie z Holandia.

0

Gole zdobyte do straconych przez barce w styczniu 23:2 + mamy jeszcze jeden mecz z atletico. Niby Nie graliśmy z najlepszymi(oprócz atletico),ale i tak ten wynik cieszy.Visca el barca!!!

0

Bo może pojedyncze umiejętności też są ważne w sporcie drużynowym. Barca bez Messiego straciła by wiele lub Arsenal bez Sancheza.

0

Czyli około 170 goli na sezon w te 33 lata strzelała barca. Messi w 2012 walnął 91 goli. No nieźle :D

0

Spokojnie ;) Mamy świetnych graczy na jeszcze długie lata.
Neymar-23
Suarez, Messi,Pique,Pedro-27
Jordi Alba-25
Rakitic,Busquets-26
Rafinha-22
Bartra-24
Mamy piłkarzy światowego rozmiaru na przynjamniej pare lat. Nie zapominajmy,że mamy też wiele talentów w szkólce lub na wypożyczeniu(Delofeu,Tello, Daniel Suarez)+klub nadal będzie ściągał nowych graczy.

0

A Mignolet się nie sprawdza :D? Ci co oglądają Premier League wiedzą o co chodzi

0

Dales mi jeden przyklad,w dodatku bocznego obronce,gdzie real,az tak na to nacisku nie kladzie,ale popatrz na skrzydla lub srodek pola. Co roku przychodza wielkie nazwiska i szansa,ze ten mlody gracz dostanie szansa na regularna gre jest mierna.

0

Oni maja najwiecej wychowankow w ligach :D? http://www.fcbarca.com/59488-wychowankowie-barcy-najliczniejsza-grupa-pilkarzy-wsrod-pieciu-najsilniejszych-lig-europejskich.html dobre masz zrodla w takim razie. Prawda jest taka,ze Barca wychowuje gwiazdy,a Real je kupuje. Porwonaj sobie wychowankow Barcelona( Messi,Inesta,Xavi,Puyoul,Pique,Busquets, Cesc.....) do Realu,ktorzy paru zawodnikow swiatowej klasy tylko wychoowali.. Biedny fan realu chcial zablysnac,ale mu sie nie udalo :/

5

Odegard przechodzac do Realu popelnil najgorsza rzecz jaka mogl zrobic. Zrobi sie o nim glosno i potem go zepsuja. Mogl do Ajaxu isc lub Barcy,bo maja najlepsze szkolko,ale kasa mu chyba odbila do glowy i dlatego wybral real.

0

Nie,tylko Godin

0

A niby za co maja go hejtowac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?