konrad_1098
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Masip nie jest wcale taki zly
3
Szkoda mi troche Messiego. Po kontuzji to juz nie ten sam pilkarz co wczesniej. Jeszcze nie doszedl do swojej optymalnej formy. Duzo strat, niedokladnych podan i malo zrywow do ktorych nas przywyczail. MIejmy nadzieje,ze z czasem tak jak rok temu i forma mu wzrosnie i znow bedziemy mogli sie cieczyc jego gra jak to robilismy przez poprzednie lata.
2
No i? W Barcelonie nie odczujemy straty Masche,ale jakby Busquets odszedl mielibysmy niezla dziure w pomocy
2
Wedlug tegorankingu Mascherano>Busquets :D Pozostawiam to bez komentarza xD
0
Masz racje,ale ocena jest za caly rok 2015. Niestety nasza obrona nie popisuje sie w tym sezonie,wiec ocena celaujaca moglaby byc kwestionowana,dlatego jak najbardziej bdb+ byloby sprawiedliwa ocena.
1
Swietny rok dla barcy,ale niestety nie mozna dac oceny celujacy. W tym sezonie problemy z obrona sa zbyt duze
0
I twierdzisz,ze on bedzie gral? Jezeli Messi nie dozna kontuzji to Halilovic zagralby wielkie 0 minut
7
Damy rade. MSN po hattricku kazdy strzeli i bedzie po rekordzie realu.
0
Nawet Madryckie gazety zaczynaja stawac przeciwko realowi :D
32
"a jeśli Real wygra na Camp Nou, to będzie musiał odrobić jeszcze cztery punkty" Tebas to jedna madry ziomek :D 5-3=4 xD
0
Macherano kolejny raz udowodnil,ze nie powinien grac na srodku obrony. Tragedia.
0
Polecam ogladac mecze mistrzu.
0
Aleix Vidal jest nominalnym skrzydlowym
0
James, Modric, Ozil na dzis
0
Wow, Mascherano mial kiedys wlosy :D
0
Jest wielu swietnych pomocnikow takich jak: James Rodriguez, Modric, Ozil, Silva, Toure czy nawet Inesta+paru innych. Busqets jestw czolowce,ale jako najlepszym pomocnikiem nie jest.
4
Defensywny napewno. Jezeli chodzi o cala formacje to nie bylbym tego taki pewny.
0
Jak nikomu innym mu sie ta nagroda nalezala. Zastapil Messiego swietnie i nadal utrzymuje bardzo wysoki poziom. Na dzien dzisiejszy najlepszy pilkarz na swiecie w tym sezonie.
0
Jak Messi zagra od poczatku to juz do konca. Ktos taki jak Messi nie schodzi z boiska.
0
I jeden problem z glowy. Wkoncu :D
0
Gdyby ktos chcial nasze tridente kupic to ladna sumke musialby wydac.
0
Samper wszedl i czuc bylo od niego pewnosc siebie. Pokazal sie z o wiele lepszej strony niz Gumbau, ktory wlasnie tej pewnosci chyba nie ma lub poprostu nie umie grac lepiej.
0
Szkoda mi troche Jamesa, bo to Realu teraz jeden z lepszych grajkow,a nie ma pewnego miejsca w pierwszym skladzie nawet.
0
G*wno chyba ty wiesz jezeli myslisz,ze Bale pokazal cos na filimiakch ktore dodales. Grajek technicznie odstaje bardzo od Neymara i zawsze bedzie.
0
Komentarz usunięty
0
Co zakrecil Neymar. Ronaldinho by sie nie powstydzil takiego gola
0
Martial, Coman albo Luke Shaw.Oni maja najwieksze sznase
0
Swietny zawodnik,ktory dal bardzo duzo bardzo. Ilosc asyst i te klepki z Messim to jest arcydzielo. Jak odejdzie to bedzie jednym z tych za ktorym Barcelona bedzie tesknic napewno
0
W futbol nie gra sie tylko dla pieniedzy.
0
ze z trzecioligowcem sie wykazal mowisz?