3

Masip nie jest wcale taki zly

3

Szkoda mi troche Messiego. Po kontuzji to juz nie ten sam pilkarz co wczesniej. Jeszcze nie doszedl do swojej optymalnej formy. Duzo strat, niedokladnych podan i malo zrywow do ktorych nas przywyczail. MIejmy nadzieje,ze z czasem tak jak rok temu i forma mu wzrosnie i znow bedziemy mogli sie cieczyc jego gra jak to robilismy przez poprzednie lata.

2

No i? W Barcelonie nie odczujemy straty Masche,ale jakby Busquets odszedl mielibysmy niezla dziure w pomocy

2

Wedlug tegorankingu Mascherano>Busquets :D Pozostawiam to bez komentarza xD

0

Masz racje,ale ocena jest za caly rok 2015. Niestety nasza obrona nie popisuje sie w tym sezonie,wiec ocena celaujaca moglaby byc kwestionowana,dlatego jak najbardziej bdb+ byloby sprawiedliwa ocena.

1

Swietny rok dla barcy,ale niestety nie mozna dac oceny celujacy. W tym sezonie problemy z obrona sa zbyt duze

0

I twierdzisz,ze on bedzie gral? Jezeli Messi nie dozna kontuzji to Halilovic zagralby wielkie 0 minut

7

Damy rade. MSN po hattricku kazdy strzeli i bedzie po rekordzie realu.

0

Nawet Madryckie gazety zaczynaja stawac przeciwko realowi :D

32

"a jeśli Real wygra na Camp Nou, to będzie musiał odrobić jeszcze cztery punkty" Tebas to jedna madry ziomek :D 5-3=4 xD

0

Macherano kolejny raz udowodnil,ze nie powinien grac na srodku obrony. Tragedia.

0

Polecam ogladac mecze mistrzu.

0

Aleix Vidal jest nominalnym skrzydlowym

0

James, Modric, Ozil na dzis

0

Wow, Mascherano mial kiedys wlosy :D

0

Jest wielu swietnych pomocnikow takich jak: James Rodriguez, Modric, Ozil, Silva, Toure czy nawet Inesta+paru innych. Busqets jestw czolowce,ale jako najlepszym pomocnikiem nie jest.

4

Defensywny napewno. Jezeli chodzi o cala formacje to nie bylbym tego taki pewny.

0

Jak nikomu innym mu sie ta nagroda nalezala. Zastapil Messiego swietnie i nadal utrzymuje bardzo wysoki poziom. Na dzien dzisiejszy najlepszy pilkarz na swiecie w tym sezonie.

0

Jak Messi zagra od poczatku to juz do konca. Ktos taki jak Messi nie schodzi z boiska.

0

I jeden problem z glowy. Wkoncu :D

0

Gdyby ktos chcial nasze tridente kupic to ladna sumke musialby wydac.

0

Samper wszedl i czuc bylo od niego pewnosc siebie. Pokazal sie z o wiele lepszej strony niz Gumbau, ktory wlasnie tej pewnosci chyba nie ma lub poprostu nie umie grac lepiej.

0

Szkoda mi troche Jamesa, bo to Realu teraz jeden z lepszych grajkow,a nie ma pewnego miejsca w pierwszym skladzie nawet.

0

G*wno chyba ty wiesz jezeli myslisz,ze Bale pokazal cos na filimiakch ktore dodales. Grajek technicznie odstaje bardzo od Neymara i zawsze bedzie.

0

Komentarz usunięty

0

Co zakrecil Neymar. Ronaldinho by sie nie powstydzil takiego gola

0

Martial, Coman albo Luke Shaw.Oni maja najwieksze sznase

0

Swietny zawodnik,ktory dal bardzo duzo bardzo. Ilosc asyst i te klepki z Messim to jest arcydzielo. Jak odejdzie to bedzie jednym z tych za ktorym Barcelona bedzie tesknic napewno

0

W futbol nie gra sie tylko dla pieniedzy.

0

ze z trzecioligowcem sie wykazal mowisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?