konrad_1098
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mourniho to nadal swietny szkoleniowiec. Sezon mu zbyt dobrze nie wychodzi,ale nawet jakby odszedl to czolowe kluby by sie o niego bily.
0
0
Pato to skrzydlowy. Bardziej zmiana dla Neymara
2
Ten piekny usmiech :D
0
Grali lepiej? Jestes pewien,ze ogladalismy ten sam mecz? Moj blad,w poprzednim sezonie grali o lige wyzej,co nie zmienia faktu,ze powinni byc duzo lepsi od przeciwnika.
1
Bardzo fajnie zagral Kaptoum. Odwazniej wjezdzal w rywala i to mu sie calkiem dobrze udawalo.
Samper tez moim zdaniem zagral calkiem niezle zawody. Reszta mlodzikow to dno wlacznie z Sandro i Munirem. Taki fakt dla niektorych;Barcelona B gra w wyzszej lidze anizeli Villansovense. Jak to mozliwe,ze nie bylo widac zadnej roznicy w grze?
0
Gra w reprezentacji to wybor pilkarz,wiec po cholere piszecie,ze Perez maczal wtym palce?
0
Zenada.Sedzia burak w takiej sytuacji konczyc mecz jak pilka jest w polu karnym. Legenda o mackach Pereza coraz bardziej zaczyna byc prawdziwa
7
Bo mimo strzelonych goli gral dno
0
Widze,ze redakcja tez woli bardziej Sampera od Gumbau :D
0
Ronaldinho tak mowil. Po jego wystepach widac bylo,ze to dzialalo.
0
Tak,ma 8 goli i o 2 wiecej od drugiego Benzemy
1
No tak,bo lepiej nie korzystac z zarabiania wiekszych pieniedzy.Ludzie stuknijcie sie w banke zanim cos napiszecie.
0
Wszystko bylo dobrze jak Verma gral. Potem byla jego kontuzja i defensywa sie rozleciala.
2
Walki naszym nie mozna odmowic.W drugiej polowie sporo okazji,ale dzisiaj bramkarzy Sevilli paradowal,jak Dudek w finale Ligi mistrzow 2004/2005
0
SEZONOWIEC!!!!!
2
Jeszcze za wczesnie na powolanie po paru dobrych meczach,ale miejmy nadzieje,ze niedlugo to sie stanie.
1
Ludzie nie przesadzajcie,Qatar nie da wiecej niz 70-80 mln,a nawet jak da tyle to i tak bedzie sukces. Piszecie,ze nie chcecie miec takiego sponsora to znajdzcie lepszego,ktory daje tyle samo i mozemy wznowic rozmowe. To jest tylko napis na koszulce za wielkie pieniadze,a niektorzy to traktuja jakby to byla jakas swietosc.
0
SAndro moze i spudlowal dzis super okazje,ael zobacz ile on minut dostaje,a ile jeszcze gorszy Munir. Gdyby trener mu zaufal to moze by odpalil
0
Suarez x2, a gralismy slabo. Bez pomyslu i wolno jakby bez ambicji. Roberto super latal na prawej stronie,Neymar czasamicos probowal,ale reszta druzyny to bylo dno.
0
Z Messim i Neymarem nawet w 11 nadal mamy szanse na wszystkie tytuly ;) Damy rade i nie odpuszczam na poczatku sezonu. Badzmy optymistami
0
Z barcelona juz jestem 12 lat. Mowi jak jest
0
Porazka na calego. Skutecznosc byla fatalna,ale co sie w obronie dzialo jest nie do opisania. Gracze Celty robili co chcieli. Mathieu zostawal ogrywany jak dzieciak,to samo Mascherano. Te bramki zaczynaly sie glownie w lewym sektorze naszej polowy... Munir zakral padake jak zawsze. Sandro jest o wiele lepszy,szkoda ze LE tego nie widzi :/ Sergi roberto to nie jest pomocnik. Na PO gra super,ale w pomocy on w Barcelonie nie powininen miec miejsca w skladzie. Rakitic chyba caly czas glowa jest gdzies daleko na wakacjach i wrocic nie moze, bo kompletnie nic pozytecznego na nim nie robi. Inesta zagral calkiem dobre spotkanie,ale niestety bez zadnych korzysci. Nasze tridente probowalo,ale skutecznosc+ dobra postawa bramkarza niestety zaprzepascilo nasze szanse na wygrana. Mimo wszystko nie rozumiem tak niskich ocen dla Messiego,ktory takie piekne prezenty dzisiaj do swoich kolegow wysylal
0
Mascherano out, Mathieu out!!! Porazka z timid obroncami :/
0
CZy to tylko ja czy wy tez widzicie w Haliloviciu mlodego Messiego?
0
Tak czy siak nie wystapia w meczach ligi mistrzow,a juz sszczegolnie na wiosne kiedy rywale sa coraz mocniejsi
0
Vermaleen akurat pokazal,ze jest bardzo dobrym obronca i znajac Mascherano mysle,ze Vermaleen jest pewniejszym srodkowym obronca.
0
To jest reprezentacja,a nie klub,więc jak piłkarz chce to nie musi jechać na zgrupowanie
2
Kadra niby dobra,ale porównując z tym co było np w 2010 to widać różnicę.Hiszpańska piłka już nie ma przewagi nad innymi nacjami jakie miała wcześniej.
1
Szkoda,że BVB nie ma w tej edycji Ligi mistrzów.