konrad_1098
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Suarez wkoncu sobie przypomni jak sie strzela gole to napewno wygramy,ale co on okazje marnuje to az serce boli,jednakze wierze w jego umiejetnosci i w to,ze na Calderon wygramy ze stylem tak jak to bylo w lidze ostatnio
2
Fajnie,ze chce grac wiecej,ale Bravo jest na ten czas poprpostu lepszy od niego i musi uznac jego wyzszosc.
0
Pogba jest za slaby na Barce :D On wymiata i nie zdziwie sie jak za pare lat bedzie najlepszym pomocnikiem swiata.
0
Tu chodzi o kreacje akcji,a nie o same asysty. Messi w kluczowych podaniach bije na glowe Ronaldo i nie tylko pod tym wzgledem
0
On tak czy siak by nie zagral w zadnym meczu teraz,wiec zadna dla nas strata.
0
Nawet gdyby 100mln euro kosztowal to i tak by sie oplacalo. Ma niecale 23 lata,a juz jest uwazany za jednego z najlepszych pilkarzy swiata,a co dopiero bedzie za pare lat. Jak Messi nadal bedzie gral jak gra, Suarez sie oswoi w Barcelonie i Neymar zacznie jeszcze grac lepiej niz gra to zadna obrona nie bedzie miala z nimi szans.
0
Dokladnie. Ter Stegen ma dopiero 22 lata,wiec sie jeszcze nagra,a Bravo juz ma swoje lata(31),wiec LE dobrze robi stawiajac na niego w lidze. Ter Stegen tak czy siak gra w Lidze mistrzow i copa del rey. Dostaje szanse i widac,ze sie rozwija.
0
Ty ogladales ostatnio mecze barcy? Moim zdaniem jest duza roznica w tym co graja teraz,a co grali jesienia.
0
Ronaldo ma 93% skutecznoci karnych,a messi 86% lub 83%,wiec nie jest to az taka wielka roznica.
0
Lepiej za Rakiticia,bo Iniesta jeszcze coś ostatnio grał w porównaniu do Ivana
0
A ty oglądasz mecze?
0
Moze i gral dobrze,ale elche to nie jest poziom barcy i Sergi z lepszymi juz tak dobrze sobie niestety nie radzi.
22
Munir jest za slaby,zeby grac w pierwszym skladzie :/ Na wypozyczenie niech idzie,bo tylko zabiera miejsce w skladzie dla lepszych od siebie...
0
Ale Rafinha ma juz 21 lat,a Halilovic 17,5,wiec nie mozna ich jeszcze porownywac na rownym poziomie,bo Alen to jeszcze dzieciak.
0
Trzeba przyznac,ze niezle bomby na bramke umie puszczac.
0
Rafinha i Ter Stegen powinni grac w pierwszym skladzie. Nw,gdzie jest Samper i Sandro,ale oni tez powinni dostac sznase,zeby grac,bo to nasza przyszlosc
0
Kto kupi ta kaleke Bale'a za 150 mln? :D A Pogba i tak nie przejdzie do realu.
0
Edytował post mistrzu :P
1
On był genialny,ale stracił forme,co się zdarza. Mam nadzieje,że jeszcze pokaże na co go stac.
3
Gra dopiero 3 miesiące w Barcelonie,więc jakiekolwiek hejty na niego są głupie.
0
Gdyby byl slaby nie wycieniliby go w tym sezonie na 220 mln,wiec caly czas jest najlepszy.
0
Suarez ma przeblyski,tak jak wczoraj i widac,ze coraz lepiej mu idzie w barcy. WIdac,ze bardzo sie stara,wiec tylko czekac,az sie dostosuje i bedziemy mieli super trio :D
0
Formacja 3-3-4? Powodzenia. Munir jest za młody i cienki na barcelone jeszcze.Zamiast niego Albe na lewą obrone. Na Vermalena bym nie liczył też.
2
Narazie trzeba miec wgl jakis plan,zeby miec plan B,a my nawet planu A nie mamy...
0
Jeszcze tylko Bartomeu,Enrique i wszyscy będą happy.
0
Enrique wie co ważniejsze :P
0
Nie wystawić Messiego i Neymara w pierwszym składzie :D Enrique od nowego roku już zaczyna ludzi wkurzać. Mieć 80% posiadania piłki do pierwszej połowy i przegrywać 1-0.Co to jest?
0
W tym sezonie nawet cień naszego już starego Xaviego jest lepszy od reszty naszych pomocników :/ tak słabej pomocy już od 8+lat przynajmniej nie mieliśmy :/
0
A niech idzie nawet za grosze. Z całym szacunkiem,ale Sergi Roberto nie jest i wątpie,żeby kiedykolwiek był na poziomie barcy. Nie mamy z niego żadnego pożytku
0
Bo to nie jest piłkarz na poziomie Barcelony,nawet jeżeli będzie się starał to nie pasuje tu.