0

To już widzę rajdy Cr7 przeciwko Douglasowi....

0

Gdyby chociaz zadebiutowal to mozna by cos takiego zrobic,ale teraz nie mialoby to sensu.

0

Widziales jak gra? On juz jest bardzo dobrym PO,co pokazal juz w tym sezonie( niestety mial tylko jedna szanse),a ma dopiero 23 i sie caly czas rozwija. Mysle,ze gdyby Enrique dawal mu wiecej szans to kazdy by sie do niego przekonal,bo on ma talent.

0

Mialem na mysli okienko transferowe w ubieglym lecie.


0

Np Cuadrado i mielibysmy spokoj na przynajmniej 3-4 lata. NIe kupilibysmy Vermalena i Douglasa + dolozylibysmy te 20 mln,ale oplacaloby sie napewno.

0

Ter Stegen i Suarez tez byly swietnymi transferamina na lata dla Barcelony,a Bravo i Mathieu za dlugo u nas nie pograja ze wzgledu na wiek.

0

Montoya wyrosnie prawdopodobnie na jednego z najlepszych prawych obroncow na swieci(mam nadzieje,ze w Barcy). Enrique widze ma gdzies dobro druzyny jezeli go nie wypuszcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?