konrad_1098
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już widzę rajdy Cr7 przeciwko Douglasowi....
0
Gdyby chociaz zadebiutowal to mozna by cos takiego zrobic,ale teraz nie mialoby to sensu.
0
Widziales jak gra? On juz jest bardzo dobrym PO,co pokazal juz w tym sezonie( niestety mial tylko jedna szanse),a ma dopiero 23 i sie caly czas rozwija. Mysle,ze gdyby Enrique dawal mu wiecej szans to kazdy by sie do niego przekonal,bo on ma talent.
0
Mialem na mysli okienko transferowe w ubieglym lecie.
0
Np Cuadrado i mielibysmy spokoj na przynajmniej 3-4 lata. NIe kupilibysmy Vermalena i Douglasa + dolozylibysmy te 20 mln,ale oplacaloby sie napewno.
0
Ter Stegen i Suarez tez byly swietnymi transferamina na lata dla Barcelony,a Bravo i Mathieu za dlugo u nas nie pograja ze wzgledu na wiek.
0
Montoya wyrosnie prawdopodobnie na jednego z najlepszych prawych obroncow na swieci(mam nadzieje,ze w Barcy). Enrique widze ma gdzies dobro druzyny jezeli go nie wypuszcza.