kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Dlaczego unikasz pierwszego pytania i odpowiadasz pytaniem? Prowadzę ją tyle ile potrzeba i nie zamierzam się tym dzielić, liczba jest dwucyfrowa. Możesz mi wytłumaczyć jak dzięki uproszczeniu podatków znajdziemy ten 100 mld lub więcej na pomysły Konfederacji? Oraz skoro tym pierwszym cudownym krokiem, który sprawi, że będzie w Polsce kraina obfitości jest uproszczenie podatków, to ile zajmie ten krok, zanim przejdziemy do właściwego i ile zajmie właściwy? Zastanawiam się, czy to będzie za mojego życia, czy kiedy, bo rozumiem, że nie przedstawiasz żadnych wyliczeń, gdyż najbardziej merytoryczna opozycja i nowa jakość polityki ich po prostu nie ma?
1
@michal26 Jakie to ma znaczenie ile ją prowadzę, z czasem poziom wzrasta czy maleje? Wróćmy jednak do ważniejszego jakieś wyliczenia za ile lat będą te niskie podatki, bo upraszczanie średnio mnie interesuje.
3
@CuttingHead Problem w tym, że oni nic nie obniżą. Trzeba być naiwnym by sądzić, że tak będzie. W programie można mieć gruszki na wierzbie, ale jak wiemy takowe na niej nie rosną.
3
@michal26 To za ile lat zniosą PIT i ZUS, jak obiecują 10? 20? 30? Kiedy od dojścia do władzy? Gdzie znajdę wyliczenia?
Podatki jak dla mnie są proste. Płacę i żyje, ogarniam wszystko, więc generalnie nic to nie zmieni w moim życiu.
Dziura budżetowa to coś innego niż przedstawianie planu, jak benzyna po 3 zł, bo zniesiemy akcyzę, zniesienie ZUS, PIT i podniesienie kwoty wolnej itp. Chodzi o to, że ten budżet się nie spina, bo oni nie pokazują żadnych źródeł finansowania tego, nic nie mówią skąd na to wezmą. Socjaliści chociaż wiedzą, że sie zapożyczą.
1
@michal26 A co do rozkładu, procenty mi nie odpowiadają, bo z takim rozkładem zakładając nawet, że po dojściu Konfa+Hołownia do władzy znajdziemy większe złoża ropy niż w Arabia Saudyjska i ich plany gospodarcze będą realizowalne, to z takim rozkładem jak Twój narzucany będzie też prawicowy światopogląd.
2
@tobiasson92 Zakładając nawet uśrednienie tych przedziałów, to te dane można interpretować tak, że z wiekiem Konfa traci wyborców, a nie, że mają teraz młodych to potem oni będą starsi. Jak będzie zobaczymy, ale jak dla mnie Konfederaci mają bardzo życzeniowe myślenie na którym się przejadą, ale mnie to cieszy.
4
@michal26 Problem w tym, że w Konfie są otwarte głosy, że obniżek podatków nie będzie, bo nie jest to możliwe - jak np. Mentzen. Tylko on to mówi jak jest w niszowych stacjach - wtedy wychodzi szydło z worka. Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby wierzyć w te programy, które obiecują tylko koszty dla budżetu.
2
@tobiasson92 Ale jak to się rozkładało w zależności wzrostu więku w tej grupie 18-29, bo zakładając, że każdy w wieku 18 głosuje na A, a 29 nikt nie głosuje na A, to mamy średnio 50%, czyli ty z psem średnio masz trzy nogi.
6
@tobiasson92 Warto zrobić sondaż 18-22 i 23-29, też byłem kiedyś fanem konfederacji (mroczne czasy, dałem się omamić i mi zwyczajnie wstyd), ale wyrosłem. Z tego raczej się wyrasta, gdy ogarniesz, że oni nic nie zrobią, bo ich jedyne plany gospodarcze to dziura w budżecie na 100 mld lub w zależności kto mówi więcej oraz katokalifat.
1
@michal26 A jak powinny według Ciebie wyglądać te sondaże, żeby coś się zmieniło?
6
@lucas/catalan Z faktu, że wandal zakrywa twarz, nie znaczy, że osoba zakrywająca twarz jest wandalem. Implikacja logicza nie jest symetryczna.
@Chakalaka Dziękuję.
5
@lucas/catalan Wandale po prostu kryją twarz. Można się rozejść.
2
@Persyfl Też nie ogarniam. Rentgen do tego prześwietla skórę i nici z jego zabawy... może to jakiś dziwny fetysz szkieletu, więc trzeba być tolerancyjnym.
6
@Ronmes Pewnie season.
1
@tobiasson92 To ja wole żyć w absurdzie, niż tak:
http://szpilkiwplecaku.pl/wp-content/uploads/2017/02/smog-nad-Harbinem-httpwiadomosci.wp.plgid16091894kat355titleGesty-smog-nad-Harbinemgaleria.html.png
https://bi.im-g.pl/im/e4/2b/14/z21150436K,Smog-w-Pekinie.jpg
Ale co kto lubi...
0
Pompowanie balonika... czas start!
1
@jacob345 Na kanale sportowym jest jak coś:
11
Komentarz usunięty
6
@sebasek99 Żałosne zachowanie, ale po prawicy nie da się oczekiwać niczego lepszego niestety.
0
@Cochise Jak ty mnie teraz zaimponowałeś. Wiadomo 5% według badań aproksymujących to osoby LGBT, więc średnio co 20 powstaniec był nieheteronormatywny.
0
@Rewolucja123 Szukał kamery? Skreślić!
0
@Criss18Barca Leci +1 dla Ciebie za niepopularną opinię. Wczoraj byl post to lizanko ładne poszło, że Borek nawet papieru nie musiał używać.
Większość niestety ma bardzo płytkie myślenie i musisz to zrozumieć, oni autentycznie za stan Polskiej piłki winią Probieża, bo "nie inwestuje w Polaków" xD To nie tak, że on nimi nie gra bo stosunek jakość cena często się nie opłaca, a za stan odpowiada patologia szeregu instytucji, ale co zrobisz...
1
@AllBundy Tak >.>
0
@LuisSalvano Nie zgodzę się, żeby tam robiono nagonkę, po prostu policja nie dostosowała środków. Generalnie kierowca powinien mimo wszystko odpowiedzieć za nieumyślne spowodowanie śmierci jako osoba poczytalna.
3
@barcelonista80 Zwięszkone ryzyko zachorowania, zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu, obostrzenia w podróżowaniu - tak na szybko.
2
@svensonFCB Przecież jakby był świrem to wjechałby już w kogoś dawno temu, a nie akurat przy stresowej sytuacji...
1
@agaFCB Laporta też mówił, że sprzeda ogórów, a oficjalek zero i szykuje sie kolejny sezon przejściowych, których według niego nie ma xD