kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Maciux7 Obwinianie Tebasa, że jest konsekwentny w stosowaniu przepisów dla klubów i nie ma równych i równiejszych, to chyba szczyt głupoty jaki można tu przeczytać.
2
@Bykunn W jednym trzeba się zgodzić, że działania Laporty wyglądają tak, jakby przebiegaly według scenariusza:
JL: "Szrot, odejdziecie?"
Szrot: "Emmm... nie?"
JL: "Tak? To zoabczymy"
*transfery*
JL: "Hehehe, to jak odejdziecie, bo mam na wasze miejsce piłkarzy wy cieniasy"
Szrot: "Emmm... nie?"
JL: *pikachu face - ale jak to?*
0
@qbuteq To jest po prostu reakcja wywołana dużym stresem, choc część z nich tworzy teorie spiskowe, to fakt.
5
@Wiktoria13 fajnie się żyje w świecie 13-sto latki?
0
@yzyr Czemu więc tyle klubów obniżało wynagrodzenia zarejestrowanym graczom, jak np. w Realu, żeby zmieścić się w limicie płacowym? Kupy się to nie trzyma, moim zdaniem jesli na starcie sezonu klub nie dostosowałby płac do limitów też byłby sankcje lub zarejestrować można byłoby do gry w La Liga tylko taką pulę graczy, którzy łapią się do salary cap. Bez dokumentów obaj tylko snujemy głupie domysły.
0
@yzyr Gdzie znajdę przepisy, że jest tak jak mówisz? Jest limit płacowy i po prostu musielibyśmy zrezygnować z innych graczy, na moje też możemy to teraz zrobić, czyli rozwiązać z 3 czy 4 graczami umowy wypłacić im odszkodowania i podpisac Messiego, tylko to na wizerunku klubu też nie będzie dobrze wyglądać, że wywalamy "pół klubu", żeby podpisać Messiego.
0
@Kettger Ok, nie neguję, tylko byłem ciekawy, aczkolwiek oczami wyobraźni będę widział psychofanów Laporty, którzy wszystko będą tłumaczyć Barto, choć co do sytuacji limitu płacowego i bajońskich kontraktów, tak właśnie jest.
0
@LeoMessi1994 Joan Laporta i Estruch (Catalan pronunciation: [ʒuˈan ləˈpɔɾtə]; born 29 June 1962) is a Spanish politician and current president of FC Barcelona.
Tyle mówi wiki. Jest politykiem. Dziwi cię, że jest populistą i mówi co ludzie chcą usłyszeć? Serio?
1
@Kettger Nie jestem za obwinianiem Laporty za syf Barto, ale mam pytanie techniczne którego dnia, miesiąca, roku nastepuje deadline, że to już syf Laporty będzie xD? W sensie mam nadzieje, że nie bedzie to wyglądać, jak np. w Realu mówili, że 3 LM Zidana to fundament Mourinho...
4
@Peszko07 xD? Ty myślisz, że to zależy od tego, że nie podpisał miesiąc temu? Ogarnij, że w związku z pandemią La Liga obniżyła limit płacowy, do którego trzeba się dostosować, inni dali radę.
1
@LuisSalvano Jakie multikonto, co ty za androny wygłaszasz?
1
@MesQueUnClub96 Czy to już pora na #LaportaDimission?
0
@Admin030 In that order?
0
@bartekvisca rewolucja to chyba właśnie budowa drużyny bez Messiego? Inaczej dalej będziemy budować drużynę wokół tego samego piłkarza.
1
@LuisSalvano Atencjometr over 9000
0
@PlsNotAtletico Może powstaną "Taśmy Pereza" catalan edition i tam będzie co o nim myśli?
7
@Culer_1906 Te podsłuchy w tyłkch piłkarzy to niesamowita technologia.
0
@vangoor Neymar walczy z ostrym cieniem mgły.
0
@marko111122 Jeśli nie ma szans teraz lub pod koniec, lepiej teraz niż szambo ma wlecieć na trybuny (ma być ponoć 40%), do tego czasu złość rozejdzie się po kościach chociaż częsciowo.
0
Jakoś tak: https://i.redd.it/rwknyu50jmw11.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Abominacja Z jednym trzeba się zgodzić. Ten sezon napewno jest wart objerzenia, czy będzie tak źle i katastrofa jak to wieszczą , czy może zbudujemy kolektyw bez pojedynczej gwiazdy jak Bayern Juppa, czy Chelsea Tuchela.
1
@macio_944 Nowy ład? Chcesz jeszcze bardziej docisnąć serwery?
1
@Jakchcesz I ty foliusie-szurusie przeciwko mnie xD A tak na poważnie nadzieje umiera ostatnia, ale chyba nie ma co się łudzić.
0
@Commando Spisek masonerii i tyle w temacie.
1
@fart Lwie Serce da radę!
0
@VeB 1899 Brzmisz jakbyś dopiero odkrył, że na tej stronie są foliarze i szury =)
0
@Kusco15 +1 dla totalnego odklejenia pacjenta
0
@msmsms Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
0
@Survier Jak to jest żyć w zaprzeczeniu?