2

@Maciux7 Obwinianie Tebasa, że jest konsekwentny w stosowaniu przepisów dla klubów i nie ma równych i równiejszych, to chyba szczyt głupoty jaki można tu przeczytać.

2

@Bykunn W jednym trzeba się zgodzić, że działania Laporty wyglądają tak, jakby przebiegaly według scenariusza:

JL: "Szrot, odejdziecie?"
Szrot: "Emmm... nie?"
JL: "Tak? To zoabczymy"
*transfery*
JL: "Hehehe, to jak odejdziecie, bo mam na wasze miejsce piłkarzy wy cieniasy"
Szrot: "Emmm... nie?"
JL: *pikachu face - ale jak to?*

0

@qbuteq To jest po prostu reakcja wywołana dużym stresem, choc część z nich tworzy teorie spiskowe, to fakt.

5

@Wiktoria13 fajnie się żyje w świecie 13-sto latki?

0

@yzyr Czemu więc tyle klubów obniżało wynagrodzenia zarejestrowanym graczom, jak np. w Realu, żeby zmieścić się w limicie płacowym? Kupy się to nie trzyma, moim zdaniem jesli na starcie sezonu klub nie dostosowałby płac do limitów też byłby sankcje lub zarejestrować można byłoby do gry w La Liga tylko taką pulę graczy, którzy łapią się do salary cap. Bez dokumentów obaj tylko snujemy głupie domysły.

0

@yzyr Gdzie znajdę przepisy, że jest tak jak mówisz? Jest limit płacowy i po prostu musielibyśmy zrezygnować z innych graczy, na moje też możemy to teraz zrobić, czyli rozwiązać z 3 czy 4 graczami umowy wypłacić im odszkodowania i podpisac Messiego, tylko to na wizerunku klubu też nie będzie dobrze wyglądać, że wywalamy "pół klubu", żeby podpisać Messiego.

0

@Kettger Ok, nie neguję, tylko byłem ciekawy, aczkolwiek oczami wyobraźni będę widział psychofanów Laporty, którzy wszystko będą tłumaczyć Barto, choć co do sytuacji limitu płacowego i bajońskich kontraktów, tak właśnie jest.

0

@LeoMessi1994 Joan Laporta i Estruch (Catalan pronunciation: [ʒuˈan ləˈpɔɾtə]; born 29 June 1962) is a Spanish politician and current president of FC Barcelona.

Tyle mówi wiki. Jest politykiem. Dziwi cię, że jest populistą i mówi co ludzie chcą usłyszeć? Serio?

1

@Kettger Nie jestem za obwinianiem Laporty za syf Barto, ale mam pytanie techniczne którego dnia, miesiąca, roku nastepuje deadline, że to już syf Laporty będzie xD? W sensie mam nadzieje, że nie bedzie to wyglądać, jak np. w Realu mówili, że 3 LM Zidana to fundament Mourinho...

4

@Peszko07 xD? Ty myślisz, że to zależy od tego, że nie podpisał miesiąc temu? Ogarnij, że w związku z pandemią La Liga obniżyła limit płacowy, do którego trzeba się dostosować, inni dali radę.

1

@LuisSalvano Jakie multikonto, co ty za androny wygłaszasz?

1

@MesQueUnClub96 Czy to już pora na #LaportaDimission?

0

@Admin030 In that order?

0

@bartekvisca rewolucja to chyba właśnie budowa drużyny bez Messiego? Inaczej dalej będziemy budować drużynę wokół tego samego piłkarza.

1

@LuisSalvano Atencjometr over 9000

0

@PlsNotAtletico Może powstaną "Taśmy Pereza" catalan edition i tam będzie co o nim myśli?

7

@Culer_1906 Te podsłuchy w tyłkch piłkarzy to niesamowita technologia.

0

@vangoor Neymar walczy z ostrym cieniem mgły.

0

@marko111122 Jeśli nie ma szans teraz lub pod koniec, lepiej teraz niż szambo ma wlecieć na trybuny (ma być ponoć 40%), do tego czasu złość rozejdzie się po kościach chociaż częsciowo.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Abominacja Z jednym trzeba się zgodzić. Ten sezon napewno jest wart objerzenia, czy będzie tak źle i katastrofa jak to wieszczą , czy może zbudujemy kolektyw bez pojedynczej gwiazdy jak Bayern Juppa, czy Chelsea Tuchela.

1

@macio_944 Nowy ład? Chcesz jeszcze bardziej docisnąć serwery?

1

@Jakchcesz I ty foliusie-szurusie przeciwko mnie xD A tak na poważnie nadzieje umiera ostatnia, ale chyba nie ma co się łudzić.

0

@Commando Spisek masonerii i tyle w temacie.

1

@fart Lwie Serce da radę!

0

@VeB 1899 Brzmisz jakbyś dopiero odkrył, że na tej stronie są foliarze i szury =)

0

@Kusco15 +1 dla totalnego odklejenia pacjenta

0

@msmsms Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

0

@Survier Jak to jest żyć w zaprzeczeniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?