kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neeed Może jeszcze jaśniej, bo nie wiem czy zrozumiałeś co piszę, bo sam też mam problem xD
Mówiło się, że Messi umowa na 5 lat czyli do 2026. Naiwnym było sądzić, że te umowy 2023 lub 2024 nie zostałyby przedlużone ze względu na Messiego.
0
@neeed Po 2023 i 2024 będą musieli. Z Messim ich kontrakty były by przedłużane na kolejne lata.
0
@Esteban_ Chodzi mi o amigosów Messiego, czyli ziomków, którzy tu są, żeby nie był smutny
@neeed Źle się wyraziłem, nie będzie potrzeby by dłużej tu byli i przedłużania ich kontraktów, tak ta potrzeba była
@NaFazieHitman Na rok czy dwa, tyle sezonów przejsciowych można jeszcze przeboleć z Messim każdy kolejny taki by był.
0
Brak Messiego, to brak amigosów, więc jakieś tam pozytywy będą.
0
@RobiS Szczerze to wiki nie jest w tym temacie wyrocznią (nie twierdzę, że Wikipedia jest do niczego) - są różne definicje po prostu i mimo, że np nie zgadzam się z @Commandement to rozumiem jego punkt, po rostu ja przyjmuje definicję, że jest to rywalizacja na równych zasadach. W oparciu o to na przyklad powiedzmy makao nie uznam nigdy za sport, ale brydża porównawczego już tak.
1
@Commandement Zgadzam się (że się nie zgadzamy), gdyż jak pisałem zależy to od defininicji, której nie ma jednej przyjętej i unormowanej.
0
@tbas xD Nie mogliśmy podpisać Leo z winy zarządzających Barceloną, na horyzoncie pojawiła się możliwość zorganizowana przez Tebasa, która nie wypali. Tebas ty ******. Logicznie.
0
@barcowy1899 Tak napewno wszyscy tutaj na LR mogli głosować, ehe i co do tego frytki z colą?
0
@Commandement Nigdzie nie pisałem, że są atletyczni, więc sobie dopowiadasz. Twierdzę tylko, że mówienie, że nie ćwiczą lub ich treningi są lżejsze jest bezzasadne (jeśli nie liczymy go w kilogramach na gryfie). Takie porównanie możesz zrobić jak zostaniesz olimpijczykiem w jak to nazywasz sprotem fizycznym oraz zawodowym e-sportowcem.
0
@Commandement Nie znam zasad tej gry, ale drużynowo to sądzę, że wrzucimy półamatora do kadry hiszpanów (czy innej topowej drużyny) w piłkę na IO i pewnie wygra z innymi profesjonalistami. Ciężko zrobić takie badanie na podstawie gry drużynowej - są jakieś przykłady z CS 1:1 czy coś?
Jeżeli za trening uznajemy tylko wycisakanie na siłce i bieganie po bieżni, to masz rację w e-sporcie się nie trenuje. Problem w tym, że te dwie rzeczy praktycznie nie podnoszą umiejętności w grze. To tak jakbyś sie przywalił do kolarza czemu ma tak chude ręce...
0
@patry295 @MaTt_BarcaFan Pogodzę was "sport" zależy od definicji. W myśl zasady, że w sporcie też powinien być duch sportu i fair-play, to piłkę nożna ciezko zaliczyć do sportu. Wszystko zalezy od definicji, jedne źródła podadzą aktywnośc fizczyną, a inne, które uznaje ja możliwośc rywalizacji na równych zasadach.
0
@Commandement "W internecie masz sporo streamerów, którzy grają na najwyższym poziomie danej gry (często mierząc się z tzw. prosami), będąc tylko amatorami. Ci gracze są w stanie nawiązać równą walkę z profesjonalistami, niejednokrotnie ją wygrywając."
Pytanie czy to nie osoba, która streamuje, a jest profesjonalistą. Jakiś przykład gry i amatora, który pokonuje sobie o tak prosa (zakładamy, że ten się nie podkłada dla "contentu")?
"Tymczasem jest bardzo niewielu amatorskich kolarzy, którzy byliby w stanie nawiązać równa walkę z najlepszymi olimpijczykami."
Tak samo jak w esporcie.
"Kolejnym problemem jest to, jaką grę należałoby wprowadzić jako e-sport. Lol, cs, fifa, overwatch. Gier e-sportowych masz masę, ale prosy rzadko kiedy są najlepsi w kilka tytułów."
To nie problem, tylko kategorie, tak jak jest boks do jakiejś wagi, czy biegi na różne dystanse.
Co do diety (nie kopiuje, bo długie), to tylko Twoje domysły nie poparte niczym. zostań pro olimpijczykiem oraz pro e-sportowcem zdaj relację.
0
@patry295 Szachy w sumie mogą być e sportem jak się je rozgrywa komputerowo, dochodzą takie kwestie jak "mouse slip" itd. Do tego wykorzystanie występującej w nich opcji pre move daje dośc ciekawe efekty w kontekscie szachów typu 10-5 sekundowych, co przy standardowych szachach i zegrach nie byłoby tak widowiskowe.
0
@MaTt_BarcaFan Typowe "Nie wiem, ale się wypowiem".
0
@Bobo25 Rozumiem Twoja definicję sportu, dla mnie sport to możliwość rywalizacji na ustalonych zasadach, równych dla wszystkich. W myśl tych zasad np. brydż porównawczy (gdzie masz 0% szczęścia) też jest sportem.
0
@msmsms Lubie wymienione sporty i chce je na olimpiade zamiast dennego tenisa. Nie rozumiem o czym ty piszesz, tak szczerze.
0
@Commandement Bzdura, jeśli osoba nie prowadzi zdrowego trybu życia, to czas jej reakcji spada drasztycznie. W e-sporcie czas reakcji jest bardzo ważny. Ja też sobie jeżdże na rowerze i nie można tego porównywać do e-sportu. Argument wzięty z przysłowiowej... pokonasz w grę grając na swoim amatorskim poziomie gracza, który gra na pro poziomie? No właśnie.
3
@tobiasson92 Prezydent Elżbieta, czego nie rozumiesz?
2
@Commandement "graczy komputerowych nie można porównywać do atletów pod względem wymagań fizycznych i poświęcenia dla dyscypliny."
Bzdura wynikająca z tego, że nie wiesz ile czasu musieli oni włożyć w trening by być tam gdzie są.
3
@patry295 Ja proponuję rozszerzenie petycji o: szachy, snooker, darts i kręgle. Pozbyć się bezsensownych sportów jak tenis, w których w sumie nic się nie dzieje i poziom atrakcji jak na grzybobraniu.
2
@DaPidejpi Jest dokładnie nie odwrót niż napisałeś olimpiada kiedyś znaczyło to co mówisz, a to jakiegoś czasu można używać tego zamiennie.
0
@sokot W sumie to się zgodzę.
0
@Sulimo Nie wiem czemu ja zapamiętałem, że Wlazły opuszczał kadrę w nieciekawej atmosferze. Przylgnęła do niego łatka, że gwiazdorzy oraz z kimś się tam pokłócił i uniósł honorem.
0
@david89 Ale co wiadomo? Ja się tylko zgadzam, że trochę nad wyrost jest budowanie przyszłości na 34 letnim zawodniku i jeśli można by go sprzedać, to rozpoczelibyśmy nowy etap inaczej będzie ciężko.
0
@sokot Zjazd co do oczekiwań, równie dobrze mozna by napisać: "Nieciecza była lepsza od Barcy i tyle". Szybkie przywyknięcie do przeciętności.
0
@sokot "Salzburg był po prostu lepszy i tyle" xD
0
@Abominacja Racjonalne podejście. Ileż można budować projekt na Messim to tego nie ogarniam. To już od dłuższego czasu nie działa.
0
@Ghotti Kwestia godzin.
0
@MarioVeB! W punkt. Wiadomo, że oni to robią dla pieniędzy. Po prostu dużej firmie nie chce się z takimi odklejeńcami użerać, a ci liczą, że dostaną "wynagrodzenie". Paskudne.
0
@AdiKingu96 Dokładnie. Tutaj chociaż wiadomo, że pójdzie na prywatne loty, zegraki i biżuterie dla pracowników i piłkarzy, jakieś drogie imprezy i inne.
https://www.rp.pl/artykul/532643-Skandale-Laporty--rozrzutny-prezes-Barcelony.html