kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon @nitey oby nie mam zdania
2
@Kgorecki2500 Tyszka takie antysystemowe zachowanie, to nie wypada będąc człowiekiem Kukiza.
0
@LeoMessi1994 Nie, dla mnie to nic nie znaczący gest bo wielu piłkarzy wytarło sobie nim "mordę" w przeszłości.
1
@Masny A co ma powiedzieć ehhh... wiadomo, że musisz zaginać rzeczywistość.
0
@FC_BARCA_Fan A nasz nawet tego nie :)
1
@Kubox Od dawna jest to nic nie znaczący gest.
0
@Ansufati123 To jak dla mnie to jest żałosne :( mamy szrot i tylko 60 baniek róznicy do co by nie mówić kosmicznego składu PSG.
0
@joloskyy Pewnie ma większe przychody? Nie wiem, tak by wynikało.
0
@Ansufati123 Policzyli już nowe nabytki w Pi Es Żi? Bo 60 baniek róznicy patrząc po jakości, to nie wielka róznica...
0
@Deviler Boli Cię wielkie TVP?
0
@Criss18Barca Część się opowie za, to przecież oczywiste - wolność! ;)
2
@CuttingHead Tylko Twoja transszczepionkowość, to wymysł, gdzieś na poziomie bojowego helikoptera apache i napoleonizmu. Transpłciowość i transeksualność istnieją i są potwierdzone medycznie, wynikają często z wadliwej gospodarki hormonalnej, a ten post podprogowo naśmiewa się z ludzi chorych, którzy nie mają na to wpływu - słabo.
1
@Mathew16 Chyba mamy faworyta do objęcia Familiady po Karolu.
1
@Persyfl Tak to jest jak komuś anarcho-kapitalizm wejdzie za mocno.
73
Ten prank z transferem Messiego zaszedł za daleko.
0
@jasiu20 To jest presja, w to jest nawet szejk zaangażowany juz i on wywiera presję, że niby podpiszą.
2
@macio_944 Fajne te zasady, takie niezbyt równe dla wszystkich.
0
@aleksandrowielki Ale piłkarze i klub już wiedzą, że odszedł i się spokojnie przygotowują, to tylko pewni kibice latają jak kot z pełnym pęcherzem.
2
@Krzychuuuu14 Świetny pomysł sprzedajmy swoją niezależność, tożsamość jako klub i historię, za petrohajs.
0
@masq Spoko, ale nie kiedy zachowujesz sie jak rozhisteryzowana dziewczynka, czytająca Bravo Girl, a w rzeczywistości jesteś dorosłym chłopem.
0
@LS Upsss
1
@CzarnyRycerz Laur konkubenta (aka żonobijka).
2
Komentarz usunięty
18
Ja tylko mam nadzieję, że ktoś robi z tego screeny xD
0
@Olkovsky9 Uuuuu ale mu dogadałeś, chyba Ty xD
0
@DonAndrzejos Negatywne "lajki" będą tylko kością niezgody, na co to komu?
0
@Darkfin No właśnie manipulacja nie jest ładna, więc zalecam tego nie robić i zapoznać się do czego odnosił sie Wilk robiąc swój manipulujący wywód o łatwości prowadzenia firmy - chiałoby się rzecz: "a kto pytał?"
https://imgur.com/Ofk2VXD.png
Co w sumie też jest piekne, że można na poważnie brać gościa, ktory wypisuje takie o to bzdury jak suwerenna Polska w PRL-u
https://imgur.com/SCl1hbe.png
0
@Waslak12 Nie rozumiem jakiej merytoryki oczekujesz, skoro Białoruś jest bardzo silnie uzależniona od Rosji: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/bialorus-na-kroplowce-kremla-wkrotce-moze-dojsc-do-polaczenia-z-rosja/0n5g8qx
1
@Waslak12 Rozumiem, że nie zrozumiałeś. Weź do ręki jakiś atlas polityczny xD
0
@Waslak12 Czasem lepiej się nie odzywać, niż odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości xD