0

@maroon @nitey oby nie mam zdania

2

@Kgorecki2500 Tyszka takie antysystemowe zachowanie, to nie wypada będąc człowiekiem Kukiza.

0

@LeoMessi1994 Nie, dla mnie to nic nie znaczący gest bo wielu piłkarzy wytarło sobie nim "mordę" w przeszłości.

1

@Masny A co ma powiedzieć ehhh... wiadomo, że musisz zaginać rzeczywistość.

0

@FC_BARCA_Fan A nasz nawet tego nie :)

1

@Kubox Od dawna jest to nic nie znaczący gest.

0

@Ansufati123 To jak dla mnie to jest żałosne :( mamy szrot i tylko 60 baniek róznicy do co by nie mówić kosmicznego składu PSG.

0

@joloskyy Pewnie ma większe przychody? Nie wiem, tak by wynikało.

0

@Ansufati123 Policzyli już nowe nabytki w Pi Es Żi? Bo 60 baniek róznicy patrząc po jakości, to nie wielka róznica...

0

@Deviler Boli Cię wielkie TVP?

0

@Criss18Barca Część się opowie za, to przecież oczywiste - wolność! ;)

2

@CuttingHead Tylko Twoja transszczepionkowość, to wymysł, gdzieś na poziomie bojowego helikoptera apache i napoleonizmu. Transpłciowość i transeksualność istnieją i są potwierdzone medycznie, wynikają często z wadliwej gospodarki hormonalnej, a ten post podprogowo naśmiewa się z ludzi chorych, którzy nie mają na to wpływu - słabo.

1

@Mathew16 Chyba mamy faworyta do objęcia Familiady po Karolu.

1

@Persyfl Tak to jest jak komuś anarcho-kapitalizm wejdzie za mocno.

73

Ten prank z transferem Messiego zaszedł za daleko.

0

@jasiu20 To jest presja, w to jest nawet szejk zaangażowany juz i on wywiera presję, że niby podpiszą.

2

@macio_944 Fajne te zasady, takie niezbyt równe dla wszystkich.

0

@aleksandrowielki Ale piłkarze i klub już wiedzą, że odszedł i się spokojnie przygotowują, to tylko pewni kibice latają jak kot z pełnym pęcherzem.

2

@Krzychuuuu14 Świetny pomysł sprzedajmy swoją niezależność, tożsamość jako klub i historię, za petrohajs.

0

@masq Spoko, ale nie kiedy zachowujesz sie jak rozhisteryzowana dziewczynka, czytająca Bravo Girl, a w rzeczywistości jesteś dorosłym chłopem.

0

@LS Upsss

1

@CzarnyRycerz Laur konkubenta (aka żonobijka).

2

Komentarz usunięty

18

Ja tylko mam nadzieję, że ktoś robi z tego screeny xD

0

@Olkovsky9 Uuuuu ale mu dogadałeś, chyba Ty xD

0

@DonAndrzejos Negatywne "lajki" będą tylko kością niezgody, na co to komu?

0

@Darkfin No właśnie manipulacja nie jest ładna, więc zalecam tego nie robić i zapoznać się do czego odnosił sie Wilk robiąc swój manipulujący wywód o łatwości prowadzenia firmy - chiałoby się rzecz: "a kto pytał?"

https://imgur.com/Ofk2VXD.png

Co w sumie też jest piekne, że można na poważnie brać gościa, ktory wypisuje takie o to bzdury jak suwerenna Polska w PRL-u

https://imgur.com/SCl1hbe.png

0

@Waslak12 Nie rozumiem jakiej merytoryki oczekujesz, skoro Białoruś jest bardzo silnie uzależniona od Rosji: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/bialorus-na-kroplowce-kremla-wkrotce-moze-dojsc-do-polaczenia-z-rosja/0n5g8qx

1

@Waslak12 Rozumiem, że nie zrozumiałeś. Weź do ręki jakiś atlas polityczny xD

0

@Waslak12 Czasem lepiej się nie odzywać, niż odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?